Cloud computing
Praca na komputerze
Opracowanie: Abd allah Foteih
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli szukasz oszczędności i świeżych sposobów na biznes, zdecyduj się na przetwarzanie w chmurze

Powołanie do życia firmy wiąże się z licznymi, często dużymi kosztami. Właściciele poszukują skutecznych rozwiązań, które koszty pomogą zmniejszyć. W pewnych sytuacjach oszczędność może wiązać się ze pogorszeniem jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwo. Na szczęście nie w każdym przypadku tak jest i da się wyszukać metodę oszczędności, jaka przyniesie przedsiębiorstwu wyłącznie korzyści.
Cloud computing
Opracowanie: Perspecsys Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cloud computing jako praktyczna technika przechowywania najistotniejszych danych

W sferze IT coraz częściej mamy szansę natrafić na tego typu określenie jak cloud computing, co możemy przetłumaczyć jako usługi w chmurze. Co to właściwie jest? Czym są te chmury? To po prostu usługi świadczone przez takie firmy jak przykładowo Microsoft. Z takimi usługami wiążą się następnie pojęcia praktyczności, czyli końcowy użytkownik dostaje ją wraz z technologią opierającą się na technologii cloud computing.
Informatyka
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowatorskie technologie informatyczne w firmach czyli czego pilnować podczas tworzenia firmowej infrastruktury

Działanie niejednej firmy zależy dzisiaj od infrastruktury informatycznej. Nawet w kilkuosobowej, niewielkiej firmie większość pracujących ma swoje laptopy albo komputery, na których realizuje swoje obowiązki. Przy większych firmach powiększa się również ilość sprzętu, poza komputerami pojawia się również sporo dodatkowych urządzeń, takich jak drukarki, skanery.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.