Remont
szlifowanie ścian
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przedłużający się remont – nikt nie lubi takich niespodzianek. Jak tego uniknąć i sprawnie rozwiązać pojawiające się problemy?

Przy remontach mieszkania, wiosennych porządkach czy porządkach w ogrodzie, kiedy rosnąca góra śmieci zaczyna przerastać nasze oczekiwania, trzeba zamówić kontener na śmieci. Niestety, czasem jego ustawienie bywa problematyczne, czasem przeszkadza sąsiadom, a czasem najzwyczajniej w świecie okazuje się że jest za mały. Co zrobić?
Malowanie
Opracowanie: Lakma Term
Na podstawie: Lakma Term

Malowanie ścian – w jaki sposób współcześniezakupić najbardziej atrakcyjny kolor i rodzaj efektu dekoracyjnego?

Kolor ścian to jeden z najważniejszych elementów remontu. Dzisiaj na rynkuproponowany jest bardzo bogaty wybór farb i efektów dekoracyjnych w różnych barwach bądź sposobach wykończenia, dlatego niezależnie od własnych oczekiwań, każda osoba będzie mogła odnaleźć najbardziej satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie. Jakie farby i efekt dekoracyjny są naprawdę godne uwagi? Czym należy się kierować wybierając konkretny produkt?
szkolenia
Opracowanie: COD Newsroom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak urządzić salę wykładową, aby przynosiła jej właścicielom niemałe zyski

Dzierżawienie kamienicy w centrum dużego miasta, jakim jest Wrocław, może okazać się żyłą złota. Jeszcze niezagospodarowane pokoje można zarezerwować na mieszkania, a lokale na parterze odpowiednio wyposażyć i udostępnić potem instytucjom oświatowym z np. Krakowa, które nierzadko poszukują sal ćwiczeniowych w innych miastach kraju. Asystentki wyszukują w sieci takich właśnie pomieszczeń i dążą do realizacji przedsięwziętego celu, wystukując na klawiaturze komputera słowa sala szkoleniowa Wrocław. Ich czujność skieruje się jednakże tylko na niektóre wyceny.
odkurzanie
Opracowanie: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com

Firma sprzątająca w Poznaniu - co powinno się poznać?

Jeśli chodzi o robienie porządków to musimy wiedzieć, jak sprzątać. Wielu osobom się zdaje, że wystarczy przetrzeć kurze i już jest posprzątane. Jednak, jeśli chcemy by rzeczywiście był porządek, to takie podejście, to zdecydowanie za mało. Tak, więc istnieje coś takiego jak firma sprzątająca poznań. Przedsiębiorstwa tego rodzaju zajmują się różnymi usługami. Nie chodzi jedynie o ogarnianie domów, ale też o zaprowadzenie porządku w biurach, czy innych miejscach użyteczności publicznej. Są firmy sprzątające, zajmujące się blokami na pewnych osiedlach, czy sprzątaniem sądów itp.
Kontenery
Na podstawie: http://sxc.hu/

Zasobniki na gruz. Wybierz najlepszą ofertę?

Organizując remont mieszkania czy domu, mamy świadomość, iż w czasie jego trwania powstanie sporo śmieci, których powinniśmy się pozbyć. Trzeba pamiętać, że odpadów budowlanych kompletnie nie można wyrzucać do zbiorników na śmieci. Zgodnie z zarządzeniami, każdy obywatel i każda firma powinny troszczyć się o to, by takie odpady jak gruz, odrzuty remontowe, odpady budowlane trafiły do firm, które posiadają maszyny do ich przetworzenia.
Biura do wynajęcia
Opracowanie: Formo 3 Architekci
Na podstawie: www.Sztuka-Architektury.pl

Biuro dla firmy – czym warto przede wszystkim się dzisiaj kierować wynajmując najlepszy lokal?

Biuro jest wizytówką firmy, tym samym dobrze jest zastanowić się nad wynajęciem reprezentacyjnego lokalu. To bardzo istotna decyzja i z pewnością nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy określić możliwości finansowe firmy i najwyższą kwotę, którą każdego miesiąca można przeznaczyć na wynajem biura.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.