Gra
Gra planszowa Monopoly
Opracowanie: Howie Le
Na podstawie: http://www.flickr.com

Granie w rozmaite gry jako metoda na interesujące spędzanie wolnych chwil

Ludzie z biegiem lat opracowali bardzo dużo różnorodnych metod na wykorzystywanie wolnych chwil. Część z tych sposobów można wykorzystywać samodzielnie, do innych niezbędne jest towarzystwo innych ludzi. Od długiego czasu wiadome jest, że większość osób bardzo lubi rozrywki i imprezy.
dzieci
Opracowanie: Dan Cake
Na podstawie: Dan Cake

Zabawki a wiek dziecka

Zanim jednakże pociecha opuści rodzinne gniazdo, czeka nas jeszcze długa i trudna droga, by odpowiednio wychować małego człowieka. Oczywiście, każdy młody rodzic z pewnością przejrzał przed porodem maleństwa całe stosy fachowych poradników i wydaje mu się, że posiadł kompletną wiedzę o wychowaniu dziecka. Jakże często praktyka pokonuje teorię! Wychodzi na to, że najkorzystniej zdać się na własną intuicję.
gry komputerowe

Pierwsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych

Komputery od kilku dekad są obecne w naszym życiu, dzisiaj w zdecydowanej większości mieszkań, domów i firm można zobaczyć czy to większy stacjonarny komputer PC, czy też lekki, niewielki laptop. Sporo osób używa komputerów do pracy zawodowej, ale tak samo dużo, jeśli nie więcej na sprzęcie komputerowym lubi sobie raz na jakiś czas pograć. Pierwsze komputerowe gry były bardzo proste, lecz to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych.
gry przeglądarkowe, gry www
Na podstawie: http://www.wcograc.pl/

Gry rpg w internecie

Narodziny i ekspansja popularności cyberprzestrzeni zrewolucjonowały nasz świat. W dzisiejszym tekście nie omówimy tego, jak ogromny wpływ posiada sieć na codzienne życie. Skupimy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla wielbicieli elektronicznej rozrywki granie w sieci.
Acer Aspire1430
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl

Kochasz grać w gry komputerowe? Powinieneś zdobyć naprawdę mocny komputer.

Komputer stwarza sporo ciekawych form rozrywki. Przy użyciu wyposażenia komputerowego można połączyć się z internetem oraz przeglądać pasjonujące strony, nawiązywać znajomości oraz poszukiwać wiadomości tyczących naszych pasji. Przy pomocy komputera można także posłuchać muzyki, odtwarzać filmiki i pożytkować mnogie aplikacje i programy.
gra
Opracowanie: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zabawa mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, ogromnie wiele czasu spędza się w miastach, koloniach, lub przystaniach. W tych właśnie lokalizacjach trzeba zbyć ukradzione przedmioty, czy też podmienić je na takie, które będą potrzebne nam się w dalszej zabawie. Pragnąc podjąć się pewnego zadania, wskazane jest się udać do oberży. W środku jest mistyczny osobnik, który zleci nam funkcję do wykonania. Rozpiętość funkcji w grze kraina wikingów jest duża, dlatego nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.
psp
Opracowanie: aleXwire
Na podstawie: http://www.flickr.com

Technika pozwala nam na coraz więcej

Jeszcze całkiem niedawno najważniejszym spędzaniem wolnego czasu przez pociechy było bieganie po podwórkach i wspinanie się na drabinki. Później zainteresowały się komputerami i grami, które zaczęły się na nie zjawiać, choć być może nie były one zbyt wspaniale zrobione. Dzisiaj mimo wszystko dzieci posiadają całkowicie inną rozrywkę, a są nimi gry na konsolach, gry które są zrobione na wspaniałym poziomie, a co się z tym łączy, na pewno mogą nas przenieść w zupełnie odmienny świat.
gra
Opracowanie: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry przeglądarkowe nie wychodzą z mody

Czasem dzieje się tak, że chcemy się odprężyć, parę chwil poświęconych przy jakiejś grze pozwala nam się zresetować oraz pozyskać energii do późniejszego działania. Dlatego właśnie takim zainteresowaniem cieszą się gry przeglądarkowe, które możemy bardzo szybko wyszukać, są zróżnicowane, a jednocześnie mało skomplikowane jeżeli chodzi o zadania i co najistotniejsze, działają na każdej przeglądarce, więc nie musimy mieć do nich najmniejszego wymyślnego sprzętu, bo będą działały nawet na najsłabszym sprzęcie.
gry

Gry na komputer

Ludzie bawili się grając od zarania dziejów. Jest to metoda na relaks, a często rywalizację. Jedną z pierwszych rozrywek znanych ludzkości jest gra królewska. Pierwsze zapisy o tejże rozrywce datowane są na czwarty wiek z Persji, dokąd to szachy przywędrowały z Indii. Gramy również w innego rodzaju gry, przykładowo wspomnę tylko domino, gry w kości, albo piłkę nożną.
gra komputerowa
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Jakie atuty gier komputerowych są główne?

Gry komputerowe lubią ludzi w różnym wieku - wśród fanów gier są mężczyźni, lecz także coraz częściej i kobiety. Grają zarówno młodsze osoby, ale również nieco starsze. Współcześnie znajdziemy tak dużo wszelakich gier, iż praktycznie każdy, nie zważając na to, czym się interesuje, może zyskać coś odpowiedniego dla siebie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.