Gra
gry

Gry na komputer

Ludzie grali w gry od zarania dziejów. Jest to metoda na relaks, a także czasem rywalizację. Jedną z pierwszych rozrywek znanych ludzkości są szachy. Pierwsze wzmianki pisemne o tej grze pochodzą z IV wieku z Persji, dokąd szachy przywędrowały z Indii. Ludzie grają także w innego rodzaju gry, przykładowo wymienię tylko domino, gry karciane, lub piłkę nożną.
Acer Aspire1430
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl

Kochasz grać w gry komputerowe? Powinieneś zdobyć naprawdę mocny komputer.

Komputer daje dużo interesujących form rozrywki. Przy użyciu wyposażenia komputerowego można łączyć się z siecią oraz przeglądać pasjonujące strony, zawierać znajomości oraz poszukiwać informacji dotyczących naszych pasji. Przy pomocy komputera można też posłuchać muzyki, odtwarzać filmiki oraz wykorzystywać liczne aplikacje oraz programy.
komputer
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego trzeba pozwalać maluchom grać w gry komputerowe?

Wielu rodziców ma wątpliwości, czy ich dzieci powinny grać w gry komputerowe, czy też raczej zabronić im tej aktywności. Na to zagadnienie nie ma jednej odpowiedzi, bowiem sporo zależy od tego, po jakie gry sięga nasz podopieczny oraz czy poszczególna gra jest dopasowana do jego wieku itp.
gra komputerowa
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Jakie atuty gier komputerowych są główne?

Gry komputerowe lubią ludzi w każdym wieku - wśród fanów gier są mężczyźni, lecz również znacznie częściej i kobiety. Grają zarówno młode osoby, ale również nieco starsze. Na rynku jest tak dużo różnego rodzaju gier, iż praktycznie każdy, bez względu na to, jakie są jego pasje, może znaleźć coś idealnego dla siebie.
gry komputerowe

Pierwsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych

Komputery od kilku dekad obecne są w naszym życiu, dzisiaj w większości mieszkań, domów i firm znaleźć można czy to duży stacjonarny komputer PC, czy też lekki, niewielki laptop. Sporo osób używa komputerów do pracy, ale równie dużo, jeżeli nie więcej na sprzęcie komputerowym lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Pierwsze gry komputerowe były bardzo proste, lecz wynikało to z dużych ograniczeń sprzętowych.
psp
Opracowanie: aleXwire
Na podstawie: http://www.flickr.com

Technika pozwala nam na coraz więcej

Jeszcze zupełnie niedawno głównym zajęciem pociechy było bieganie po podwórkach i wspinanie się na drabinki. Później zainteresowały się komputerami oraz grami, które zaczęły się na nie zjawiać, chociaż może nie były one nazbyt świetnie zrobione. Teraz mimo wszystko dzieci mają zupełnie odmienną rozrywkę, a są nimi gry na konsolach, gry które są zrobione na wspaniałym poziomie, a co się z tym łączy, na pewno mają szanse nas przerzucić w zupełnie kolejny świat.
gra
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różnorakie gry planszowe sklep może nam podarować

Był okres w którym zdawało się, że gry komputerowe na zawsze zabrały miejsce gier planszowych oraz już tego miejsca nie odpuszczą. Jednak patrząc na sprzedaż planszówki, okazuje się, że okazują się być one znacznie częściej nabywane i to nie jedynie z rodzaju tych, w które mogą już grywać nawet małe dzieci.
dzieci
Opracowanie: Dan Cake
Na podstawie: Dan Cake

Zabawki a wiek dziecka

Zanim jednakże dziecko opuści rodzinne gniazdo, przed nami jeszcze długa i ciernista droga, by odpowiednio wychować małego człowieka. Oczywiście, każdy młody rodzic na pewno przejrzał przed pojawieniem się dzidziusia całe tomy fachowych książek i wydaje mu się, że posiadł kompletną wiedzę o wychowaniu pociechy. Jakże często teoria przegrywa z praktyką! Okazuje się, że najkorzystniej zdać się na własny instynkt.
Gra planszowa Monopoly
Opracowanie: Howie Le
Na podstawie: http://www.flickr.com

Granie w rozmaite gry jako metoda na interesujące spędzanie wolnych chwil

Ludzie z biegiem lat wymyślili bardzo wiele rozmaitych metod na wykorzystywanie wolnych chwil. Część z tych metod można wykorzystywać samodzielnie, do pozostałych potrzebny jest udział innych osób. Od dawna wiadome jest, że większość ludzi bardzo lubi zabawę i imprezy.
gra
Opracowanie: home&you
Na podstawie: home&you

Najlepsze gry przeglądarkowe - co je wyróżnia oraz jak się je odkrywa.

Niezwykle popularne w ostatnim czasie są gry przeglądarkowe. Cieszą się sporo rzeszę fanów z dość wielu powodów. Można już w tym przypadku pisać o ich niezwykłości, bo coraz więcej osób odchodzą od gier montowanych na komputerze na rzecz na gry w przeglądarce. Przykładów owych gier da się wyliczać w nieskończoność, jednak w ostatnim czasie zainteresowanie zyskują trzy bardzo ciekawe gry. Pierwszą z nich jest gra mondozoo, czyli innymi słowny wirtualne zoo. Chodzi w niej przede wszystkim wybudowania zoo z marzeń oraz dbanie o zwierzęta w tym zoo. Gra MondoZoo określana jest grą turową, czyli grą, w której gra się turami. Praktycznie każdy dzień to nowa tura.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.