Komputer
gra
Opracowanie: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu The Sims jest powszechna?

Gry komputerowe cieszą się aktualnie dosyć dużą popularnością. Cały czas na rynku pojawiają się kolejne propozycje, nie tylko gier, ale także nowoczesnych konsol, które z miejsca zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej znanych gier na świecie, jaka podbiła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.
hala magazynowa
Opracowanie: Nicholas Eckhart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozplanowanie miejsca w magazynie ułatwiają profesjonalne systemy

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w magazynie, to nie jedynie zamieszczenie potrzebnej liczby regałów, ale to również zagospodarowanie miejsca, jakie pozwoli dostawać się do magazynu różnorakim pojazdom i urządzeniom, które będą wyposażone w produkty. Bardzo dobre rozplanowanie przestrzeni w magazynie, zapewnia szczególnie znakomity komfort pracy personelu i co ważne, łatwy dostęp do wszelkich produktów, jakie mieszczą się na regałach.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Jeszcze dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły fascynować graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym wywołałyby ledwo uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była najważniejsza. Podstawową rolę odgrywała historia.
dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie korzyści niesie za sobą grywanie w gry strategiczne na kompie?

Obecnie zdołamy wyróżnić niemało sympatyków oraz także wielu wrogów gier komputerowych. Są także osoby, jakie twierdzą, że gry komputerowe nie są ani dobre ani złe, ale mają zarówno wady jak i zalety. Bezspornie ta ostatnia grupa jest najbliższa prawdy.
Informatycy
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę w trakcie projektowania serwisu internetowego? Co jest najbardziej istotne? O czym należy pamiętać?

Technologie odnoszące się do projektowania stron internetowych bardzo się zmieniają, więc aby nasza strona była ciągle interesująca i odpowiednio nowoczesna, powinniśmy zaprojektować ją zgodnie z najlepszymi zasadami.
Laptop
Opracowanie: Håkan Dahlström
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można dzisiaj szybko, wygodnie i co najważniejsze tanio naprawić komputer.

Obecnie komputerowy sprzęt spotyka się na każdym kroku, w zasadzie we wszystkich firmach przynajmniej jeden komputer się znajduje. Również w domach duża część ludzi ma komputer, czy to w postaci jednostki stacjonarnej, czy coraz popularniejszego notebooka.
laptop
Opracowanie: Horacio Corral
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcemy zmienić laptopa, ale nie mamy pojęcia na jakie kwestie zwrócić uwagę? Prosto to sprawdzić! A najbardziej korzystnie przeczytać ten artykuł

W jaki sposób kupić laptop? Kiedy poczujemy, że zużyta jednostka centralna komputera niedomaga lub nie spełnia oczekiwań nowego softu oznacza to, iż czas ją wymienić. Obecnie większość osób, które chcą kupić komputer wybiera tzw. komputer osobisty, notebooka, laptopa lub tablet.Plusy takich sprzętów są bardzo duże, na przykład można wliczyć w nie mobilność, mamy możliwość ją przenosić swobodnie z miejsca na miejsce jak również wykorzystywać na powietrzu.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Zastanawiasz się, w jaki sposób spędzać dżdżyste popołudnia? Jeżeli nie musisz pracować i poszukujesz ciekawych pomysłów, zdecyduj się na gry przeglądarkowe, jakie zapewnią ci wiele godz. zabawy. Jakie są ich pozytywy?
gra komputerowa
Opracowanie: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com

GoodGame Empire – internetowa gra dla wybrednych użytkowników

W regularnym zabieganiu, zadaniach oraz kłopotach szukamy niezobowiązującej zabawy, która pozwoli na chwilę odsapnąć. Świetnie, jeżeli w trakcie odpoczynku możemy dodatkowo potrenować naszą kreatywność i wyobraźnię.
granie na komputerze
Opracowanie: pascal lefevre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry online, czy gracze mają z czego wybrać?

Coraz częściej sympatycy gier komputerowych zamiast kupować często warte fortunę gry w sklepach, korzystają z powszechnie dostępnych, a co ważne darmowych gier internetowych.
Największym powodzeniem cieszą się gry zręcznościowe. W tzw zręcznościówkach najważniejsze jest szybkie działanie i stała akcja. Wówczas nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach strategicznych – trzeba działać spontanicznie!
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.