Remont
szlifowanie ścian
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przedłużający się remont – nikt nie lubi takich niespodzianek. Jak tego uniknąć i sprawnie rozwiązać pojawiające się problemy?

Przy remontach mieszkania, wiosennych porządkach czy pracach w ogrodzie, gdy ilość śmieci zaczyna nas przerastać, należy zamówić kontener na odpady. Niestety, czasami jego postawienie bywa problematyczne, czasem przeszkadza sąsiadom, a czasem najzwyczajniej w świecie okazuje się być za mały. Co wtedy zrobić?
Malowanie
Opracowanie: Lakma Term
Na podstawie: Lakma Term

Malowanie ścian – w jaki sposób współcześniezakupić najbardziej atrakcyjny kolor i rodzaj efektu dekoracyjnego?

Kolor ścian to jeden z podstawowych elementów remontu. Dziś na rynkuproponowany jest dosyć bogaty wybór farb i efektów dekoracyjnych w różnych kolorach lub sposobach wykończenia, toteż niezależnie od własnych oczekiwań, każda osoba będzie mogła znaleźć najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Jakie farby i efekt dekoracyjny są naprawdę warte uwagi? Czym należy się kierować kupując konkretny produkt?
odkurzanie
Opracowanie: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma sprzątająca w Poznaniu - co powinno się poznać?

Jeśli chodzi o robienie porządków to musimy wiedzieć, jak sprzątać. Są ludzie, którym się zdaje, że wystarczy przetrzeć kurze i już wszystko jest w porządku. Ale, jeśli chcemy by rzeczywiście był porządek, to tego typu podejście, to o wiele za mało. Tak, więc jest coś takiego jak firma sprzątająca poznań. Firmy tego rodzaju mają w ofercie różne usługi. Nie chodzi tu tylko o ogarnianie domów, ale również o sprzątanie biur czy jakiś innych miejsc użyteczności publicznej. Są firmy sprzątające, które zajmują się blokami na pewnych osiedlach, czy sprzątaniem sal sądowych itp.
Biura do wynajęcia
Opracowanie: Formo 3 Architekci
Na podstawie: www.Sztuka-Architektury.pl

Biuro dla firmy – czym warto przede wszystkim się dzisiaj kierować wynajmując najlepszy lokal?

Biuro jest wizytówką firmy, tym samym dobrze jest zastanowić się nad wynajęciem reprezentacyjnego lokalu. To bardzo istotna decyzja i z pewnością nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy określić możliwości finansowe firmy i najwyższą kwotę, którą każdego miesiąca można przeznaczyć na wynajem biura.
Kontenery
Na podstawie: http://sxc.hu/

Zasobniki na gruz. Wybierz najlepszą ofertę?

Planując remont mieszkania czy domu, mamy świadomość, iż w terminie jego trwania powstanie dużo odpadów, których powinniśmy się pozbyć. Należy mieć na uwadze, że gruzu kompletnie nie można wrzucać do pojemników na śmieci. Zgodnie z przepisami, każdy obywatel i każda jednostka muszą zatroszczyć się o to, ażeby owe odpady jak gruz, odpady remontowe, odpady budowlane trafiły do firm, jakie mają maszyny do ich przetworzenia.
szkolenia
Opracowanie: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak urządzić salę wykładową, aby przynosiła jej właścicielom niemałe zyski

Posiadanie kamienicy w centrum dużego miasta, jakim jest Wrocław, może okazać się dochodowym interesem. Wolne pomieszczenia można przeznaczyć na mieszkania, a lokale na parterze właściwie wyposażyć i udostępnić potem spółkom szkoleniowym z np. Krakowa, które nierzadko poszukują sal konferencyjnych w innych miastach Polski. Sekretarki wyszukują w internecie takich właśnie pomieszczeń i dążą do realizacji przedsięwziętego celu, wystukując na klawiaturze komputera wyrazy sala szkoleniowa Wrocław. Ich czujność skieruje się jednakże tylko na niektóre wyceny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.