Komputer
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W regularnym pędzie, zadaniach oraz problemach szukamy niezobowiązującej rozrywki, która pozwoli na chwilę odpocząć. Wspaniale, jeśli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo potrenować naszą pomysłowość oraz wyobraźnię.
komputer
Opracowanie: Vancouver Film School
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z zepsutym komputerem?

Komputer to sprzęt, który większość osób użytkuje każdego dnia. Prawdziwy problem pojawia się zwykle w chwili, kiedy nasz sprzęt zaczyna szwankować oraz nie funkcjonuje tak jak działać funkcjonować powinien. Jego zreperowanie na własną rękę może być właściwym działaniem, ale nie każdy dysponuje właściwą wiedzą i umiejętnościami, jakie mogą być niezbędne. Jak dać sobie radę w takiej sytuacji?
granie na komputerze
Opracowanie: pascal lefevre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry online, czy gracze mają z czego wybrać?

Coraz częściej zwolennicy gier komputerowych zamiast kupować często warte fortunę gry w sklepach, korzystają z powszechnie dostępnych, a co ważne darmowych gier internetowych.
Szczególnym powodzeniem cieszą się gry zręcznościowe. W tego typu grach kluczowe znaczenie ma szybkie działanie i ciągła akcja. W tej grupie gier nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach logicznych – musimy działać odruchowo!
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Raptem kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły ekscytować graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili przywołałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Fundamentalną rolę odgrywała rozgrywka.
Komputer
Opracowanie: Iwan Gabovitch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Programy komputerowe – z jakiego powodu cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem i w jaki sposób wybierać program najlepszy dla siebie

Komputer jest dziś dla kategorycznej większości osób integralnym elementem ich zwyczajnego życia. Sprzęt tego rodzaju posiada praktycznie każdy, a w rodzinach niekiedy jeden komputer przypada na każdego członka rodziny, jako że stały się one urządzeniem intymnym.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, w jaki sposób spędzać deszczowe popołudnia? Jeśli nie musisz pracować i szukasz interesujących pomysłów, wybierz gry przeglądarkowe, jakie zagwarantują ci wiele godz. zabawy. Jakie są ich atuty?
dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie korzyści niesie za sobą grywanie w gry strategiczne na kompie?

Obecnie możemy wyróżnić wiele sprzymierzeńców a także wielu przeciwników gier komputerowych. Są też osoby, jakie mniemają, że gry komputerowe nie są ani dobre ani szkodliwe, lecz mają zarówno wady jak i wartości. Z pewnością ta ostatnia grupa jest najbliższa prawdziwości.
laptop
Opracowanie: Horacio Corral
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcemy zmienić laptopa, ale nie mamy pojęcia na jakie kwestie zwrócić uwagę? Prosto to sprawdzić! A najbardziej korzystnie przeczytać ten artykuł

W jaki sposób kupić komputer osobisty? Gdy poczujemy, że stara wysłużona jednostka centralna komputera niedomaga albo nie spełnia oczekiwań najnowszego softu znaczy to, że czas ją zmienić. Obecnie sporo osób, które zamierzają zakupić komputer decyduje się na tzw. komputer osobisty, notebooka, laptopa lub tablet.Zalety takich sprzętów są bardzo duże, na przykład możemy wliczyć w nie mobilność, możemy ją przenosić bez problemu z miejsca na miejsce a nawet wykorzystywać na zewnątrz.
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat robili wszystko, aby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się komputerów bardzo to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że całkowicie zmieniło rynek rozrywki. Gry na starszych komputerach osobistych nie były skomplikowane, ale szybki i dynamiczny wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że także gry się bardzo zmieniły. W sklepach zaczęły się pojawiać coraz mocniejsze karty graficzne, szybsze kości pamięci i większe dyski, a wraz z tym komputerowe gry z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
gra
Opracowanie: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu The Sims jest powszechna?

Gry komputerowe cieszą się aktualnie dosyć dużą popularnością. Cały czas na rynku pojawiają się kolejne propozycje, nie tylko gier, ale także nowoczesnych konsol, które z miejsca zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej znanych gier na świecie, jaka podbiła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.