Giełda
czajnik na kuchence gazowej
Opracowanie: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść słów o nowatorskich koncepcjach na dynamiczny rozwój rynku energii w Polsce

Wyraz giełda kojarzy się przede wszystkim z wielkim placem targowym, na którym cotygodniowo, w każdy niedzielny ranek handlarze obwoźni rozmieszczają swoje namioty. Zatem nasze myśli kierują się w stronę tematów połączonych z szeroko pojętym handlem. Jednak wyraz giełda bywa obecnie bardzo często wykorzystywane, np. w zestawieniach rodzaju giełda koncepcji czy giełda ofert pracy. Nowością ostatnich miesięcy staje się jeszcze jedno wyrażenie językowe, a mianowicie giełda gazu. Aby lepiej poznać ten wymieniony w ostatniej kolejności temat wystarczy wyświetlić stronę internetową, na której twórcy wspomnianej giełdy opisali szczegółowo kulisy swojej działalności.
prezes firmy
Opracowanie: Benjamin Linh VU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdzanie wartości własnej działalności to początek do jej rozwoju, bowiem ta fundamentalna wiedza daje pomysły na ulepszenia oraz nowe rozwiązania

Jeżeli w konkretnej firmie spostrzega się niewielki kryzys, dobrze pomyśleć, jak dużo dokładnie jest ona warta. Określenie wartości składników majątkowych, jakimi są m.in. znaki handlowe czy papiery wartościowe na giełdzie, z pewnością pomoże realnie zaopiniować czy dalsze inwestowanie w firmę jest opłacalne, a może nie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.