Grafika
reklama outdoorowa
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sieć telebimów ma szansę być między sobą połączona

Reklama zewnętrzna musi być właściwie przeanalizowana
Kiedy pragniemy wyjść z reklamą na zewnątrz, tak by docierała ona do jak największej rzeszy ludzi, to musimy się najpierw namyślić, w jaki sposób musi okazać się ona robiona i jak pokazana, tak by odniosła jak największy sukces. Wyłącznie wtedy możemy mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, a my będziemy mieli szansę odnotować spory napływ kupców.
zapisek w kalendarzu
Opracowanie: Oliver Symens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kalendarze dla firm książkowe to dobry wybór, by efektywnie organizować czas

W chwili obecnej kalendarz to coś więcej niż umowna rachuba czasu. W dobie urządzeń elektronicznych, przede wszystkim smartfonów, te cechy schodzą na drugi plan. Kalendarz staje się coraz bardziej następnym gadżetem - do portfela, czy położenia na biurko, czy do powieszenia na ścianie.
działalność w sieci
Opracowanie: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekty mobilnych stron www - pożyteczne informacje dla firm działających w Internecie

W dobie smarfonów, tabletów oraz wielu innych rozlicznych urządzeń mobilnych, tworzenie stron mobilnych nie jest już nowością, lecz wręcz niezbędnością. Użytkownicy smartfonów lub tabletów przeważnie mają dostęp do Internetu, w związku z tym zdołają bez problemu przeglądać rozmaite strony online. Każda energicznie aktywna i rozwijająca się firma, niewątpliwie winna zadbać o to, aby posiadać swoją stronę www też w wersji mobilnej.
gry online
Opracowanie: Enrico Strocchi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie Polak będący sympatykiem gier może znaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające platformy?

Świat gier jest potężny! Wiele lat temu istniały jedynie gry ruchowe, z czasem planszowe, strategiczne – pokrótce takie, które wymagały wspólnej zabawy. Bardzo ważny był owy człowiek + element typu piłka. Z czasem zaczęły pojawiać się pierwsze sprzęty komputerowe, a wraz z nimi powoli ludzie zaczęli lubić zupełnie odmienny rodzaj gry. Gry komputerowej.
Praca przy komputerze
Opracowanie: Libertic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się najlepiej przygotować, żeby znaleźć pracę? Jak najlepiej się w niej czuć?

Bez odpowiednio przygotowanego cv trudno oczekiwać sukcesu w czasie szukania pracy. Na szczęście przygotowanie takiego cv, jakie zainteresuje przyszłego pracodawcę nie jest takie problematyczne.
telebim
Opracowanie: FlexVision.pl
Na podstawie: FlexVision.pl

Telebim Sopot 3 maja sporo wyświetla

Telebim Sopot 3 maja ma dobrą lokalizację

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że właściwa forma reklamy jest połową drogi do sukcesu. Przez to nie powinno nas zaskakiwać to, że telebim Sopot 3 maja jest tak niejednokrotnie wybierany, a co się z tym łączy, że co jakiś czas mamy okazję na nim obejrzeć następne reklamy. Okazują się być one wyświetlane w sposób czytelny, lecz równocześnie nie oślepiają nikogo, kto na nie patrzy.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły fascynować graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili przyzwałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była fundamentalna. Najważniejszą rolę odgrywała fabuła.
drukarnia
Opracowanie: Epson
Na podstawie: Epson

Drukarnia cyfrowa - sprawdź, w którym mieście znajdziesz najatrakcyjniejszą ofertę

W dzisiejszych czasach reklama jest poniekąd wymagana. Jeśli pragniesz sprzedać konkretny produkt, rozgłosić jakąś imprezę czy zawiadomić o ważnym wydarzeniu musisz to w jakiś sposób przekazać społeczeństwu. Najłatwiejszą, najtańsza i najskuteczniejszą promocją są bilbordy oraz plakaty Ewidentnym jest, że wydarzeniem w konkretnym mieście są zaciekawieni głównie jego obywatele i to oni winni się o nim dowiedzieć przede wszystkim.
ulotki i wizytówki
Opracowanie: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wręczanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich wypadkach można ich dodatkowo zaskoczyć?

Jeśli prowadzisz własną firmę, wówczas zdecydowanie dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Kiedy chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie miło, wtedy powinieneś na przykład wręczać im od czasu do czasu niewielkie upominki. Jeżeli uważasz, że gadżety reklamowe są już niemodne, wówczas mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – powinieneś zwrócić wielką uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie fajnie zaskoczyć niemal każdego kontrahenta.
szkło
Opracowanie: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zrobić nowy design wnętrza za pomocą szkła?

Szkło jest obecnie nowatorskim oraz bardzo wziętym elementem wielu aranżacji wnętrz. Pozwala powiększyć powierzchnię i rozjaśnić pokoje.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.