Pieniądze
Usuwanie azbestu
Opracowanie: NAVFAC
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wciąż jest duży problem z azbestem. Jakie działania mogą zostać zrealizowane, co możemy wiedzieć na dzień dzisiejszy?

To, że azbest nie jest korzystny dla zdrowia i trzeba go zlikwidować – wiadomo od dawna. To, że prędzej czy później trzeba będzie go zlikwidować z domów, trochę dociera do naszej świadomości. Kto nam w tym pomoże i skąd możemy otrzymać na to pieniądze?
Podatek
Opracowanie: Wilson Hui
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pamiętaj, żeby przesłać 1% deklarowanego podatku, to naprawdę ważne

Z początkiem kolejnego roku nadchodzi czas, gdy podatnicy są zobowiązani złożyć w Urzędzie Skarbowym deklarację podatku za rok miniony. To również idealna okazja, aby uczynić coś dobrego i oddać część swojego podatku dla działających fundacji, stowarzyszeń i osób potrzebujących wsparcia. Jest dużo organizacji, którym przyda się każda złotówka od rozliczających się.
windykacja
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzedaż spółek w Warszawie i okolicach - co warto wiedzieć

Życie płata różne figle. Zdarza się, że stajemy w obliczu nieprzyjemnych sytuacji, z rozstrzygnięciem których miewamy wyraźne trudności. Nie wypływa to z naszej ułomności, lecz z zawiłości systemu i systemów prawa, z którymi przeciętny obywatel zwykle nie ma żadnej styczności.
Odpowiednim przykładem dziwnych sytuacji jest próba wyegzekwowania naszej własności od dłużnika.
inwestycje
Opracowanie: OTA Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym miejscu korzystnie trzymać oszczędności? Czy istnieje takie miejsce? Czy w banku jest bezpiecznie?

Wiele osób bardzo poważnie myśli nad sprawą, w którym miejscu korzystnie przechowywać swoje pieniądze. Jest to kwestia bardzo zasadna, gdyż przecież nie po to pracujemy, odkładamy ciężko zarobione oszczędności, żeby bezsensownie je stracić. Każdy z nas chce, żeby miały jak najlepsze miejsce, żeby nie traciły na wartości, a co najważniejsze, by były bezpieczne. Tak właściwie istnieje bardzo dużo możliwości w tym temacie, warto jednakże poważnie się nad tym zastanowić.
Karta kredytowa
Na podstawie: http://pixabay.com/

Utrzymywanie się ze własnych zarobków, obecnie, nie jest takim prostym zadaniem jak to się wydaje.

Jeżeli ktoś myśli, że wystarczy mieć własną działalność, bądź zostać rolnikiem, żeby dojść do majątku to jest w ogromnym błędzie. Ponieważ od pomysłu do wykonania, jest jeszcze moment bardzo ciężkiej pracy i mobilizacji jakichkolwiek sił. Mądre planowanie i zmotywowanie mogą faktycznie okazać się drogą do sukcesu.
Księgowość
Opracowanie: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu wskazane jest aby korzystać z posług biura rachunkowego?

Czytając prasę, przeglądając internet czy przechodząc ulicami miasta wyjątkowo często zauważa się reklamy świadczące usługi księgowe. Przestawione są one zarówno dla osób prawnych jak i cielesnych, a wszystkim zajmują się wykwalifikowane osoby o ogromnym doświadczeniu w tej sferze, prowadzące biuro rachunkowe wrocław - tak minimalnie musi to wyglądać.
pieniądze i kalkulator
Opracowanie: Jacob Edward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy przy prowadzeniu firmy opłaca się korzystać z oferty fachowego biura rachunkowego?

Utworzenie działalności gospodarczej to dobry krok na drodze ku samodzielności finansowej i niezależności od innych. Własna firma, nawet nieduża, gwarantuje nie tylko poczucie zadowolenia, ale także stabilizacji, jeśli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Jednak, aby rzeczywiście czerpać jak najwięcej korzyści, trzeba w pierwszej kolejności zadbać przede wszystkim o należyte operowanie finansami i kapitałem, który zgromadziliśmy.
Windykacja długów

Jak sprawnie odebrać dług od osoby prywatnej?

Odzyskiwanie długów nie zawsze jest teraz proste, w szczególności kiedy mamy do czynienia z osobą prywatną, jaką w wielu przypadkach o wiele trudniej jest namierzyć, jest to również bardziej czasochłonne. Jednakże istnieje parę sprawnych metod, które zezwalają na odzyskiwanie długów od osób prywatnych, jedną z nich jest korzystanie z usług firmy windykacyjnej.
Mieszkanie
Opracowanie: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy za wynajem nieruchomości podatek należy zapłacić?

Dużo usług jest opodatkowanych. Mamy szansę sobie nie zdawać z tego sprawy, ale prawda będzie taka, że za różnorakie materiały i usługi powinniśmy płacić podatek.
billboardy
Opracowanie: Gary Stevens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy, jak funkcjonują pożyczki gotówkowe bez bik?

Od czasu do czasu szybko potrzeba finansów, jednakże wiemy, że nikt ze znajomych nam jej nie użyczy. Wtenczas należy się rozglądać po różnych instytucjach, tak żeby posiadać gwarancję, że pójdziemy do tej, która taką gotówkę nam podaruje.


Czy powiemy, jak funkcjonują pożyczki gotówkowe bez bik?

Czy patrzyliśmy już na szybkie pożyczki bez bik przez internet?


Czy powiemy, jak funkcjonują pożyczki gotówkowe bez bik?

Jeśli mamy niewielkie fundusze, lub posiadamy już jakąś pożyczkę, to może się okazać, że będzie nam ciężko przekonać bank do dania nam kolejnej.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.