Gazetki promocyjne
Ulotki
Opracowanie: Dancewear Central
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gazetki promocyjne jako główny punkt łączności marketingowej sieci hipermarketów z kupującymi.

Gazetki promocyjne to druk służący celom informacyjnym, przydzielone do sprawnego rozpowszechnienia o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Odbiorca gazetki ma możliwość kilkukrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w kontaktach z nadawcą ma możliwość powoływać się na informacje, które są w niej zawarte. Gazetki promocyjne wypełnione są towarami różnorodnych marek wielu producentów.
Przekazuje ona niezbędne dane o działalności sklepu. Gazetki promocyjne różnorodnych drogerii zawierają wielką ofertę artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne proponują najlepsze kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Znajdują się w nich również kosmetyki przeznaczone do koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz drobna biżuteria.
Półki sklepowe
Opracowanie: Casey Fiesler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sposób na oszczędne zakupy spożywcze

Gazetki reklamowe kojarzymy wszyscy. Zawierają od kilku do kilkunastu stron, na których widnieją informacje o produkcie. Ta forma reklamy posiada datę w przeciągu której towary objęte są promocją. Jest to od lat jeden z podstawowych narzędzi marketingowych sieci handlowych. Spotykamy ją w każdym większym sklepie, hipermarkecie tudzież w przydomowych skrzynkach pocztowych. W ten sposób korzystamy z gazetek najczęściej, za racji, iż za ich przyczyną otrzymujemy informacje o rabatach, atrakcyjnych cenach w danym sklepie. A któż z nas nie czuje potrzeby by być na bieżąco z promocjami?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.