Dłużnik
Karty kredytowe i gotówka
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak funkcjonują firmy windykujące?

Działalność jednostek windykacyjnych w znacznej mierze skupia się na kontaktach z dłużnikiem a także sugestywnym namawianiu go do spłaty długów ewentualnie omawianiu spłaty zadłużenia na raty. W odróżnieniu od komorników, zakres przysługujących uprawnień windykatorowi jest względnie nieduży. Windykator nie ma uprawnień do zajęcia rachunku bankowego dłużnika, części wynagrodzenia, oraz innych przedmiotów, będących własnością trasata.
windykacja
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzedaż spółek w Warszawie i okolicach - co warto wiedzieć

Życie płata różne figle. Zdarza się, że stajemy w obliczu nieprzyjemnych sytuacji, z rozstrzygnięciem których miewamy wyraźne trudności. Nie wypływa to z naszej ułomności, lecz z zawiłości systemu i systemów prawa, z którymi przeciętny obywatel zwykle nie ma żadnej styczności.
Odpowiednim przykładem dziwnych sytuacji jest próba wyegzekwowania naszej własności od dłużnika.
Dług
Opracowanie: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie działania przeprowadza komornik? Jaka jest jego funkcja? Co należy wiedzieć na ten temat?

Głównym celem działań zaordynowanych przez komornika jest zdobycie od dłużnika wierzytelności należnych wierzycielowi – są one pozyskiwane z majątku dłużnika. Musimy przy tym zwrócić uwagę na to, iż do obowiązków komornika nie należy ocena zasadności długu. W sprawie wierzyciela, nie komornika, należy określenie, z czego egzekucja będzie odzyskiwana. Wierzyciel musi wtedy liczyć się z tym, że otrzyma wiadomość o braku szansy ściągnięcia długu. Co w takim wypadku robić? Jak wyegzekwować dług?
Pieniądze
Opracowanie: Japanexperterna.se
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fachowe usługi windykacyjne i również prawne na warszawskim rynku

Warszawa jest największym miastem w Polsce zarówno jeśli chodzi o absorbowaną nawierzchnię, jak także o liczbę mieszkańców. Nic więc dziwnego, iż to właśnie w Warszawie prężnie modyfikuje się najwięcej firm, które proponują spore branżowe usługi, takie jak chociażby sprzedaż spółek. Szukając konkretnych usług na warszawskim rynku masz faktycznie spory dobór, bo na terenie tego miasta funkcjonują liczne mniejsze i większe przedsiębiorstwa czy też organizacje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.