Prezent
Ręcznik reklamowy
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl

Koce reklamowe mogą okazać się wszędzie zabierane

Każdy plan na reklamę okazuje się być dobry
Znacznie częściej prezesi przedsiębiorstw zdają sobie sprawę z tego, że każdy plan na reklamę jest dobry, a im częściej znaczek naszego przedsiębiorstwa będzie pojawiał się w różnych miejscach, tym większa będzie nadzieja, że kontrahenci będą o nas pamiętali.
Klocki LEGO
Opracowanie: pangyuliu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie zabawki powinno się nabyć dzieciom z okazji ich urodzin?

W życiu naszych dzieci, co roku nadchodzi czas, w jakim jako poważni rodzice stajemy przed wyzwaniem zaaranżowania im przyjęcia urodzinowego. W czasie dorastania naszych pociech tego typu okazje są niezmiernie hucznie obchodzone, w takim razie też jesteśmy zobowiązani się niezmiernie postarać, aby zapadły one na długo w ich pamięci.
Customer Match
Opracowanie: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak oferowane obecnie narzędzia udostępniane przez Google wpływają na usługi tego światowego giganta.

Nasz obecny świat, opierający się na internecie, potrzebuje naprawdę szybkiej dostępności do wiadomości. Z tego też powodu Google w swojej wyszukiwarce bez przerwy poszukuje coraz to nowych rozwiązań, które mogłyby pomóc w jeszcze bardziej dopasowanym i skuteczniejszym prezentowaniu wyników. Przez ostatnie lata pojawiło się szereg zmian, które miały na celu pokazywanie serwisów jak najbardziej wartościowych i spełniających oczekiwania szukających. Lecz również użytkownicy sieci mają coraz większą świadomość tego, jakich informacji będą potrzebować, i zaczynają formułować coraz bardziej precyzyjne zapytania. Jak twierdzi Google, każdego dnia blisko 15 procent wszystkich zapytań, które są wprowadzane, są całkowicie nowe. A jeśli są nowe, to wyszukiwarka musi w jakiś sposób sobie z nimi poradzić i dopasować do nich wartościowe, spełniające warunki strony. Do tego celu Google ma różnorodne mechanizmy, a ostatnio coraz częściej wykorzystywany jest RankBrain, który wykorzystuje sztuczną inteligencję. Chcesz dowiedzieć się czym jest RankBrain? Algorytm ten został opracowany w roku 2015 i przez te kilkanaście miesięcy pokazał już swoją wyjątkową skuteczność. Bez przerwy analizuje on nowe pojawiające się pierwszy raz hasła, sprowadzając je do jednostek matematycznych nazywanych wektorami. Jeżeli ktoś wprowadzi hasło, jakie nie było do tej pory znane, to RankBrain przy pomocy sztucznej inteligencji odnajduje zwroty o podobnym znaczeniu i tym samym pozwala na znacznie lepszą filtrację wyników.
Łódź

Znudzony codziennością? Idź do escape roomu

Zanudza cię życie? Nie masz pojęcia co jeszcze możesz w życiu zrobić, aby zyskać chęć do choćby codziennego wstawania z łóżka? Poniższy artykuł może cię zaintrygować. Dlatego czytaj dalej.


Znudzony codziennością? Idź do escape roomu

Znudzenie życiem przychodzi wtedy gdy codzienność nie przynosi żadnych zmian, przez co ty mógłbyś załamać się nerwowo, lub wpaść w znużenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.