Grafika
dj
Opracowanie: Circuito Fora do Eixo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Drukowanie biletów wizytowych. Najlepsze szablony!

Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znamiennie upraszcza kontakty interpersonalne. Jest nieodzownym składnikiem w pracy i życiu towarzyskim.
Wizytówka powinna mieścić imię i nazwisko, niżej zajmowane funkcje, w dolnych rogach wizytówki nazwę i adres miejsca przedsiębiorstwa, także numery telefonów i adres e-mail.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Dopiero dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły zniewalać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili wywołałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Główną rolę odgrywała historia.
gra
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry, jakie kształtują pomysłowość

Gry komputerowe cieszą się obecnie dość dużym zainteresowaniem, jako że są znakomitym sposobem na nudę. Poza tym, dostarczają emocji, jakie zazwyczaj są nieosiągalne w zwyczajnym życiu. Trzeba jednakże starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą tylko rozrywką, ale dadzą szansę również na rozwijanie własnej wyobraźni i posiadanych umiejętności - między innymi strategiczne. Wiele gier, które są oferowane na dzisiejszym rynku wymaga myślenia, tym samym na pewno każda osoba będzie w stanie znaleźć świetną dla siebie propozycję.
granie na imprezie
Opracowanie: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe – dlaczego dobrze jest je kupować i w jaki sposób można je dzisiaj ciekawie wykorzystać?

Od wieków człowiek wymyślał gry, które miały w pierwszej kolejności pełnić zadanie rozrywkowe, ale z reguły także znakomicie ćwiczyły umysł.
działalność w sieci
Opracowanie: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekty mobilnych stron www - pożyteczne informacje dla firm działających w Internecie

W dobie smarfonów, tabletów oraz wielu innych przeróżnych urządzeń mobilnych, tworzenie stron mobilnych nie jest już nowiną, ale wprost nieodzownością. Użytkownicy smartfonów lub tabletów przeważnie posiadają dostęp do Internetu, wobec tego zdołają bez kłopotu przeglądać rozmaite strony internetowe. Wszelka żywiołowo aktywna oraz rozwijająca się firma, na pewno powinna zadbać o to, by posiadać swoją stronę www również w wersji mobilnej.
Praca przy komputerze
Opracowanie: Libertic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się najlepiej przygotować, żeby znaleźć pracę? Jak najlepiej się w niej czuć?

Bez najlepiej przygotowanego cv trudno oczekiwać sukcesu podczas szukania pracy. Całe szczęście przygotowanie tego rodzaju cv, które zainteresuje przyszłego pracodawcę nie jest takie trudne.
drukarnia
Opracowanie: Epson
Na podstawie: Epson

Drukarnia cyfrowa - sprawdź, w którym mieście znajdziesz najatrakcyjniejszą ofertę

W obecnych czasach reklama jest niemal wymagana. Jeżeli pragniesz sprzedać dany towar, rozgłosić jakąś imprezę czy powiadomić o znaczącym wydarzeniu powinieneś to w pewien sposób przekazać społeczeństwu. Najprostszą, najtańsza i najskuteczniejszą reklamą są bilbordy oraz plakaty Ewidentnym jest, iż wydarzeniem w danym mieście są zaciekawieni w szczególności jego obywatele i to oni powinni się o nim dowiedzieć przede wszystkim.
reklama outdoorowa
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sieć telebimów ma szansę być między sobą połączona

Jak powinna być zrobiona reklama outdoorowa?
Jeżeli chcemy pójść z reklamą na zewnątrz, tak żeby docierała ona do jak największej rzeszy ludzi, to powinniśmy się wpierw zastanawiać, w jaki sposób powinna okazać się ona robiona oraz jak pokazana, tak aby odniosła jak największy sukces. Wyłącznie wówczas możemy mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, a my będziemy mogli zanotować znaczniejszy napływ kontrahentów.
ulotki i wizytówki
Opracowanie: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wręczanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich wypadkach można ich dodatkowo zaskoczyć?

Kiedy prowadzisz swoją firmę, wówczas bez wątpienia doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak bardzo ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Kiedy chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie dobrze, wtedy powinieneś na przykład wręczać im od czasu do czasu drobne prezenty. Kiedy uważasz, że gadżety reklamowe są już przereklamowane, wówczas mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie – powinieneś zwrócić szczególną uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie mile zaskoczyć właściwie każdego klienta.
zapisek w kalendarzu
Opracowanie: Oliver Symens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kalendarze dla firm książkowe to dobry wybór, by efektywnie organizować czas

Obecnie kalendarz to coś więcej niż organizer. W dobie urządzeń elektronicznych, przede wszystkim smartfonów, te cechy schodzą na drugi plan. Kalendarz staje się następnym gadżetem - czy to do portfela, czy położenia na biurko, czy do powieszenia na ścianie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.