Gry
dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry sportowe na komputer, czyli Tribal Wars 2

Każdy wie, że sport daje zdrowie, ale nie każdy ma chęć na ćwiczenia. Niektóre osoby myślą, że gry sportowe na komputer mogą zastąpić normalną aktywność, ale na pewno i Ci ludzie wiedzą, że to złudne odczucie. Ale, jeżeli spojrzymy na gry sportowe trochę inaczej, to na pewno zrozumiemy skąd tak wielka fascynacja nimi. Ilu ludzi w rzeczywistości byłoby w stanie zagrać na stadionie Realu Madryt, raczej niezbyt wiele.
słuchowisko
Opracowanie: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com

Audiobooki jako świetny sposób na rozrywkę, a jednocześnie poznanie literatury

Brak czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak zagonionym świecie znaleźć chwilę na czytanie książek? Interesująca alternatywą są audiobooki. Poznajemy literaturę, a zarazem możemy wykonywać inną czynność.
gry komputerowe
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek komputerowych gier

Każdego roku na rynku komputerowych gier pojawia się spora ilość nowych tytułów, z jakich każdy ma chęci na to, aby stać się szlagierem. Lecz w rzeczywistości będzie się to udawać niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze decydują o tym, jakie staną się hitami. Często twórcy inwestują ogromne pieniądze w nowe rozwiązania, zatrudniają całe zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku może się okazać, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała uznania graczy.
Gry planszowe
Opracowanie: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe rozwiązaniem na wyjątkowy wieczór

Weekendowe wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto wymyślić rozrywkę, która urozmaici nam czas.. W trakcie ostatnich paru lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością staje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie pozwala na znalezienie gry ciekawej dla każdego. Trzeba tylko poszukać i popróbować.
pro evolution soccer z kotem
Opracowanie: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie czasu

Często skarżymy się na chroniczną nudę. Pewnie uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie złe. Przecież można powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Oczywiście to uczucie są w stanie w szczególności mocno docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, a więc generalnie raczej narzekają na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie zbyt długie poczucie znużenia w żadnym razie nie jest fajne. W takim razie pomyślmy co możemy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie musieć się skarżyć na ciągłą nudę.
Gry i zabawy dzieci
Opracowanie: Gatanass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miej na uwadze, żeby zabawki oraz gry dla swoich maluszków dostosowywać do właściwej grupy wiekowej

Dobór odpowiednich zabaw oraz zabawek dla dzieci okazuje się niezwykle ważny, gdyż każdy przedmiot nie tylko zapewnia dziecku rozrywkę, ale też stanowi bodziec do nabywania umiejętności. Bardzo istotne jest, żeby wybrać gry i zabawki zgodnie z przeznaczeniem dla grupy wiekowej. Ma to znaczenie zarówno dla komfortu maluszka, jak także też bezpiecznych warunków zabawy.
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla chcących wreszcie miło spędzać wolne chwile: to może konsola? Co prawda nie można rzec, że w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś wielce odkrywczym, lecz któż rzekł, iż takie nieco mniej ambitne rozrywki są nieodpowiednie?
Gra o piratach
Opracowanie: Ting Chen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry - przyszłość, automaty, piraci

Starbound to niezależna gra sandbox z detalami RPG i otwartym światem, proponowany jest nam cały wszechświat do eksploracji, w którym odnajdziemy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy iglaste, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, promieniotwórcze pustkowia, morza napełnione toksynami bądź też magmą, pokryte grubą warstwą śniegu równiny, surowe zakątki lodowców oraz równie lodowatych oceanów, pod każdym względem obce oraz nieprzyjacielskie planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To wybitnie optymistyczna wizja tego, jak mogłaby wyglądać przyszłość, dopóki co ukazana przez gry przyszłość.
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami brzydko, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest z pewnością dużo sposobów, żeby spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy traktować to jako możliwość spędzenia czasu wolnego tak, jakbyśmy z pewnością tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!
Targi gier
Opracowanie: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fascynujące gry na Playstation, Xbox oraz PC - wielka oferta

Multum osób posiada dziś jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy lubią czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką albo filmem, masa osób regularnie też grywa w różne gry na pc lub też xbox360.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.