Działalność
zadłużenie
Opracowanie: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy trzeba bać się windykatora

Działalność biznesowa zawsze związana jest z ryzykiem. Posiada ono wiele postaci. Może być to ryzykowne posunięcie związane z inwestowaniem wyjątkowo niepewnym w startowej fazie działania biznesu.
Słownik języka angielskiego
Opracowanie: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Gdy musisz coś dobrze przełożyć, wynajmij kompetentnego tłumacza

Każdego dnia zdarzają się sytuacje, jakie potrzebują przetłumaczenia treści z języka obcego na polski oraz odmiennie. Bez względu na to, czy związane jest to ze sporządzeniem umowy w interesach czy z potrzebą przełożenia dokumentów wozu nabytego za granicą, nieodzowne będą usługi doświadczonego tłumacza.
niszczenie dokumentów
Opracowanie: Judith E. Bell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Utylizacja elektroniki to mocno istotna rzecz

W obecnych czasach kupujemy ciągle jakieś nowe rzeczy. W sumie nawet nie zawsze nam potrzebne. Jednak kupujemy i nagle okazuje się, że część elektroniki, którą w domu lub biurze mamy jest popsuta, już niepotrzebna lub przestarzała. Jeśli owa elektronika jest sprawna, a nie jest potrzebna nam, to zawsze można komuś ją odsprzedać. Jednak, jeżeli sprzęt elektroniczny jest zepsuty lub przestarzały, to wtedy powinniśmy się go pozbyć.
pieniądze
Opracowanie: Luis Romero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinno się zwracać czujną uwagę w trakcie doboru usług księgowych?

W dzisiejszych czasach usługi księgowe są proponowane przez niemało rozlicznych firm, szczególnie w ogromnych miastach, takich jak Wrocław zdołamy odszukać wręcz zatrzęsienie firm oraz przedsiębiorstw świadczących rozmaite usługi księgowe. Każdy przedsiębiorca mający krajową firmę czy działalność musi zajmować się rzeczami księgowymi, rachunkowością bądź rozliczeniami. W tym celu należałoby przyjąć do pracy kogoś, kto zna się na księgowości i rachunkowości i jest w stanie zająć się rozmaitymi pracami z tej sfery.
spotkanie w agencji
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie reklamować własną działalność?

Niektórzy z nas, zakładając własną działalność prywatną, chcieliby aby przynosiła ona jak najobszerniejsze profity. W tym celu szukamy popularnej branży, nabywamy najwyższej jakości artykuły, zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników. Jednak to wszystko na nic, jeśli nie damy szansy potencjalnymklientom, aby o nas usłyszeli.
transport
Opracowanie: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów ciężarowych – skuteczny sposób na błyskawiczną przeprowadzkę albo na rozwinięcie swojej firmy.

Dziedzina motoryzacyjna jest branżą, która bardzo prężnie i prędko się rozwija. Bardzo dużo jednostek chciałoby i potrzebuje posiadać samochód. Toteż, różnorodni producenci pojazdów mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o oferowane przez nich pojazdy.
Program lojalnościowy
Na podstawie: www.spiceupyourblog.com

Szukasz metody, by zatroszczyć się o lepszą sprzedaż? Wprowadź program lojalnościowy dla swoich partnerów biznesowych

Programy lojalnościowe kojarzone bywają głównie z handlem konsumenckim. Hipermarkety stosują je, by zachęcić własnych nabywców do pozostania przy robieniu sprawunków właśnie u siebie. Za wydane złotówki użytkownicy otrzymują punkciki, które następnie mogą wymieć na produkty, bony towarowe lub usługi.
wspaniałe pomysły na wspieram.to
Opracowanie: Oliver Tacke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Crowdfunding Poznaj strukturę działania

Crowdfunding, nazywany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko ciągle stosunkowo nowe w kraju. Opiera się na obserwacji, że użytkownicy stron internetowych tworzą sporą rzeszę ludzi, gotowych do pomocy w różnych interesujących sprawach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu wybranych projektów przez tę właśnie grupę użytkowników. Podstawową cechą tego systemu jest to, że każda osoba indywidualnie wybiera kwotę dofinansowania. Nie od dziś bowiem wiadomo, że często nawet symboliczne sumy okazują się znaczące dla firmy. Każdy projekt zamieszczony w serwisie crowdfundingowym powiada wyznaczony pułap, do którego mają dojść podarowane finanse w określonym przedziale czasowym. Przedsięwzięcia, które bardzo przypadły do gustu użytkownikom, nierzadko tę wyznaczoną kwotę przekraczają kilkakrotnie.
szkolenie
Opracowanie: Memorial Student Center Texas A&M University
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadzisz swoja firmę? To powód by się przeszkolić

Obecnie, mnóstwo osób otwiera swoją działalność gospodarczą, w której powinni mieć wyuczone zarządzanie zadaniami jak i personelem. Mało kto rodzi się ze zdolnościami przywódczymi, niekiedy przypadek stanowi o tym, że musimy odnaleźć w sobie kierownika. Jednak nic straconego!
dokumenty
Opracowanie: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zus składka musi być opłacana o czasie

Sprawozdania finansowe spółek muszą być wykonane na właściwym poziomie. Bez względu na to, czy posiadamy małą firmę, czy może kierujemy spółką, powinniśmy prowadzić wszelkie dokumenty w taki sposób, by natychmiast można było z nich wyczytać wszelkie najistotniejsze dane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.