Gry planszowe
Gry planszowe
Opracowanie: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe rozwiązaniem na wyjątkowy wieczór

Długie wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto urozmaicić ten czas dobrą rozrywką.. W trakcie ostatnich kilku lat coraz popularniejszym rozwiązaniem okazuje się wybranie gier planszowych. Różnorodność umożliwia wybór gry ciekawej dla całej grupy. Trzeba tylko szukać i popróbować.
granie w pasjansa na komputerze
Opracowanie: Wikilogia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne gry to głównie gry komputerowe oraz planszowe.

W gry gra prawie każdy, młodzi oraz duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, potrafi wybrać te najmocniejsze iloraz najpopularniejsze, natomiast na rynku jest ich niewątpliwie dużo oraz co jakiś czas pojawiają się nowe. Żeby dobrze posegregować gry, można wziąć pod uwagę bardzo dużo okoliczności. Funkcjonują na przykład gry typowo ruchowe, chociażby siatkówka, czy umysłowe, jak szachy, a ponadto hazardowy, jak poker. Można również rzec, że wiele gier łączy dwie, albo nawet wszystkie te grupy. A podstawową zasadą, która łączy gry jest to, iż się w nich walczy, i one też uczą przyzwoitej rywalizacji.
Gry planszowe w sklepie
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy chcemy urządzić spotkanie z przyjaciółmi, przydadzą się odpowiednie gry planszowe i filmy na DVD

Bez wątpienia każda osoba potrzebuje drugiej osoby, żeby móc naturalnie żyć. Jeżeli sformuje się jakąś bliską relację wówczas nie jest to zmierzch poznawania dalszych kolegów. W końcu w pewnym momencie dochodzi do poszerzenia listy krewnych nam osób, z którymi zamierzamy i lubimy spędzać porządnie czas.
gra Guitar Hero
Opracowanie: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pograjmy w komputerową grę - atrakcyjne pomysły na spędzenie dobrze wolnego czasu

W dzisiejszych czasach wiele dzieciaków otrzymuje gry. Nieważne, z jakiej okazji, najważniejsze, że gra jest świeżutka i pasuje na najnowszą konsolę. Obecnie wielu ludzi gra też w różnego typu gry na telefonach jak i tabletach, albo po prostu na laptopach. Jednak ostatnio bardzo popularne są konsole do gier. Tak, więc każde dziecko chce by rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko powinno sobie jakoś zasłużyć na taki podarek.
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami plucha, kiedy jesteśmy skazani na pozostanie w domu? Jest pewnie bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby pięknie świeciło słońce. No więc, co robić w taki dzień? Grać!
Sklep z grami planszowymi
Opracowanie: Simon Fraser University Public Affairs and Media Relations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpoczynek dla wielu pokoleń graczy - wybór gier planszowych, rodzaje i tematyka

Czynność, którą pamiętam z najmłodszych lat, która zdołała przykuć moją uwagę na dłużej, to gry planszowe. Nie było może nie wiadomo jak wielkiego wyboru, takiego, jaki jest dzisiaj, ale planszówki to był zawsze miło spędzony czas z kolegami czy krewnymi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.