Grafika
Rzecznik patentowy
Opracowanie: itupictures
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli masz jakieś pytania na temat znaków towarowych czy też znaczka praw autorskich to skonsultuj się z rzecznikiem patentowym!

Obecnie w zasadzie każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć wszystko na temat własności przemysłowej. Sporo jest ludzi, jacy tylko czyhają na błąd najogromniejszych korporacji. Każda sensacyjna informacja może obrócić świat do góry nogami. Dlatego, jeśli pragniesz założyć własną działalność gospodarczą to musisz wiedzieć parę podstawowych spraw, aby już na początku nie popełnić karygodnego błędu.
szkło
Opracowanie: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrobić nowy design wnętrza za pomocą szkła?

Kryształ jest obecnie nowatorskim i bardzo kultowym akcentem dużej ilości dekoracji pomieszczeń. Pomaga otworzyć przestrzeń i rozjaśnić pokoje.
działalność w sieci
Opracowanie: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekty mobilnych stron www - pożyteczne informacje dla firm działających w Internecie

W dobie smarfonów, tabletów oraz wielu innych różnorodnych urządzeń mobilnych, tworzenie stron mobilnych nie jest już nowością, ale wręcz nieodzownością. Użytkownicy smartfonów lub tabletów z reguły mają dostęp do Netu, wobec tego mogą bez kłopotu przeglądać różne strony internetowe. Każda dynamicznie działająca i rozwijająca się firma, na pewno winna zadbać o to, żeby mieć swoją stronę www też w wersji mobilnej.
telebim
Opracowanie: FlexVision.pl
Na podstawie: FlexVision.pl

Telebim Sopot 3 maja sporo wyświetla

Telebim Sopot 3 maja ma dobrą lokalizację

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że odpowiednia forma reklamy okazuje się być sporą częścią drogi do sukcesu. Z tego powodu nie powinno nas zaskakiwać to, że telebim Sopot 3 maja okazuje się być tak często wykorzystywany, a co się z tym wiąże, że co jakiś czas możemy na nim zobaczyć kolejne reklamy. Są one wyświetlane w sposób czytelny, lecz jednocześnie nie oślepiają nikogo, kto na nie spogląda.
ulotki i wizytówki
Opracowanie: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wręczanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich wypadkach można ich dodatkowo zaskoczyć?

Jeżeli prowadzisz własną firmę, wówczas z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, jak nader ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Kiedy chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie miło, wówczas powinieneś na przykład wręczać im od czasu do czasu drobne upominki. Jeśli uważasz, że gadżety reklamowe są już przereklamowane, wtedy mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – powinieneś zwrócić szczególną uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie mile zaskoczyć niemalże każdego kontrahenta.
wnętrze biura
Opracowanie: Christopher Kray
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warto wybierać te najnowsze urządzenia

Wszyscy wspaniale wydajemy sobie sprawę z tego, jak prędko odmienia się technologia, to co miesiąc temu było nowością, obecnie jest już przestarzała, dlatego właśnie kiedy chcemy rozbudowywać swój komputer, to zawsze trzeba się zaopatrywać w jak najwspanialsze sprzęty, które z pewnością będą nam miały okazję posłużyć przez sporo lat, nawet jeżeli pierwotne parametry już nie będą aktualne.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Dopiero dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły oszałamiać graczy swoją grafiką. Filmiki, które dzisiaj przyzwałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była najważniejsza. Decydującą rolę odgrywała historia.
reklama outdoorowa
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sieć telebimów ma szansę być między sobą połączona

Jak powinna okazać się zorganizowana reklama outdoorowa?
Jeżeli chcemy pójść z reklamą na zewnątrz, tak żeby dotarła ona do jak największej rzeszy ludzi, to musimy się wpierw namyślić, w jaki sposób musi okazać się ona zrobiona i jak pokazana, tak żeby odniosła jak największy sukces. Wyłącznie wówczas możemy mieć świadomość, że wszystko odbędzie się po naszej myśli, a my będziemy mogli zanotować znaczniejszy napływ klientów.
zabawa
Opracowanie: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

W GoodGame Empire mamy okazję czuć się jak władca

Gry MMORPG pomagają zawiązać nowe przyjaźnie. Bardzo dużą popularnością radują się gry komputerowe, chociaż te w których gramy z komputerem, albo przeciw komuś kto siedzi obok nas na krześle niesamowicie prędko się znudziły. Przez to też producenci gier opracowali gry MMORPG, w których w czasie rzeczywistym mierzą się ze sobą setki, a czasami nawet i tysiące graczy z calutkiego świata.
reklama
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakładasz swoją działalność? Powinieneś pamiętać o o outdoorze

Każdy, kto podejmuje decyzję o założeniu własnej firmy powinien pamiętać o tym, że będzie ona zapewniała zyski tylko wówczas, gdy nie zabraknie jej klientów. A to możliwe okazuje się być tylko wtedy, kiedy klienci będą wiedzieli, że konkretna firma w ogóle istnieje. Niezbędne jest więc wykorzystanie reklamy. Aktualnie skorzystać można z przeróżnych rodzajów reklamy. Jeśli nie posiadamy zbyt dużo gotówki, możemy pokusić się o tradycyjne ulotki.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.