Dłużnik
Karty kredytowe i gotówka
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak funkcjonują firmy windykujące?

Działalność jednostek windykacyjnych w znacznej mierze skupia się na kontakcie z trasatem i sugestywnym namawianiu go do spłaty długów lub omawianiu spłaty obciążenia na raty. W odróżnieniu od komorników, wachlarz przysługujących upoważnień windykatorowi jest względnie nieduży. Windykator nie ma upoważnień do zajęcia rachunku bankowego trasata, części uposażenia, albo innych rzeczy, będących własnością trasata.
windykacja
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzedaż spółek w Warszawie i okolicach - co warto wiedzieć

Życie lubi zaskakiwać. Często stajemy przed niecodziennymi sytuacjami, z rozwiązaniem których miewamy znaczne komplikacje. Nie wynika to z naszej niezaradności, ale z zawiłości systemu oraz norm prawa, z którymi przeciętny przedstawiciel społeczeństwa zwykle nie ma żadnej styczności.
Wyraźnym przykładem niemiłych sytuacji jest próba odebrania naszej własności od dłużnika.
Dług
Opracowanie: GotCredit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie działania przeprowadza komornik? Jaka jest jego funkcja? Co należy wiedzieć na ten temat?

Głównym celem działań zaordynowanych przez komornika jest wydobycie od dłużnika długów należnych wierzycielowi – są one pozyskiwane z majątku dłużnika. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, iż do zadań komornika nie należy ocena zasadności długu. W gestii wierzyciela, nie komornika, trzeba określenie, z czego egzekucja będzie odzyskiwana. zleceniodawca musi w takiej sytuacji liczyć się z tym, że zdobędzie informację o braku szansy ściągnięcia długu. Co wtedy robić? Jak wyegzekwować dług?
Pieniądze
Opracowanie: Japanexperterna.se
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fachowe usługi windykacyjne i również prawne na warszawskim rynku

Warszawa jest największym miastem w Polsce zarówno jeśli chodzi o absorbowaną nawierzchnię, jak także o liczbę mieszkańców. Nic więc dziwnego, iż to właśnie w Warszawie prężnie modyfikuje się najwięcej firm, które proponują spore branżowe usługi, takie jak chociażby sprzedaż spółek. Szukając konkretnych usług na warszawskim rynku masz faktycznie spory dobór, bo na terenie tego miasta funkcjonują liczne mniejsze i większe przedsiębiorstwa czy też organizacje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.