Cloud computing
Cloud computing
Opracowanie: Perspecsys Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cloud computing jako praktyczna technika przechowywania najistotniejszych danych

W świecie IT coraz częściej można natrafić na tego typu określenie jak cloud computing, co możemy przetłumaczyć jako usługi w chmurze. Co to właściwie jest? Czym są te chmury? To po prostu usługi dostarczane przez takie przedsiębiorstwa jak na przykład Microsoft. Z tego typu usługami wiążą się następnie pojęcia działania, czyliostatni użytkownik otrzymuje ją razem z technologią opierającą się na technologii cloud computing.
Informatyka
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowatorskie technologie informatyczne w firmach czyli czego pilnować podczas tworzenia firmowej infrastruktury

Działanie wielu firm zależy dzisiaj od infrastruktury informatycznej. Nawet w niewielkiej, paro osobowej firmie większość pracowników posiada swoje laptopy albo komputery, na których realizuje wszystkie obowiązki. Przy większych firmach zwiększa się także ilość sprzętu, poza komputerami pojawia się także dużo innych urządzeń, takich jak skanery albo drukarki.
Praca na komputerze
Opracowanie: Abd allah Foteih
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli szukasz oszczędności i świeżych sposobów na biznes, zdecyduj się na przetwarzanie w chmurze

Założenie firmy wiąże się z mnogimi, w wielu przypadkach dużymi kosztami. Właściciele poszukują efektywnych rozwiązań, które koszty pomogą zminimalizować. W pewnych przypadkach oszczędność może łączyć się ze zmniejszeniem jakości usług świadczonych przez przedsiębiorstwo. Na szczęście nie w każdym przypadku tak jest i da się znaleźć metodę oszczędności, jaka przyniesie przedsiębiorstwu same korzyści.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.