Giełda
czajnik na kuchence gazowej
Opracowanie: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść słów o nowatorskich koncepcjach na dynamiczny rozwój rynku energii w Polsce

Słowo giełda łączy się nade wszystko z pokaźnym placem targowym, na którym co tydzień, w każdy niedzielny ranek sprzedawcy obwoźni rozkładają swoje namioty. Zatem nasze skojarzenia kierują się w stronę zagadnień związanych z szeroko pojętym handlem. Jednak wyraz giełda staje się obecnie bardzo często wykorzystywane, np. w zestawieniach rodzaju giełda pomysłów czy giełda ofert pracy. Nowinką ostatnich miesięcy staje się jeszcze jedno stwierdzenie, a mianowicie giełda gazu. Aby najszybciej poznać ten ostatni temat wystarczy wyświetlić witrynę internetową, na której twórcy wspomnianej giełdy opisali szczegółowo swoją działalność.
prezes firmy
Opracowanie: Benjamin Linh VU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdzanie wartości własnej działalności to początek do jej rozwoju, bowiem ta fundamentalna wiedza daje pomysły na ulepszenia oraz nowe rozwiązania

Jeżeli w określonej firmie dostrzega się mały kryzys, warto pomyśleć, jak wiele dokładnie jest ona warta. Określenie wartości składników majątkowych, którymi są między innymi znaki handlowe lub papiery wartościowe na giełdzie, na pewno pomoże realnie ocenić czy dalsze inwestycje w firmę się opłaca, a może nie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.