Giełda
czajnik na kuchence gazowej
Opracowanie: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com

Garść słów o nowatorskich koncepcjach na dynamiczny rozwój rynku energii w Polsce

Wyraz giełda kojarzy się przede wszystkim z ogromnym placem targowym, na którym cotygodniowo, w każdy niedzielny ranek handlarze obwoźni rozkładają swoje prowizoryczne lady. Zatem nasze myśli kierują się w stronę tematów połączonych z szeroko rozumianym handlem. Jednak wyraz giełda jest współcześnie bardzo często używane, np. w zestawieniach rodzaju giełda koncepcji czy giełda propozycji pracy. Nowością ostatnich miesięcy jest jeszcze jedno wyrażenie językowe, a mianowicie giełda gazu. Aby najszybciej poznać ten wymieniony w ostatniej kolejności temat wystarczy wyświetlić witrynę internetową, na której twórcy rzeczonej giełdy opisali szczegółowo swoją działalność.
prezes firmy
Opracowanie: Benjamin Linh VU
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdzanie wartości własnej działalności to początek do jej rozwoju, bowiem ta fundamentalna wiedza daje pomysły na ulepszenia oraz nowe rozwiązania

Jeżeli w określonej firmie spostrzega się niewielki kryzys, dobrze zastanowić się, ile dokładnie jest ona warta. Obliczenie wartości składników majątkowych, którymi są m.in. znaki handlowe czy papiery wartościowe na giełdzie, z pewnością pomoże realnie ocenić czy dalsze inwestowanie w firmę jest opłacalne, a może nie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.