Gry
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Jeszcze dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły fascynować graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili spowodowałyby ledwo uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była głównym atrybutem. Podstawową rolę odgrywała rozgrywka.

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Szeroko rozumiana elektroniczna rozrywka od dłuższego już czasu cieszy się niemałą popularnością – bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że właściwie od momentu wejścia komputerów do codziennego użytku najróżniejsze gry są istną życiową pasją dla całego mnóstwa ludzi. Równocześnie jednak trudno byłoby się temu dziwić, gdyż każdy, kto nawet raz spotkał się z takimi rzeczami przyzna rację co do tego, że naprawdę mogą one być bardzo wciągające.
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla chcących nareszcie fajne spędzać wolny czas: a może granie na konsoli? Co prawda nie wydaje się, że w tym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś wielce odkrywczym, ale któż powiedział, iż te nieco mniej ambitne rozrywki są niewskazane?
konsola Xbox
Opracowanie: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź jak powstawały gry na komputer oraz na xboxa

Ludzie od setek lat wszystko robili, żeby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Rozpowszechnienie komputerów w dużym stopniu to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że całkowicie zmieniło rozrywkowy rynek. Gry na pierwszych komputerach były bardzo proste, lecz szybki i dynamiczny wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że także gry się bardzo zmieniły. W sprzedaży pojawiać się zaczęły coraz mocniejsze karty graficzne, szybsze pamięci i duże dyski, a razem z tym gry komputerowe z bardzo efektowną i wydajną grafiką.
Microsoft
Opracowanie: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym kierować się przy wyborze gier na konsole?

Spośród rozmaite rozrywek na rynku najbardziej cenione przez graczy są propozycje czołowych producentów. Tym sposobem gry na X360 znajdują się w czołówce szczególnie rozchwytywanych opcji, natomiast pasjonaci gier starają się w doskonały oraz przemyślany sposób dobierać różnorodne oferty. Znakomite spośród dostępnych na rynku gier to takie, które w perfekcyjny sposób spełniają oczekiwania zafascynowanych wyimaginowanym światem osób.
dla graczy
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry sportowe na komputer, czyli Tribal Wars 2

Każdy wie, że sport daje zdrowie, ale nie każdy ma chęć na ćwiczenia. Niektóre osoby myślą, że gry sportowe na komputer mogą zastąpić normalną aktywność, ale na pewno i Ci ludzie wiedzą, że to złudne odczucie. Ale, jeżeli spojrzymy na gry sportowe trochę inaczej, to na pewno zrozumiemy skąd tak wielka fascynacja nimi. Ilu ludzi w rzeczywistości byłoby w stanie zagrać na stadionie Realu Madryt, raczej niezbyt wiele.
słuchowisko
Opracowanie: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com

Audiobooki jako świetny sposób na rozrywkę, a jednocześnie poznanie literatury

Brak czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak zagonionym świecie znaleźć chwilę na czytanie książek? Interesująca alternatywą są audiobooki. Poznajemy literaturę, a zarazem możemy wykonywać inną czynność.
gry komputerowe
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek komputerowych gier

Każdego roku na rynku komputerowych gier pojawia się spora ilość nowych tytułów, z jakich każdy ma chęci na to, aby stać się szlagierem. Lecz w rzeczywistości będzie się to udawać niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze decydują o tym, jakie staną się hitami. Często twórcy inwestują ogromne pieniądze w nowe rozwiązania, zatrudniają całe zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku może się okazać, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała uznania graczy.
Gry planszowe
Opracowanie: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe rozwiązaniem na wyjątkowy wieczór

Weekendowe wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto wymyślić rozrywkę, która urozmaici nam czas.. W trakcie ostatnich paru lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością staje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie pozwala na znalezienie gry ciekawej dla każdego. Trzeba tylko poszukać i popróbować.
pro evolution soccer z kotem
Opracowanie: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsole video - doskonały pomysł na zabicie czasu

Często skarżymy się na chroniczną nudę. Pewnie uczucie nudy, raz na jakiś czas, wcale nie jest aż takie złe. Przecież można powiedzieć, że jakaś tam nuda jest OK. Oczywiście to uczucie są w stanie w szczególności mocno docenić tacy ludzie, którzy wytrwale pracują, a więc generalnie raczej narzekają na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie zbyt długie poczucie znużenia w żadnym razie nie jest fajne. W takim razie pomyślmy co możemy zrobić, aby najzwyczajniej w żadnym razie nie musieć się skarżyć na ciągłą nudę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.