Działalność
wspaniałe pomysły na wspieram.to
Opracowanie: Oliver Tacke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Crowdfunding Poznaj strukturę działania

Crowdfunding, zwany także finansowaniem społecznościowym, to zjawisko wciąż raczej nowe w kraju. Oparte jest na obserwacji, że internauci tworzą sporą rzeszę ludzi, zdolnych do pomocy w różnych interesujących kwestiach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu określonych przedsięwzięć przez tę właśnie grupę użytkowników. Podstawowym wyznacznikiem tego systemu jest to, że każdy chętny indywidualnie wyznacza wysokość dotacji. Od dawna bowiem wiadome jest, że nierzadko nawet niewielkie kwoty mogą być kluczowe dla przedsięwzięcia. Każdy projekt zamieszczony w serwisie crowdfundingowym powiada określną granicę, do której powinny dojść podarowane środki w wyznaczonym przedziale czasowym. Projekty, które bardzo przypadły do gustu użytkownikom, często tę wyznaczoną granicę przekraczają wielokrotnie.
transport
Opracowanie: Luke Lawreszuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów ciężarowych – skuteczny sposób na błyskawiczną przeprowadzkę albo na rozwinięcie swojej firmy.

Branża motoryzacyjna jest dziedziną, która bardzo sprawnie i prędko się rozwija. Coraz więcej jednostek chciałoby i potrzebuje posiadać samochód. Toteż, różnorodni producenci samochodów mają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o oferowane przez nich samochody.
Słownik języka angielskiego
Opracowanie: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Gdy musisz coś dobrze przełożyć, wynajmij kompetentnego tłumacza

Codziennie dochodzi do sytuacji, jakie potrzebują przełożenia dokumentów z języka angielskiego na polski oraz odwrotnie. Nie bacząc na to, czy związane bywa to ze sporządzeniem umowy biznesowej czy z potrzebą przełożenia dokumentów samochodu zakupionego za granicą, nieodzowne stają się usługi doświadczonego tłumacza.
zadłużenie
Opracowanie: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy trzeba bać się windykatora

Działalność biznesowa zawsze jest związana z ryzykiem. Posiada ono wiele form. Może to być ryzykowny krok związany z inwestowaniem szczególnie niepewnym w początkowej fazie działalności biznesu.
niszczenie dokumentów
Opracowanie: Judith E. Bell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Utylizacja elektroniki to mocno istotna rzecz

W obecnych czasach kupujemy ciągle jakieś nowe rzeczy. W sumie nawet nie zawsze nam potrzebne. Jednak kupujemy i nagle okazuje się, że część elektroniki, którą w domu lub biurze mamy jest popsuta, już niepotrzebna lub przestarzała. Jeśli owa elektronika jest sprawna, a nie jest potrzebna nam, to zawsze można komuś ją odsprzedać. Jednak, jeżeli sprzęt elektroniczny jest zepsuty lub przestarzały, to wtedy powinniśmy się go pozbyć.
pieniądze
Opracowanie: Luis Romero
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co powinno się zwracać czujną uwagę w trakcie doboru usług księgowych?

W dzisiejszych czasach usługi księgowe są proponowane przez niemało rozlicznych firm, szczególnie w ogromnych miastach, takich jak Wrocław zdołamy odszukać wręcz zatrzęsienie firm oraz przedsiębiorstw świadczących rozmaite usługi księgowe. Każdy przedsiębiorca mający krajową firmę czy działalność musi zajmować się rzeczami księgowymi, rachunkowością bądź rozliczeniami. W tym celu należałoby przyjąć do pracy kogoś, kto zna się na księgowości i rachunkowości i jest w stanie zająć się rozmaitymi pracami z tej sfery.
spotkanie w agencji
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie reklamować własną działalność?

Niektórzy z nas, zakładając własną działalność prywatną, chcieliby aby przynosiła ona jak najobszerniejsze profity. W tym celu szukamy popularnej branży, nabywamy najwyższej jakości artykuły, zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników. Jednak to wszystko na nic, jeśli nie damy szansy potencjalnymklientom, aby o nas usłyszeli.
Program lojalnościowy
Na podstawie: www.spiceupyourblog.com

Szukasz metody, by zatroszczyć się o lepszą sprzedaż? Wprowadź program lojalnościowy dla swoich partnerów biznesowych

Programy lojalnościowe kojarzone bywają głównie z handlem konsumenckim. Hipermarkety stosują je, by zachęcić własnych nabywców do pozostania przy robieniu sprawunków właśnie u siebie. Za wydane złotówki użytkownicy otrzymują punkciki, które następnie mogą wymieć na produkty, bony towarowe lub usługi.
szkolenie
Opracowanie: Memorial Student Center Texas A&M University
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadzisz swoja firmę? To powód by się przeszkolić

Obecnie, mnóstwo osób otwiera swoją działalność gospodarczą, w której powinni mieć wyuczone zarządzanie zadaniami jak i personelem. Mało kto rodzi się ze zdolnościami przywódczymi, niekiedy przypadek stanowi o tym, że musimy odnaleźć w sobie kierownika. Jednak nic straconego!
dokumenty
Opracowanie: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zus składka musi być opłacana o czasie

Sprawozdania finansowe spółek muszą być wykonane na właściwym poziomie. Bez względu na to, czy posiadamy małą firmę, czy może kierujemy spółką, powinniśmy prowadzić wszelkie dokumenty w taki sposób, by natychmiast można było z nich wyczytać wszelkie najistotniejsze dane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.