Samochód
Złomowanie
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy? Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku. Nie przejmuj się i zobacz, w jaki sposób możesz zezłomować zużyte auto. Jeżeli nasze auto nie nadaje się już do użytku, to powinniśmy je zezłomować. Jeśli nie zdecydujemy się na ten krok, nasz pojazd nadal będzie widnieć w rejestrze, a my zaś będziemy zobowiązani opłacać obligatoryjne składki. Możemy także sprzedać samochód na części.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kasacja samochodów - porady dla kierowców

Prowadzenie auta to w dzisiejszych czasach dla wielu autentyczna konieczność – jest to zdecydowanie pożyteczne, kiedy potrzebne jest pokonanie sporych odległości bądź w czasie wakacji; przeważnie posiadanie swego auta jest nieodzowne podczas niektórych prac. Prowadzenie auta jednak jest również powiązane z niektórymi niedogodnościami – chociażby silnie zniszczony pojazd na ogół należy przerobić na części bądź zezłomować.
Złom
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i w jaki sposób wybierać najlepszy punkt złomowania?

Dziś, sporo samochodów kończy własny żywot podczas złomowania. Dzieje się tak z reguły przez wzgląd na fakt, że rynek samochodów używanych cieszy się ogromnym zainteresowaniem i coraz więcej poruszających się po polskich ulicach aut miało już wcześniejszych właścicieli, co oznacza oczywiście że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednak złomować własnoręcznie.
Opracowanie: Volkswagen

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu aut?

Auta są obecnie niezwykle popularne, kupowane przez wielkie grupy osób na całym świecie. Jak jest wiadome jak każde inne urządzenie, tak także samochód ulega czasami uszkodzeniu. Tak więc na dzień dzisiejszy potrzeba serwisowania samochodów jest niekiedy bardzo paląca.
opony
Opracowanie: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykle przydatne przechowalnie opon działające przy serwisach samochodowych, w których możemy pozostawić posiadane opony na zmianę

Kiedy nadchodzi jesień zaczynamy myśleć nad wymianą opon. Zimowe opony zapewniają nam odpowiednią przyczepność w zimowych warunkach, Z tego powodu właśnie niezbędne jest stosowanie ich a także wymiana opon letnich, gdy nadchodzą coraz chłodniejsze dni. Kupując opony musimy zwrócić uwagę na ich parametry wytrzymałościowe jak również niezbędne oznaczenia. Muszą one posiadać również odpowiednie atesty. Warto kupować je w polecanych punktach, które mają w ofercie produkty znanych producentów.
auto
Opracowanie: Falcon® Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz zwiedzić jakieś nowe miejsce? Jakim sposobem – samochodem, pieszo czy rowerem? Każde z tych rozwiązań ma pozytywy i negatywy

Czy również posiadasz tego typu obiekcje, jak znajdujesz się w nowym mieście? Jak najbardziej korzystnie zwiedzić takie miejsce? Czy wynajmować przewodnika, zrobić to samemu, lecz pieszo, rowerem, a może samochodem? Możliwości jest naprawdę sporo i czym bardziej popularne miejsce, tym bardziej bogata baza ofert, z których możemy skorzystać. Podejmując tego typu decyzję bez wyjątku musisz pomyśleć, co jest dla Ciebie najważniejsze, ile masz dni na zwiedzanie jakiegoś miejsca i ile masz na to pieniędzy.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stare auto – w jaki sposób można je dziś naprawdę korzystnie zagospodarować?

Współcześnie, własny samochód posiada w zasadzie każda polska rodzina. Samochody wymieniane są coraz częściej na nowsze modele, gdyż stare auta czasem odmawiają posłuszeństwa. Jak w takim przypadku można prawidłowo wykorzystać nieużywane, nikomu już niepotrzebne auto? Interesującym rozwiązaniem, jeśli samochód jest nadal odpowiednio sprawny, może być jego sprzedaż.
opony samochodowe
Opracowanie: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymienianie opon twojego auta a także ich przechowywanie

Jeżeli mamy swój samochód z pewnością wymieniamy opony wraz ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Jest to niezmiernie ważne, żeby zachować bezpieczeństwo na trasie oraz cieszyć się wygodną jazdą niezależnie od warunków. Kupując opony należy zwrócić uwagę na odpowiednie oznaczenia, jakie się na nich znajdują a także na potrzebne certyfikaty producenta. Możemy zakupić opony tak samo w sklepach internetowych jak również w stacjonarnych.
kartony przed przeprowadzką

Rychłe i niekosztowne przeprowadzki - to realne

Przeprowadzki często są bardzo trudne oraz czasochłonne. Jeśli przeprowadzamy się do nowego domu lub mieszkania ze wszelkimi sprzętami domowymi albo meblami, niewątpliwie potrzebujemy również dobrego transportu.
Akumulator
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dobry mechanik samochodowy ma uznanie klientów

W dniu nowoczesnym mienie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niezmiernie dużym. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas na pewno nie wyobrażał sobie tak kolosalnej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w niezmiernie duży sposób wpłynęła na nasze życie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.