Śmieci
odpady
Opracowanie: Florian Kreitmair
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne wysypisko śmieci

Ochrona środowiska od pewnego czasu jest jednym z najważniejszych dziedzin naszego życia społecznego. W telewizji, rozgłośniach radiowych oraz prasie sporą część programu zajmują programy o owej tematyce w bardzo różnych odsłonach. Panie z ekranu podpowiadają nam, jak ekologicznie pucować cztery kąty. Nawet smartphony niektórych producentów reklamowane są jako eko, bowiem do wyprodukowania ich zużytkowane były tworzywa do których produkcji były wykorzystane odpady. W hipermarketach kupujący wywierają nacisk na sprzedawców, ażeby pakowali artykuły w bio-degradowane opakowania.
akcesoria do sprzątania
Na podstawie: sxc.hu

Kiedy pomoc ekipy sprzątającej będzie konieczna.

Przejrzystość oraz porządek to podstawowe składniki, jakie oddziałują na to czy miło będzie się pracowało. Kiedy pracuje się w dużych przedsiębiorstwach, o to muszą starać się firmy sprzątające. Niejeden by pomyślał, iż jest to prosta praca.
kosze do segregacji śmieci
Opracowanie: Florian Kreitmair
Na podstawie: http://www.flickr.com

Porządkuj swoje śmieci, albowiem na niektórych z nich zdołasz nawet zarobić

Najprawdopodobniej każdej osobie zdarzyło się, iż w trakcie remontu niezbędna była wymiana sprzętu RTV, mimo że tego nie zamierzaliśmy. Dlatego też każdy powinien wiedzieć co może zrobić z nieużywanymi sprzętami elektronicznymi.
kontenery na odpady
Opracowanie: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Śmieci: czyli dlaczego należy prowadzić segregację śmieci?

Człowiek prowadzi bardzo różną działalność. Jedną z nich jeśli chodzi o strefy działalności ludzkiej jest działalność nieprzemysłowa. W jej trakcie powstają odpady komunalne. Czym one są, w jaki sposób można się ich pozbyć?
usuwanie niebezpiecznych odpadów
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko, co o utylizacji odpadów musi wiedzieć właściciel firmy

Każda firma, niezależnie od branży, w której działa, produkuje zatrważające ilości różnych odpadów. Polski system prawny nakłada na przedsiębiorców obowiązek takiej ich likwidacji, aby nie ucierpiało na tym środowisko naturalne. Jeżeli nie chcemy zatrudniać osoby, odpowiedzialnej za gospodarkę odpadami, mamy możliwość skorzystać z usług outsorcingowych, oferowanych przez wiele firm na rynku.
Dokument
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrealizować całościową kasację biura?

Zamknięcie biura wiąże się z sporą liczbą obowiązków, o które należy się zatroszczyć. Niemało firm wspomaga to zadanie i oferuje specjalistyczne świadczenia w tej materii.
śmieciarka

Utylizacja i segregacja odpadów - rola tego dla naszej przyrody.

Ludzie każdego roku produkują miliony ton odpadów. Rzecz jasna powinny one być wywożone na wysypiska, gdzie zostaną należycie chronione, lecz niestety spora ich część kończy w lasach, jeziorach lub rzekach, trując ogromnie przyrodę. W wielu krajach, do których dołączyła również Polska, wprowadzono bardzo stanowcze zasady które dotyczą zarządzania odpadami, gdyż sporą ich część można ponownie wykorzystać.
mycie okien
Opracowanie: Pieter van Marion
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, gdy należy dbać posprzątanie dużych powierzchni

Utrzymanie porządku bywa wyzwaniem we własnym mieszkaniu. Nie ulega wątpliwości, że kłopot staje się proporcjonalnie duży, wraz z rosnącą powierzchnią do posprzątania.
wysypisko odpadów
Opracowanie: alex.ch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firmy, które proponują odbiór gruzu oraz utylizację odpadów komunalnych - intrygujące oferty

Teraz dużo firm proponuje takie usługi, jak na przykład wywóz śmieci, odbiór gruzu, wywóz większych gabarytów, wywóz odpadów komunalnych i wiele innych. Teraz o segregacji śmieci mówi się niezmiernie dużo, dlatego ważkie jest to, aby konkretne rodzaje śmieci trafiały do stosownych pojemników.

Recykling odpadów powinien się odbywać w ściśle wyznaczony sposób

Azbest jest teraz wycofanym materiałem

Jeszcze zupełnie niedawno na sporej części dachów mieścił się azbest, który uważany został za odpowiednie tworzywo do tego typu zadań. Teraz po licznych testach wyszło, że długotrwałe przebywanie w jego pobliżu może wywołać negatywne i nieodwracalne skutki dla naszego zdrowia, przez to wyszło rozporządzenie o jego usunięciu oraz zutylizowaniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.