3D
prasa drukarska
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Doświadczone drukarnie – jakie usługi oferują oraz jak najlepiej zdecydować się na określoną firmę?

Druk, od chwili jego stworzenia, odmienił ludzkie życie. To właśnie dzięki niemu każdy człowiek uzyskał dostęp do książek, a co za tym idzie, także do edukacji. Przed opracowaniem druku, książki były kopiowane ręcznie, a w związku z tym faktycznie kosztowne.
3d
Opracowanie: mangtronix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba na jej temat mieć na uwadze?

Coraz częściej słychać o stosowaniu drukarki 3D. Wydaje się, że już wkrótce będzie wykorzystywana powszechnie. Drukarka 3D służy do tworzenia przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po wcześniejszym stworzeniu modelu komputerowego. Drukarka 3D pracuje odmiennie niż klasyczne urządzenie, w którego posiadaniu jest prawie każdy z nas.
gry komputerowe
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek komputerowych gier

Co roku na rynku komputerowych gier ukazuje się mnóstwo nowych produkcji, z których każdy ma chęci na to, aby zostać hitem. Jednak w praktyce udaje się to niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze decydują o tym, jakie zostaną hitami. Często producenci inwestują ogromne pieniądze w nowe rozwiązania, posiadają potężne zespoły programistów, a i tak w końcowym rozrachunku może się okazać, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała uznania graczy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.