Samochód
Złom
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i w jaki sposób wybierać najlepszy punkt złomowania?

Dziś, dużo samochodów kończy swój żywot podczas złomowania. Dzieje się tak zazwyczaj ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cechuje się ogromnym zainteresowaniem i coraz więcej jeżdżących po polskich ulicach aut miało już innych właścicieli, co oznacza rzecz jasna że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednakże złomować własnoręcznie.
stary samochód
Opracowanie: Howdy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinniśmy zrobić z samochodem, który jest stary ?

Uniwersalnie wiadomo, że motoryzacja to szczególnie znacząca część naszego życia codziennego. Duża część z nas całkowicie nie wyobraża sobie obecnie działania w otaczających nas warunkach, bez ogromnego wsparcia, które jest nam w stanie zapewnić auto. To właśnie z jego wykorzystaniem możemy bowiem bez trudności przemieszczać się w swobodnie wybrane przez nas miejsce.
Samochód
Opracowanie: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie samochodu do lata – kilka praktycznych porad.

Nieistotne, czy zima w tym roku była ostra, czy garażujemy nasze auto czy też nie i czy jesteśmy raczej „niedzielnym kierowcą” czy prowadzimy samochód każdego dnia – sprawdzenie stanu technicznego i przygotowanie samochodu przed nowym sezonem to ważny punkt na dość krótkiej liście „do zrobienia”. Poniżej garść wskazówek, co zrobić i czego nie odpuścić po zimie.
Złomowanie
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy? Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi czas i nie nadaje się już do jazdy. Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować stare auto. Jeśli nasze auto nie nadaje się już do użytku, to powinniśmy je zezłomować. Jeśli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd dalej będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy musieli opłacać obligatoryjne składki. Możemy też sprzedać auto na części.
Tir z naczepą
Opracowanie: Trevor King
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na czym opiera się dzierżawa i jak się do tego przygotować? Czy ten sposób jest dla nas? Co trzeba wiedzieć?

Przez umowę dzierżawy ktoś kto dzierżawi deklaruje, że odda dzierżawcy konkretną rzecz do używania. Równocześnie, wiąże się to z zebraniem pożytków w tym czasie, z dzierżawca za to będzie płacił z wyprzedzeniem określony czynsz. W jaki sposób przygotować umowę dzierżawienia i co się powinno w niej znaleźć?

Przyspieszone eksploatowanie się opon oraz elementów tocznych kół to skutki braku wyważenia kół.

Okres zimowy już faktycznie przeminął. W punktach serwisowych należy przysposobić się do nadchodzącego sezonu wiosennego. Część zakładów mechanicznych proponuje promocje przeglądów pojazdu po okresie zimowym – uwolnienie podwozi od wszechobecnej substancji uszorstniającej drogi, przegląd układów hamulcowych oraz serwisowanie ogumienia z zimowych na letnie.
kartony przed przeprowadzką

Rychłe i niekosztowne przeprowadzki - to realne

Przeprowadzki nieraz są niesłychanie kłopotliwe oraz czasochłonne. Jeżeli przeprowadzamy się do nowego domu albo mieszkania ze wszelkimi sprzętami domowymi bądź meblami, niewątpliwie potrzebujemy również stosownego transportu.
Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Obecniekażdego roku sprzedawanych jest coraz więcej samochodów nie tylko z odzysku, ale też nowych. Wprawdzie coraz to częściej posiadają one przeróżnego typu współczesne układy otwierania i zamykania i odpalania silnika, lecz nadal najpopularniejszą rzeczą, jaka do tego służy, jest standardowy kluczyk. Jest to mało wymyślna metoda, z jaką radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Kłopot pojawia się jednak, gdy napomknięte kluczyki zapodziejemy w mieszkaniu lub co gorsza zamkniemy je w aucie lub bagażniku. Wówczas z pomocą nadciąga awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.
Kasa fiskalna

ZUS, zliczanie składki, kasy fiskalne, czyli co powinien wiedzieć przedsiębiorca kompletny

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa wiąże się z poświęcaniem uwagi na sprawy administracyjne. Każdy właściciel firmy powinien być zorientowany w tym jakie są coroczne składki ZUS, czy wykonywane przez ich firmę usługi zaliczają się do tych, które wymagają utrzymywania bądź też zwolnienie z kasy fiskalnej, jakim sposobem można odliczyć opłaty za internet. Wszystkie te sprawy należy skrupulatnie weryfikować gdyż wytyczne w prawie ulegają zmianom.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kasacja samochodów - porady dla kierowców

Prowadzenie samochodu to w dwudziestym pierwszym wieku dla wielu autentyczna konieczność – jest to zdecydowanie przydatne, gdy potrzebne jest pokonanie dużych odległości bądź w czasie wakacji; na ogół posiadanie swojego samochodu jest niezbędne podczas wybranych prac. Posiadanie auta mimo to jest również powiązane z niektórymi niedogodnościami – przykładowo mocno zniszczony samochód przeważnie trzeba przerobić na części lub zezłomować.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.