Śmieci
kosze do segregacji śmieci
Opracowanie: Florian Kreitmair
Na podstawie: http://www.flickr.com

Porządkuj swoje śmieci, albowiem na niektórych z nich zdołasz nawet zarobić

Chyba każdemu zdarzyło się, że w czasie renowacji niezbędna była wymiana sprzętu AGD, pomimo że tego nie przewidywaliśmy. W związku z tym każdy powinien wiedzieć co może zrobić z nieużywanymi sprzętami elektronicznymi.
wysypisko odpadów
Opracowanie: alex.ch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firmy, które proponują odbiór gruzu oraz utylizację odpadów komunalnych - intrygujące oferty

W dzisiejszych czasach mnogość firm proponuje takie usługi, jak na przykład wywóz śmieci, odbiór gruzu, wywóz większych gabarytów, wywóz odpadów komunalnych i multum innych. Obecnie o segregacji śmieci mówi się niesłychanie wiele, dlatego ważkie jest to, aby konkretne rodzaje śmieci trafiały do stosownych pojemników.
śmieciarka

Utylizacja i segregacja odpadów - rola tego dla naszej przyrody.

Ludzie bez przerwy wytwarzają dziesiątki milionów ton śmieci. Oczywiście powinny one być wywożone na wysypiska, gdzie zostaną odpowiednio chronione, lecz niestety spora ich część ląduje w lasach, jeziorach lub rzekach, trując w dużym stopniu przyrodę. W wielu krajach, do których zdecydowała się dołączyć także Polska, wprowadzono dość rygorystyczne zasady dotyczące zarządzania śmieciami, gdyż wiele z nich da się ponownie zużytkować.
odpady
Opracowanie: Julian Stallabrass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wywóz śmieci Legnica ma właściwie opracowany

Nierzadko nie posiadamy trudów z podzieleniem zwykłych odpadów, które wytwarzamy na co dzień oraz dobrze powiemy, w jakie miejsca musimy je wyrzucać. Ale co wykonać z odpadami, które tworzą się podczas remontu, a które nie nadają się do tego, aby wrzucić je do zwyczajnego kosza na śmieci? Wówczas powinniśmy zaopatrywać się w odpowiednie miejsce, do ich zbierania, tak żeby potem móc je w dobre miejsce wywieźć.
odpady
Opracowanie: Florian Kreitmair
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne wysypisko śmieci

Ochrona środowiska od pewnego czasu jest jednym z najważniejszych dziedzin naszego życia społecznego. W telewizji, rozgłośniach radiowych oraz prasie sporą część programu zajmują programy o owej tematyce w bardzo różnych odsłonach. Panie z ekranu podpowiadają nam, jak ekologicznie pucować cztery kąty. Nawet smartphony niektórych producentów reklamowane są jako eko, bowiem do wyprodukowania ich zużytkowane były tworzywa do których produkcji były wykorzystane odpady. W hipermarketach kupujący wywierają nacisk na sprzedawców, ażeby pakowali artykuły w bio-degradowane opakowania.
akcesoria do sprzątania
Na podstawie: sxc.hu

Kiedy pomoc ekipy sprzątającej będzie konieczna.

Przejrzystość oraz porządek to podstawowe składniki, jakie oddziałują na to czy miło będzie się pracowało. Kiedy pracuje się w dużych przedsiębiorstwach, o to muszą starać się firmy sprzątające. Niejeden by pomyślał, iż jest to prosta praca.
kontenery na odpady
Opracowanie: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Śmieci: czyli dlaczego należy prowadzić segregację śmieci?

Człowiek prowadzi bardzo różną działalność. Jedną z nich jeśli chodzi o strefy działalności ludzkiej jest działalność nieprzemysłowa. W jej trakcie powstają odpady komunalne. Czym one są, w jaki sposób można się ich pozbyć?
usuwanie niebezpiecznych odpadów
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko, co o utylizacji odpadów musi wiedzieć właściciel firmy

Każda firma, niezależnie od branży, w której działa, produkuje zatrważające ilości różnych odpadów. Polski system prawny nakłada na przedsiębiorców obowiązek takiej ich likwidacji, aby nie ucierpiało na tym środowisko naturalne. Jeżeli nie chcemy zatrudniać osoby, odpowiedzialnej za gospodarkę odpadami, mamy możliwość skorzystać z usług outsorcingowych, oferowanych przez wiele firm na rynku.
Dokument
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrealizować całościową kasację biura?

Zamknięcie biura wiąże się z sporą liczbą obowiązków, o które należy się zatroszczyć. Niemało firm wspomaga to zadanie i oferuje specjalistyczne świadczenia w tej materii.
mycie okien
Opracowanie: Pieter van Marion
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, gdy należy dbać posprzątanie dużych powierzchni

Utrzymanie porządku bywa wyzwaniem we własnym mieszkaniu. Nie ulega wątpliwości, że kłopot staje się proporcjonalnie duży, wraz z rosnącą powierzchnią do posprzątania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.