Komornik
licytacje komornicze
Opracowanie: ITU Pictures
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe oferty na licytacjach komorników

Współcześnie, wiele osób posiada wszelkiego rodzaju kredyty w bankach czy u ludzi prywatnych. Posiadamy dodatkowo całą masę bieżących wydatków, związanych z mieszkaniem oraz jedzeniem. Z tego powodu nie każdy jest w stanie w terminie spłacać własne długi. W skrajnych przypadkach, trafiają się osoby, które są niewypłacalne. Wtenczas ich majątek zostaje przejęty przez komornika, w wyniku długotrwałego procesu .
Dług
Opracowanie: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie działania przeprowadza komornik? Jaka jest jego funkcja? Co należy wiedzieć na ten temat?

Głównym celem działań zaordynowanych przez komornika jest zdobycie od dłużnika wierzytelności należnych wierzycielowi – są one pozyskiwane z majątku dłużnika. Musimy przy tym zwrócić uwagę na to, iż do obowiązków komornika nie należy ocena zasadności długu. W sprawie wierzyciela, nie komornika, należy określenie, z czego egzekucja będzie odzyskiwana. Wierzyciel musi wtedy liczyć się z tym, że otrzyma wiadomość o braku szansy ściągnięcia długu. Co w takim wypadku robić? Jak wyegzekwować dług?
komornik
Opracowanie: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód dla ludzi o silnych nerwach, czyli kto oraz po co może zostać komornikiem

Komornicy nie cieszą się sympatią społeczeństwa. Często są uważani za bezdusznych ludzi, jakie żerują na nieszczęściu innych. Komornik to jednak zawód jak każdy. Z tą maleńką różnicą, że trzeba być bez skazy. Jakie cechy powinien posiadać odpowiedni kandydat na posadę komornika? Zobaczmy z bliska...
licytacja
Opracowanie: Girls Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpisując komornik Śląsk możemy trafić na świetnych ekspertów

Trzeba zaznaczyć jakie możliwości ma komornik Jeżeli samodzielnie spłacamy własne zadłużenia w terminie i jeżeli nasi kontrahenci też wywiązują się z własnych zobowiązań, to wszystko jest dobrze.
komornik

Postępowanie komornicze - co oznacza całkowity proces?

Komornik to jedna z tych specjalności, która nie cieszy się sympatią. Nic dziwnego, celem komornika jest zwyczajnie wyegzekwowanie pieniędzy od dłużnika w oparciu o decyzję organu sądowego. Zadłużenia Polaków są prawdziwą plagą dla sądów. Zadłużone osoby niechętnie spłacają swe zobowiązania, przez co pełne ręce roboty mają przede wszystkim komornicy. Jeśli sąd wyda orzeczenie, wtedy praca komornika się zaczyna.
Windykacja długów

Jak sprawnie odebrać dług od osoby prywatnej?

Odzyskiwanie długów nie zawsze jest w dzisiejszych czasach banalne, szczególnie gdy mamy do czynienia z osobą prywatną, jaką nieraz o wiele trudniej jest namierzyć, jest to też bardziej czasochłonne. Niemniej istnieje kilka efektywnych metod, jakie zezwalają na odzyskiwanie długów od osób prywatnych, jedną z nich jest skorzystanie z usług firmy windykacyjnej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.