Samochód
folia samochodowa
Opracowanie: Daniel Oines
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prosty sposób na zmianę designu pojazdu - folie samoprzylepne

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób ma samochody osobowe, z jakich korzysta codziennie. Nie można ukryć, iż jest to jedno z dużych udogodnień, jakie odmieniło życie mnóstwa ludzi i pozwoliło dużo szybciej i swobodniej poruszać się między różnymi miejscowościami.
pojedyncza opona
Opracowanie: Adam Gaeth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie środki obecnie wybierać, żeby skutecznie dbać o czystość własnego samochodu?

Samochód jest w ogromnej mierze znakiem statusu społecznego danej osoby, w związku z tym kategoryczna większość Polaków chce posiadać możliwie jak najbardziej nowoczesne oraz luksusowe auto. Największe znaczenie ma utrzymanie samochodu w czystości. Nie jest to łatwe zadanie, na szczęście współcześnie na rynku oferowany jest dość szeroki asortyment środków czystości, które na pewno okażą się być naprawdę skuteczne. Które preparaty w takim razie dobrze jest wybierać, aby zadbać o czystość użytkowanego samochodu?
opony samochodowe
Opracowanie: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymienianie opon twojego auta a także ich przechowywanie

Kiedy mamy własny samochód z pewnością zmieniamy opony wraz ze zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Jest to bardzo ważne, aby zachować bezpieczeństwo na drodze jak również cieszyć się komfortową jazdą w każdych warunkach. Kupując opony trzeba zwrócić uwagę na prawidłowe oznaczenia, które się na nich znajdują oraz na niezbędne certyfikaty producenta. Możemy zakupić opony zarówno w sklepach w internecie jak tez w stacjonarnych.
samochód do pożyczenia
Opracowanie: bertknot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Jaką propozycję przyszykowały dla nas wypożyczalnie samochodów Kraków? Chcemy się wybrać na wakacje, lecz nasz wóz okazuje się być za niewielki, abyśmy się wszyscy zmieścili? A może nawiedzili nas przyjaciele, pragniemy ich zabrać na znaczniejsze zwiedzanie, ale nie pomieścimy się do jednego wozu? W takich przypadkach trzeba zobaczyć co mają szansę zaoferować nam wypożyczalnie samochodów.
auto
Opracowanie: Falcon® Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz zwiedzić jakieś nowe miejsce? Jakim sposobem – samochodem, pieszo czy rowerem? Każde z tych rozwiązań ma pozytywy i negatywy

Czy też masz takie obiekcje, jak znajdujesz się w nowym mieście? Jak najbardziej korzystnie zwiedzić takie miasto? Czy wynajmować przewodnika, dokonać tego samemu, ale na nogach, rowerem, a może samochodem? Możliwości jest naprawdę sporo i czym bardziej znane miasto, tym bardziej bogata baza atrakcji, z których można skorzystać. Podejmując tego typu decyzję bez wyjątku musisz zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, ile masz dni na odkrywanie jakiegoś miejsca i jaki jest twój budżet.
Subaru Impreza z boku
Opracowanie: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com

W chwili, gdy nie weźmiemy kluczyków, kto oferuje awaryjne otwieranie aut w mieście Warszawa?

Współcześnie z roku na rok wyprzedawanych jest coraz więcej samochodów nie tylko z odzysku, ale również nowiutkich. Co prawda coraz to nagminniej posiadają one różnego rodzaju współczesne systemy odbezpieczenia i ryglowania i odpalania silnika, jednak cały czas najpopularniejszą rzeczą, która do tego służy, jest tradycyjny kluczyk. Jest to niezbyt skomplikowana metoda, z jaką radzą sobie od bardzo dawna wszyscy kierowcy. Problem pojawia się jednak, gdy wspomniane kluczyki zawieruszymy w mieszkaniu lub co gorsza zamkniemy je w aucie lub bagażniku. Wtedy z pomocą nadciąga awaryjne otwieranie samochodów Warszawa.
Tir z naczepą
Opracowanie: Trevor King
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na czym opiera się dzierżawa i jak się do tego przygotować? Czy ten sposób jest dla nas? Co trzeba wiedzieć?

Poprzez umowę dzierżawienia wydzierżawiający deklaruje, że zobowiązuje dzierżawcy wybraną rzecz do używania. Jednocześnie, wiąże się to z braniem pożytków w tym czasie, z kolei dzierżawca za to płaci z wyprzedzeniem ustalony czynsz. W jaki sposób przygotować umowę dzierżawienia i co się powinno w niej znajdować?
Złomowanie
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy? Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku. Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować stare auto. Jeśli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to powinniśmy je zezłomować. Jeżeli nie zdecydujemy się na ten ruch, nasz pojazd dalej będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy zobowiązani regulować opłaty za obligatoryjne składki. Możemy też sprzedać auto na części.
Kasacja pojazdów
Opracowanie: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zezłomować pojazd?

Gdy nasz samochód coraz częściej odmawia posłuszeństwa albo chcemy się go pozbyć możliwie szybko, najprostszym sposobem jest oddanie go na złom. Stacja demontażu pojazdów z której usług mamy zamiar skorzystać, powinna mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument konieczny do wyrejestrowania samochodu.
Opony
Opracowanie: Nikita Novozhilov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Należy popytać jakie powinno być ciśnienie w oponach

O samochód trzeba troszczyć się w każdym drobiazgu
Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że przy samochodzie ważny jest każdy szczegół. Jeśli ominiemy którąś rzecz, to możemy być pewni, że w niedługim okresie zaczną się niszczyć kolejne, dzięki czemu nasz samochód w krótkim okresie będzie nieprzydatny do używania.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.