Komputer
Informatycy
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę w trakcie projektowania serwisu internetowego? Co jest najbardziej istotne? O czym należy pamiętać?

Technologie dotyczące projektowania stron internetowych bardzo się zmieniają, tak więc ażeby nasza strona była ciągle interesująca oraz odpowiednio nowoczesna, powinniśmy zaprojektować ją w zgodzie z najlepszymi zasadami.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Obieg dokumentów w firmie musi dziać się się bez problemów

Jak odbywa się obieg dokumentów w firmie?
Jeśli posiadamy własną działalność, to musimy zatroszczyć się o to, by wszelkie pisma przeszły z rąk do rąk, bez zbędnej zwłoki i by w jak najkrótszym okresie dochodziły do miejsca docelowego, a dotyczy to przede wszystkim faktur, które powinny być jak najszybciej wpisane do systemu.
komputer
Opracowanie: Vancouver Film School
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z zepsutym komputerem?

Komputer to sprzęt, który większość osób używa każdego dnia. Poważny kłopot pojawia się na ogół w chwili, gdy nasz sprzęt odmawia posłuszeństwa oraz nie funkcjonuje tak jak działać funkcjonować powinien. Jego naprawienie na własną rękę może być właściwym pomysłem, jednakże nie każdy dysponuje niezbędną wiedzą oraz zdolnościami, jakie mogą być potrzebne. W jaki sposób dać sobie radę w takiej sytuacji?
gry komputerowe

Pierwsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych

Komputery od kilku dekad obecne są w naszym otoczeniu, dzisiaj w zdecydowanej większości domów, mieszkań i firm można zobaczyć czy to większy komputer stacjonarny, czy też mały, zgrabny laptop. Sporo osób używa komputerów do pracy, lecz równie dużo, jeżeli nie więcej na komputerowym sprzęcie lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Najstarsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych.
Acer Aspire1430
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl

Kochasz grać w gry komputerowe? Powinieneś zdobyć naprawdę mocny komputer.

Komputer daje dużo interesujących form rozrywki. Przy pomocy wyposażenia komputerowego można połączyć się z internetem oraz przeglądać pasjonujące strony, nawiązywać przyjaźnie i szukać wiadomości dotyczących naszych hobby. Przy użyciu komputera można także posłuchać muzyki, odtwarzać filmy oraz wykorzystywać mnogie aplikacje i programy.
Komputer
Opracowanie: Iwan Gabovitch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Programy komputerowe – z jakiego powodu cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem i w jaki sposób wybierać program najlepszy dla siebie

Komputer jest obecnie dla kategorycznej większości osób integralnym elementem ich codziennego życia. Sprzęt tego rodzaju posiada w zasadzie każdy, a w rodzinach czasami jeden komputer przypada na każdego członka rodziny, jako że stały się one urządzeniem intymnym.
dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry sportowe na komputer, czyli Tribal Wars 2

Każdy wie, że sport to zdrowie, ale nie wszyscy mają chęć na trening. Niektóre osoby myślą, że gry sportowe na komputer mogą zastąpić zwykłą aktywność, ale na sto procent i te osoby dochodzą do tego, że to absurdalne przeświadczenie. Jednak, jeśli będziemy patrzeć na gry sportowe trochę inaczej, to na sto procent zrozumiemy skąd tak ogromna fascynacja takimi grami. Ilu ludzi rzeczywiście będzie w stanie zagrać na stadionie Realu Madryt, raczej niewiele.
hala magazynowa
Opracowanie: Nicholas Eckhart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozplanowanie miejsca w magazynie ułatwiają profesjonalne systemy

Należyte zagospodarowanie przestrzeni w magazynie, to nie jedynie umieszczenie potrzebnej ilości regałów, lecz to również zagospodarowanie miejsca, które umożliwi dostawać się do magazynu różnorakim pojazdom i urządzeniom, jakie będą zaopatrzone w artykuły. Bardzo dobre zagospodarowanie przestrzeni w magazynie, gwarantuje głównie doskonały komfort pracy całego personelu i co istotne, prosty dostęp do wszelkich produktów, które mieszczą się na regałach.
wnętrze biura
Opracowanie: Christopher Kray
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warto wybierać te najnowsze urządzenia

Wszyscy wspaniale wydajemy sobie sprawę z tego, jak prędko odmienia się technologia, to co miesiąc temu było nowością, obecnie jest już przestarzała, dlatego właśnie kiedy chcemy rozbudowywać swój komputer, to zawsze trzeba się zaopatrywać w jak najwspanialsze sprzęty, które z pewnością będą nam miały okazję posłużyć przez sporo lat, nawet jeżeli pierwotne parametry już nie będą aktualne.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Dopiero dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły oszałamiać graczy swoją grafiką. Filmiki, które dzisiaj przyzwałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była najważniejsza. Decydującą rolę odgrywała historia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.