Komputer
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Zaledwie dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły uwodzić graczy swoją grafiką. Cut scenki, które dzisiaj przyzwałyby zaledwie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była fundamentalna. Najważniejszą rolę odgrywała rozgrywka.
gry online
Opracowanie: Jovial Joystick
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gierki elektroniczne – sposób na nudę w deszczowe popołudnia

Nie wiesz, jak spędzać dżdżyste popołudnia? Jeśli nie musisz pracować i szukasz ciekawych pomysłów, wybierz gry przeglądarkowe, jakie zapewnią ci wiele godz. rozrywki. Jakie są ich plusy?
Laptop
Opracowanie: Håkan Dahlström
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak można dzisiaj szybko, wygodnie i co najważniejsze tanio naprawić komputer.

W obecnych czasach komputerowy sprzęt spotyka się na każdym kroku, w zasadzie we wszystkich firmach co najmniej jeden komputer będzie się znajdował. Również w domach większość z nas ma komputer, czy to w postaci stacjonarnej jednostki, czy coraz popularniejszego notebooka.
komp
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gadżety dla komputerowego gracza

Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe cieszą się współcześnie dużą popularnością. Wiele osób traktuje je tylko jako rozrywkę, niemniej zdarzają się zapaleni fani, którzy niecierpliwie czekają na następne wersje ulubionej gry. Oczywiście, nowoczesne propozycje zachwycają swoją grafiką, ciekawą fabułą oraz zapewniają adrenalinę, jakiej w zwyczajnym życiu bardzo często brakuje.
Informatycy
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę w trakcie projektowania serwisu internetowego? Co jest najbardziej istotne? O czym należy pamiętać?

Technologie odnoszące się do projektowania serwisów internetowych bardzo się zmieniają, więc ażeby nasza strona była niezmiennie interesująca oraz wystarczająco nowoczesna, musimy zaprojektować ją w zgodzie z najlepszymi zasadami.
gry komputerowe

Pierwsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych

Komputery od kilku dekad są obecne w naszym życiu, dzisiaj w zdecydowanej większości mieszkań, domów i firm można zobaczyć czy to większy stacjonarny komputer PC, czy też lekki, niewielki laptop. Sporo osób używa komputerów do pracy zawodowej, ale tak samo dużo, jeśli nie więcej na sprzęcie komputerowym lubi sobie raz na jakiś czas pograć. Pierwsze komputerowe gry były bardzo proste, lecz to wszystko wynikało z dużych ograniczeń sprzętowych.
Dokumenty
Opracowanie: Clarence Risher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Profesjonalne niszczenie dokumentów okazuje się istotną sprawą w działaniu niejednego biura

Celem uniknięcia skupiska zbędnych papierów, gro przedsiębiorstw a także jednostek państwowych użytkuje ze specjalistycznych usług związanych z niszczeniem dokumentacji, która zalega w archiwach. Rzecz jasna całość przeprowadzana jest z zachowaniem szczególnych procedur, jakich pominięcie zagrażałoby dużymi skutkami prawnymi.
Acer Aspire1430
Opracowanie: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl

Kochasz grać w gry komputerowe? Powinieneś zdobyć naprawdę mocny komputer.

Komputer stwarza sporo ciekawych form rozrywki. Przy użyciu wyposażenia komputerowego można połączyć się z internetem oraz przeglądać pasjonujące strony, nawiązywać znajomości oraz poszukiwać wiadomości tyczących naszych pasji. Przy pomocy komputera można także posłuchać muzyki, odtwarzać filmiki i pożytkować mnogie aplikacje i programy.
granie na komputerze
Opracowanie: pascal lefevre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry online, czy gracze mają z czego wybrać?

Coraz częściej pasjonaci gier komputerowych zamiast kupować drogie gry w sklepach, korzystają z powszechnie dostępnych, a co istotne, darmowych gier internetowych.
Jednym z najchętniej wybieranych gatunków gier są gry zręcznościowe. W tzw zręcznościówkach kluczowe znaczenie ma szybkie działanie i ciągła akcja. Tutaj nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach logicznych – musimy działać spontanicznie!
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Obieg dokumentów w firmie musi dziać się się bez problemów

Jak funkcjonuje obieg dokumentów w firmie?
Gdy mamy firmę, to musimy zatroszczyć się o to, aby wszystkie pisma przeszły z rąk do rąk, bez niepotrzebnej zwłoki oraz żeby w jak najkrótszym czasie docierały do punktu docelowego, a dotyczy to głównie faktur, które powinny zostać jak najprędzej wpisane do systemu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.