Gry planszowe
Gry planszowe w sklepie
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy chcemy urządzić spotkanie z przyjaciółmi, przydadzą się odpowiednie gry planszowe i filmy na DVD

Niewątpliwie każdy człowiek chce drugiej osoby, aby móc zwyczajnie żyć. Jeśli sformuje się jakąś zażyłą relację wówczas nie jest to zmierzch poznawania dalszych kolegów. Ostatecznie w pewnym momencie dochodzi do poszerzenia listy bliskich nam osób, z jakimi planujemy i lubimy spędzać prawidłowo czas.
gra Guitar Hero
Opracowanie: Digital Game Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pograjmy w komputerową grę - atrakcyjne pomysły na spędzenie dobrze wolnego czasu

W dzisiejszych czasach większość dzieci dostaje gry. Nieważne, z jakiej okazji, najważniejsze, że gra jest świeżutka i dopasowana do gry na najnowszej konsoli. Oczywiście sporo osób gra też w różnego typu gry na smartfonach jak i tabletach, albo starym zwyczajem na komputerach stacjonarnych. Jednak ostatnio niesamowicie powszechne są konsole do gier. Dlatego każdy dzieciak chce by rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko musi sobie zasłużyć na taki prezent.
Gry planszowe
Opracowanie: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe rozwiązaniem na wyjątkowy wieczór

Weekendowe wieczory mogą być zdecydowanie ciekawsze. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto wymyślić rozrywkę, która urozmaici nam czas.. W trakcie ostatnich paru lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością staje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie pozwala na znalezienie gry ciekawej dla każdego. Trzeba tylko poszukać i popróbować.
gra karciana
Opracowanie: Sonja Pieper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepszy sposób, aby pokonać nudę – pograć w grę. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź ta sama!

Co robić, gdy za oknami brzydko, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest z pewnością dużo sposobów, żeby spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do pracy. Powinniśmy traktować to jako możliwość spędzenia czasu wolnego tak, jakbyśmy z pewnością tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!
granie w pasjansa na komputerze
Opracowanie: Wikilogia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne gry to głównie gry komputerowe oraz planszowe.

W gry grają prawie wszyscy, młodzi i duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najlepsze iloraz najpopularniejsze, a na rynku jest ich niewątpliwie wiele oraz co pewien czas ukazują się lepsze. Żeby dobrze posegregować gry, można zwrócić uwagę bardzo dużo czynników. Są przykładowo gry klasycznie ruchowe, chociażby siatkówka, czy umysłowe, jak warcaby, a także hazardowy, jak ruletka. Można także powiedzieć, że wiele gier łączy dwie, albo nawet wszystkie te grupy. A podstawową zasadą, która składa się na gry jest to, iż się w nich walczy, natomiast one jedne uczą przyzwoitej konkurencji.
Sklep z grami planszowymi
Opracowanie: Simon Fraser University Public Affairs and Media Relations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpoczynek dla wielu pokoleń graczy - wybór gier planszowych, rodzaje i tematyka

Czynność, którą przypominam sobie z dzieciństwa, która potrafiła przykuć moją uwagę na dłużej, to gry planszowe. Nie było może nie wiadomo jak wielkiego wyboru, takiego, jaki jest dzisiaj, ale gry planszowe to był każdorazowo miło spędzony czas z przyjaciółmi czy rodziną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.