Samochód

Przyspieszone eksploatowanie się opon oraz elementów tocznych kół to skutki braku wyważenia kół.

Sezon zimowy już praktycznie przeminął. W warsztatach motoryzacyjnych czas przygotować się do zbliżającego się okresu wiosennego. Wiele warsztatów oferuje promocje przeglądów auta po sezonie zimowym – mycie podwozi od wszechobecnej substancji uszorstniającej drogi, konserwacja obwodów hamulcowych a także wymianę ogumienia z zimowych na letnie.
Autozłom
Opracowanie: Firing up the quattro....
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób naprawić nasz samochód tanim kosztem?

Każdy z nas dobrze wie, ze motoryzacja stanowi bardzo ważny element naszej powszedniości. Posiadanie przez nas pojazdów stało się dzisiaj bardzo powszechne, co rzecz jasna czyni nasze społeczeństwo poniekąd uzależnionym od ich użytkowania.
Finanse
Opracowanie: OTA Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób rozwiązać przeróżne problemy powiązane z terminologią ZUS-u.

W teraźniejszych czasach załatwienia zusowskich formalności może zazwyczaj spowodować wielkie kłopoty rożnym petentom. Aby uniknąć problemów lub nawet kar za źle wypełnione papiery należy jest znać charakterystyczny żargon oraz terminy, jakimi posługują się niektóre urzędy, takiego rodzaju jak choćby ZUS.
Aston Martin
Opracowanie: Ben
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli masz dużo bagażu, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o kupnie bagażnika na dach

Chyba każdy człowiek lubi podróżować - na pewno najbardziej cieszy nas możliwość poznawania odmiennych kultur oraz ludzi z innych krajów. Jeżeli chodzi o środek transportu, nie da się ukryć, że niemalże zawsze najbardziej praktycznym środkiem lokomocji jest zwyczajnie własny samochód.
Opracowanie: Hyundai

Auto to nie tylko to co pod maską, ważne są również inne, niekiedy drobne detale. O jakich należy pamiętać?

Każdy wie, jak w obecnych czasach istotny jest samochód. To jaki model wybieramy będzie świadczyć również o nas, o tym który styl lubimy lub na jaki typ auta sobie możemy pozwolić. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę spory wybór, jeśli chodzi o marki samochodów, jedna rzecz może nas ograniczać, a właściwie, to ile jesteśmy w stanie przeznaczyć kosztowności na samochód. Z drugiej strony, marki są do siebie podobne, tak więc skoro chcemy się jakoś odróżnić warto coś wymyślić.
Samochód
Opracowanie: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niepokaźne części samochodu gwarantują nam bezpieczeństwo w czasie podróży

Bezpieczeństwo podczas podróży autem bywa uzależnione od wielu czynników. Te najistotniejsze części są sprawdzane, gdy przeprowadzamy okresowe przeglądy. Dobrze przecież wiemy, że poważne uszkodzenie seata podczas kolizji może skutkować zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez drogówkę.
autozłom
Opracowanie: That Hartford Guy
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym wypada pamiętać, wykonując likwidację samochodu?

Złomowanie pojazdów to coś, na co decyduje się współcześnie niemało ludzi. Stary, bezużyteczny już samochód bezsprzecznie zajmuje drogocenne miejsce w garażu, wobec tego jeśli i Ty masz takie auto - daj je na auto złom Katowice.
złom
Opracowanie: Steffen Zahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stare auto – w jaki sposób można je dziś naprawdę korzystnie zagospodarować?

Obecnie, swój samochód posiada w zasadzie każda polska rodzina. Samochody zmieniane są coraz częściej na lepsze modele, jako że stare auta czasami odmawiają posłuszeństwa. Jak w takim przypadku można stosownie zagospodarować stare, nikomu już nieprzydatne auto? Świetnym rozwiązaniem, jeśli samochód jest nadal wystarczająco sprawny, może być jego sprzedaż.
Nowy kabriolet Fiat „500C by Gucci”
Opracowanie: Fiat Auto Poland S.A.
Na podstawie: Fiat Auto Poland S.A.

Dlaczego powinniśmy decydować się na chromowane elementy ?

Coraz częściej myślimy nad wybraniem dodatkowych elementów wyposażenia naszego samochodu. Akcesoria takie jak nakładki na progi czy relingi dachowe są rzecz jasna wyposażeniem dodatkowym, niemniej czasami są niezwykle pomocne. Z jakich powodów? Warto pomyśleć nad tym w kontekście coraz modniejszych na naszych pojazdach relingów dachowych.
Złom
Opracowanie: Koziro Hasegawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i w jaki sposób wybierać najlepszy punkt złomowania?

Współcześnie, sporo samochodów kończy własny żywot podczas złomowania. Dzieje się tak z reguły ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cieszy się ogromną popularnością i coraz więcej poruszających się po polskich ulicach aut miało już wcześniejszych właścicieli, co oznacza rzecz jasna że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednak złomować własnoręcznie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.