Samochód
autozłom
Opracowanie: That Hartford Guy
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym wypada pamiętać, wykonując likwidację samochodu?

Złomowanie pojazdów to coś, na co decyduje się współcześnie niemało ludzi. Stary, bezużyteczny już samochód bezsprzecznie zajmuje drogocenne miejsce w garażu, wobec tego jeśli i Ty masz takie auto - daj je na auto złom Katowice.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stare auto – w jaki sposób można je dziś naprawdę korzystnie zagospodarować?

Obecnie, swój samochód posiada w zasadzie każda polska rodzina. Samochody zmieniane są coraz częściej na lepsze modele, jako że stare auta czasami odmawiają posłuszeństwa. Jak w takim przypadku można stosownie zagospodarować stare, nikomu już nieprzydatne auto? Świetnym rozwiązaniem, jeśli samochód jest nadal wystarczająco sprawny, może być jego sprzedaż.
Nowy kabriolet Fiat „500C by Gucci”
Opracowanie: Fiat Auto Poland S.A.
Na podstawie: Fiat Auto Poland S.A.

Dlaczego powinniśmy decydować się na chromowane elementy ?

Coraz częściej myślimy nad wybraniem dodatkowych elementów wyposażenia naszego samochodu. Akcesoria takie jak nakładki na progi czy relingi dachowe są rzecz jasna wyposażeniem dodatkowym, niemniej czasami są niezwykle pomocne. Z jakich powodów? Warto pomyśleć nad tym w kontekście coraz modniejszych na naszych pojazdach relingów dachowych.
Złom
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i w jaki sposób wybierać najlepszy punkt złomowania?

Współcześnie, sporo samochodów kończy własny żywot podczas złomowania. Dzieje się tak z reguły ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cieszy się ogromną popularnością i coraz więcej poruszających się po polskich ulicach aut miało już wcześniejszych właścicieli, co oznacza rzecz jasna że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednak złomować własnoręcznie.
Kasacja pojazdów
Opracowanie: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak należycie zezłomować pojazd?

Jeśli nasz samochód coraz częściej odmawia posłuszeństwa i w związku z tym mamy zamiar się go pozbyć możliwie szybko, najprostszym sposobem jest oddanie go na złom. Stacja demontażu pojazdów do której się udajemy, musi mieć upoważnienie wojewody do wydawania zaświadczeń o kasacji pojazdu. Jest to dokument wymagany do wyrejestrowania samochodu.
Złomowanie
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do jazdy? Nie martw się i zobacz, jak możesz zezłomować zużyte auto.

Twój samochód służył Ci już przez długi okres i nie nadaje się już do użytku. Nie przejmuj się i odkryj, w jaki sposób możesz zezłomować stare auto. Jeżeli nasze auto nie nadaje się już do jazdy, to powinniśmy je zezłomować. Jeśli nie zdecydujemy się na ten krok, nasz pojazd nadal będzie figurować w rejestrze, a my zaś będziemy zobowiązani regulować opłaty za wymagane składki. Możemy też sprzedać samochód na części.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kasacja samochodów - porady dla kierowców

Prowadzenie samochodu to w dzisiejszych czasach dla wielu prawdziwa konieczność – jest to na pewno przydatne, gdy potrzebne jest pokonanie znacznych odległości bądź w czasie wakacji; na ogół posiadanie swego auta jest potrzebne w trakcie wybranych prac. Prowadzenie auta jednak jest też związane z niektórymi niedogodnościami – dla przykładu mocno zużyty samochód często trzeba przerobić na części lub zezłomować.
Opracowanie: Volkswagen

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu aut?

Auta są aktualnie niezwykle popularne, nabywane przez duże grupy osób na całym świecie. Jak wiadomo jak każde inne urządzenie, tak także auto ulega niekiedy uszkodzeniu. Tak więc na dzień dzisiejszy potrzeba serwisowania pojazdów bywa bardzo paląca.
kartony przed przeprowadzką

Rychłe i niekosztowne przeprowadzki - to realne

Przeprowadzki często są niezmiernie trudne i czasochłonne. Jeżeli przeprowadzamy się do nowego domu bądź mieszkania ze wszystkimi sprzętami domowymi czy meblami, z pewnością potrzebujemy również dobrego transportu.
Autokar
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajem autokarów Kraków nam przedstawia

Wynajem busów Kraków proponuje przez cały rok
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.