Samochód
Opracowanie: Volkswagen

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu aut?

Auta są współcześnie bardzo popularne, nabywane przez ogromne rzesze osób na całym świecie. Jak wiadomo jak wszystkie inne urządzenia, tak również auto ulega niekiedy uszkodzeniu. Tak więc na dzień dzisiejszy konieczność serwisowania samochodów bywa bardzo silna.
Kasacja pojazdów
Opracowanie: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zezłomować pojazd?

Gdy nasz pojazd lata świetności ma już dawno za sobą albo mamy zamiar się go pozbyć w najbliższym czasie, najprostszym sposobem jest oddanie go do kasacji. Stacja złomowania pojazdów do której się udajemy, musi mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument potrzebny do wyrejestrowania samochodu.
Autozłom
Opracowanie: Firing up the quattro....
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób naprawić nasz samochód tanim kosztem?

Każdy z nas doskonale wie, ze motoryzacja stanowi bardzo znaczący element naszej powszedniości. Posiadanie przez nas pojazdów stało się współcześnie niezmiernie powszechne, co oczywiście czyni nasze społeczeństwo w pewnej mierze zdeterminowanym od ich użytkowania.
Samochód
Opracowanie: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niepokaźne części samochodu gwarantują nam bezpieczeństwo w czasie podróży

Bezpieczeństwo podczas podróży autem zależy od wielu czynników. Te najbardziej kluczowe części bywają kontrolowane, kiedy przeprowadzamy okresowe przeglądy. Dobrze przecież wiemy, że poważne uszkodzenie fiata podczas stłuczki może skutkować zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez stróży prawa.
Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Obecnie z roku na rok wyprzedawanych jest coraz więcej aut nie tylko z odzysku, ale również nowiutkich. Co prawda coraz to częściej posiadają one różnego rodzaju współczesne systemy odbezpieczenia i ryglowania oraz uruchamiania silnika, jednakże wciąż najpopularniejszą rzeczą, która do tego służy, jest standardowy kluczyk. Jest to niezbyt wymyślna metoda, z którą radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Kłopot pojawia się jednak, gdy wspomniane kluczyki zawieruszymy w mieszkaniu lub co gorsza zatrzaśniemy je w aucie lub bagażniku. W takim przypadku z pomocą przychodzi awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.
jazda samochodem
Opracowanie: Bob Mical
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze to zadbać właściwie o każdą rzecz. Tylko dobre środki mogą to zapewnić

Jak niezbędna jest trwałość różnych przedmiotów dowiadujemy się każdego dnia. Jeśli zaniedbamy coś to negatywny efekt takiego postępowania będzie widoczny od razu. Idziemy po raz kolejny jednak po rozum do głowy i zgodnie z zasadą: dbamy, zawczasu, a nie po fakcie. Właściwie w każdej dziedzinie znajdziemy takie dziedziny, ta stara zasada się dobrze sprawdza.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kasacja samochodów - porady dla kierowców

Prowadzenie samochodu to współcześnie dla wielu prawdziwa konieczność – jest to na pewno pożyteczne, gdy nieodzowne jest pokonanie znacznych odległości lub w trakcie wakacji; nierzadko posiadanie swego samochodu jest konieczne w trakcie niektórych prac. Prowadzenie samochodu jednak jest także powiązane z niektórymi niedogodnościami – przykładowo silnie zużyty pojazd nieraz trzeba przerobić na części albo dokonać kasacji.
kartony przed przeprowadzką

Rychłe i niekosztowne przeprowadzki - to realne

Przeprowadzki nierzadko są bardzo trudne oraz czasochłonne. Jeśli przeprowadzamy się do nowego domu czy mieszkania ze wszelkimi sprzętami domowymi bądź meblami, naturalnie potrzebujemy też dobrego transportu.
Złomowanie
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy? Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku. Nie przejmuj się i zobacz, w jaki sposób możesz zezłomować stare auto. Jeżeli nasze auto nie nadaje się już do użytku, to powinniśmy je zezłomować. Jeśli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd dalej będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy musieli opłacać obligatoryjne składki. Możemy także sprzedać samochód na części.
Akumulator
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dobry mechanik samochodowy ma uznanie klientów

W dniu dzisiejszym posiadanie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niebywale dużym. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas niewątpliwie nie wyobrażał sobie tak wielkiej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w nadzwyczaj duży sposób wpłynęła na nasze życie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.