Restauracja
ulotka
Opracowanie: Sergey Yakunin
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wypromować restaurację? Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej agencji reklamowej?

Otwarcie na przykład restauracji to dość zaawansowany proces. Jeżeli chcemy mieć swój bar nie damy sobie rady bez odpowiedniej promocji. Idealna reklama musi\powinna zachęcić klienta, że warto u nas się zjawić, musi być estetyczna, nie może się narzucać. Pamiętajmy, iż wybujała fantazja może dać efekt odwrotny od zamierzonego, to znaczy zniechęcić potencjalnego klienta.
Impreza
Opracowanie: Tech Cocktail
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oryginalne dania na imprezy okolicznościowe – sprawdzone porady.

Gdy organizujemy duże imprezy okolicznościowe we własnym domu planujemy, jak przyjąć naszych gości i co podać do jedzenia i picia. Gdy organizujemy imprezę integracyjną dla dużego zespołu w pracy, mamy szerokie pole manewru i śmiało możemy zamówić oryginalny catering. Jak to zrobić?
Zamek Topacz
Na podstawie: zamektopacz.pl

Konferencje na zamku Topacz – z jakiego względu wskazane jest decydować się na ich przygotowywanie w takim miejscu?

Konferencje cechują się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Zazwyczaj są one organizowane w celu omówienia konkretnego zagadnienia naukowego, przykładowo w medycynie. Niekiedy konferencje są także poświęcane działaniu konkretnej firmy. Ich organizacja nie jest już tak problematycznym zadaniem jak jeszcze kilka lat temu, ponieważ na rynku proponowana jest dość duża liczba sal konferencyjnych, dostosowanych do pomieszczenia nawet dużej ilości osób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.