Dane
Rsync Backup z S3QL
Opracowanie: Linux Screenshots
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przezorny zawsze ubezpieczony

Wakacyjne miesiące to czas, kiedy nieustannie chwytamy za aparat fotograficzny. Zdjęcia z letniego wypoczynku, nagrania baraszkujących pociech – nasze wspomnienia, przechowujemy w formie cyfrowej na komputerach PC i laptopach. Jednak bardzo łatwo możemy je stracić.

Działanie wirusa, awaria komputera lub nasze nieodpowiednio przeprowadzone i bezwiedne czynności, mogą z łatwością doprowadzić do utraty naszych osobistych plików.
kancelaria Wiński
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy należy zanieść podanie do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych?

Co jakikolwiek czas można poczytać w mediach nagłówki mówiące o kradzieży informacji osobowych ich klientów od dużych oraz ogólnie słynnych firm. A są to wszakże nasze bardzo ważne informacje, takie jak PESEL, adres czy wzorzec podpisu.
wizytówka
Opracowanie: Geoffrey Franklin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projektowanie biletów wizytowych nie musi kosztować kroci

Dzisiaj wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Bilet wizytowy służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znacząco upraszcza kontakty międzyludzkie. Jest koniecznym składnikiem w pracy i życiu towarzyskim.Zrozumiała wizytówka to taka, która zezwala określić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy spotkaniach służbowych wizytówki wymienia się zazwyczaj na początku spotkania, przy towarzyskich na zakończenie spotkania. Konkretnym uzasadnieniem tej zasady jest fakt, że przy spotkaniu firmowym najpoprawniej na samym starcie określić tytuły i hierarchię osób, które się spotkają, co ułatwi porozumiewanie się i bieg spotkania.
fotogram - usługi
Opracowanie: Daniel Kruczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fotowoltaika - odnawialne źródła energii

Fotowolaika to pojęcie, jakie oznacza odnawialne źródła energii. Jeszcze kilkanaście lat temu nie były one tak wszechstronne i popularne, jak w naszych czasach. Aczkolwiek dzisiaj fotowoltaika zyskuje coraz większe uznanie, nie tylko za granicą, ale również w Polsce.
wizytówki
Opracowanie: brite rainbow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szablony wizytówek – wybór odpowiedniego stylu jako recepta na kreowanie oryginalnego stylu naszej firmy

Prowadząc przedsiębiorstwo w większości przypadków przynajmniej raz na miesiąc spotykamy się z osobami, które mogą stać się naszymi klientami. Dodatkowo w rozmaitych przypadkach bierzemy udział w rozmaitych wydarzeniach takie jak targi branżowe, które dają nam okazję na nawiązanie przydatnych z punktu widzenia naszej firmy znajomości.
wizytownik
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Warto posiadać gotowe projekty wizytówek

Trzeba zadbać o otrzymanie odpowiednich wizytówek. Nie ma większego znaczenia, czy pracujemy na jakimś ważnym stanowisku w zakładzie, czy mamy swoją działalność, zawsze powinniśmy mieć pod ręką wizytówkę. Wówczas w każdej porze będziemy mieli szansę wręczyć ją odpowiedniej osobie, a co się z tym łączy, bez niepotrzebnego tłumaczenia, będzie posiadała ona wszelkie najważniejsze informacje, żeby mieć szansę się z nami porozumieć jeżeli zajdzie taka potrzeba.
infrastruktura IT
Opracowanie: Bob Mical
Na podstawie: http://www.flickr.com

Budowa serwerowni a bezpieczeństwo informatyczne

Założenie swojej działalności gospodarczej to współcześnie rewelacyjny pomysł na korzystne zarobki i pewne, wysoce stabilne zatrudnienie, zwiększające także sytuację rynkową. Potrzebna jest jednak do tego nie jedynie świetna inwencja, możliwość dopasowania się do zmiennych warunków , jak również porządny kapitał – choć owe czynniki także są strategiczne.
Cloud computing
Opracowanie: Perspecsys Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cloud computing jako praktyczna technika przechowywania najistotniejszych danych

W sferze IT coraz częściej można spotkać tego rodzaju określenie jak cloud computing, co można wytłumaczyć jako usługi w chmurze. Na czym to polega? Czym są te chmury? To po prostu usługi dostarczane przez tego typu firmy jak na przykład Microsoft. Z tego typu usługami wiążą siępóźniej pojęcia działania, czyliostatni użytkownik otrzymuje ją wraz z technologią opartą na narzędziu cloud computing.
komputery
Opracowanie: Iwan Gabovitch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać odpowiedni fach?

Wybór zawodu jest niezwykle istotną decyzją. Często decyduje on o całym życiu człowieka. Zły wybór - niezgodny z upodobaniami lub zainteresowaniami bądź w branży nasyconej - może spowodować kłopoty ze znalezieniem pracy a co za tym idzie frustracje. Przy wyborze najlepiej znaleźć informacje jaki zawód będzie poszukiwany za 5-6 lat? Tyle bowiem trwa mniej więcej edukacja.
komputery
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

System ERP nieocenioną pomocą dla firmy

Komputery w XXI-wiecznym biznesie mają mocno istotne role. Wspomagają zarówno niższego szczebla zatrudnionych, jak i dyrektorów i zarządców. Służą pomocą w każdej części przedsiębiorstwa – używa ich zarówno zarządzanie produkcją, jak i dział HR.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.