Śmieci
Kasacja pojazdów
Opracowanie: John Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody i inne pojazdy, które nadają się na złom

Wiele razy w telewizji, a i może było i tak, że na żywo mieliśmy sposobność widzieć jakiś wrak pojazdu. Nie jest to miła sytuacja, szczególnie, jeżeli poza samym pojazdem ucierpiał jakiś człowiek. Jednak, mimo iż nikt już tego wraku samochodowego nie chce, to wiadomo, że nie można go, ot tak, pozostawić na ulicy.
odkurzacz na lśniących czystością brązowych panelach
Na podstawie: pixabay.com

Sprzątanie, czyli powinność, jaka nikogo nie ominie. Czy faktycznie? Obecnie coraz częściej zatrudniamy specjalistyczne firmy sprzątające

To co niedostrzegalne potrafi czasem zaskoczyć albo stać się po określonym czasie aż nadto dostrzegalne. Co kryje się za tym filozoficznym zdaniem? W rzeczy samej: brud! Na co dzień niedostrzegalny i lekceważony, gromadzący się gdzieś pod szafą, pod kredensem, pod łóżkiem, aż w końcu staje się nieznośny, bo jest go za dużo.
usuwanie niebezpiecznych odpadów
Opracowanie: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko, co o utylizacji odpadów musi wiedzieć właściciel firmy

Każda firma, bez względu na to, w jakiej branży działa, wytwarza wielkie ilości różnorodnych odpadów. Prawo polskie i europejskie narzuca na firmy obowiązek takiego pozbywania się ich, żeby nie ucierpiała na tym natura. Jeżeli nie chcemy tworzyć etatu dla osoby, odpowiedzialnej za gospodarkę odpadami, możemy skorzystać z usług outsorcingowych, realizowanych przez wiele firm na rynku.
pompa ciepła
Opracowanie: Grupa Glen Dimplex
Na podstawie: Grupa Glen Dimplex

Nadzwyczaj ekologiczne na ogrzewanie budynku

Ostatnimi czasy sporo się pisze o ekologii w sferze opalania. Przepisy prawne traktujące o finansowaniu nakładów na renowację ogrzewania preferują ekologiczne źródła ciepła.
mycie okien
Opracowanie: Pieter van Marion
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, gdy należy dbać posprzątanie dużych powierzchni

Utrzymanie porządku jest trudne we własnym domu. Nie dziwi więc, że dylemat staje się odpowiednio duży, wraz z rosnącą powierzchnią do posprzątania.
śmieciarka

Utylizacja i segregacja odpadów - rola tego dla naszej przyrody.

Ludzie bez przerwy produkują miliony ton śmieci. Oczywiście powinny one być wywożone na wysypiska, gdzie będą odpowiednio zabezpieczone, lecz niestety wiele z nich ląduje w zagajnikach, jeziorach lub rzekach, zanieczyszczając ogromnie przyrodę. W większości krajów, do jakich dołączyła także Polska, wprowadzono dość rygorystyczne zasady które dotyczą zarządzania odpadami, gdyż sporą ich część da się ponownie zużytkować.
Dokument
Opracowanie: 24oranges.nl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrealizować całościową kasację biura?

Likwidacja placówki wiąże się z sporą liczbą zadań, o które trzeba się zatroszczyć. Szereg zakładów wspomaga to zadanie i świadczy fachowe usługi w tej materii.

Recykling odpadów powinien się odbywać w ściśle wyznaczony sposób

Utylizacja azbestu musi się odbyć jak najszybciej

Jeszcze całkiem niedawno na większości dachów mieścił się azbest, który uważany był za najlepsze tworzywo do tego typu zadań. Teraz po wielu testach okazało się, że długotrwałe życie w jego pobliżu ma szansę sprawić negatywne i nieodwracalne skutki dla naszego zdrowia, przez to wyszło rozporządzenie o jego usunięciu oraz zutylizowaniu.
wysypisko odpadów
Opracowanie: alex.ch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firmy, które proponują odbiór gruzu oraz utylizację odpadów komunalnych - intrygujące oferty

Aktualnie niemało firm oferuje takie usługi, jak wywóz śmieci, odbiór gruzu, wywóz większych gabarytów, wywóz odpadów komunalnych i niemało innych. Teraz o segregacji śmieci mówi się niezwykle dużo, wobec tego istotne jest to, aby konkretne rodzaje śmieci trafiały do właściwych pojemników.
odpady
Opracowanie: Julian Stallabrass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wywóz śmieci Legnica ma właściwie opracowany

Nierzadko nie mamy kłopotów z rozdzieleniem normalnych odpadów, które produkujemy na co dzień i właściwie powiemy, w jakie miejsca musimy je wyrzucać. Lecz co zrobić z odpadami, które powstają w czasie remontu, a które nie nadają się do tego, by wrzucić je do normalnego kosza na śmieci? Wtedy powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie miejsce, do ich zbierania, tak żeby później móc je w dobre miejsce wywieźć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.