Budowa
geodeta w pracy
Opracowanie: Elvert Barnes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Żadna ingerencja w ziemię nie może się odbyć bez odpowiednich pomiarów

Kiedy pragniemy wykopać fundamenty, albo zrobić na własnym podwórku studnię, to bez wątpienia zdajemy sobie sprawę z tego, że tego rodzaju działania mają szansę naruszać strukturę gleby, a co się z tym wiąże, mogą prowadzić do jej obsuwania się, co stanowić będzie dla nas duże zagrożenie. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań musimy wynająć odpowiednią osobę, która zobaczy dla nas to wszystko i w odpowiedni sposób będzie nadzorowała naszymi działaniami.
firma - malowidło
Opracowanie: Ministerio de Relaciones Exteriores
Na podstawie: http://www.flickr.com

Optymalizacja konwersji w dużym sklepie obsługiwanym poprzez internet

Optymalizacja konwersji powinna być przeprowadzana zasadniczo w każdym sklepie. Polega ona na zestawieniu ilości osób, które zaglądnęły do sklepu w jakimś wymiarze czasu do rzeczywiście zakupionych przez nie wyrobów.
Badanie gruntu
Opracowanie: Tomasz Lewicki
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym trzeba pomyśleć przed przystąpieniem do budowy domku

Zanim pobudujemy swój własny wymarzony domek, będziemy musieli wykonać kilka działań. Pierwszym krokiem będzie postaranie się o pozwolenie na inwestycję. W następnej kolejności możemy zacząć myśleć o zaczęciu budowy. Czasami dobrze jest jeszcze przed złożeniem w podania o zezwolenie na inwestycję zrealizować tak zwane badania geotechniczne. Co prawda nie są one niezbędne do uzyskania decyzji administracyjnej, ale warto je wykonać albowiem unikniemy w tenże sposób przykrych niespodzianek kiedy będziemy już na półmetku budowy.
droga
Opracowanie: Jimmy Harris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bariery drogowe i kontenery na odpady - słuszny wybór.

Każdy śni o swoich czterech kątach. Jeszcze piękniej sprawy będą prezentowały się, gdy wspomniane cztery ściany zostaną otoczone fragmentem zieleni a także własnym sadem. Dom stawia się na długi okres czasu. Właśnie dlatego bardzo istotne będzie należyte podejście do realizacji tego planu.Kiedy już za pomocą usług geodety wybierzemy konkretny teren, wtedy będziemy mogli przejść do kolejnego etapu, którym będzie wybudowanie domu.
Podnośnik
Opracowanie: Alexandre Prévot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podnośniki nożycowe wydają się niezbędne w niektórych sytuacjach

Gdy organizujemy pracę na budowie dobrze wiemy, że będą nam potrzebne podnośniki. Podobnie, kiedy mamy pracę przy instalowaniu reklam, czyli na przykład różnych bilbordów, też nie obejdzie się bez podnośnika. Tak samo, gdy musimy pracować na hali i trzeba przenosić przeróżne towary.
wylewanie fundamentów
Opracowanie: Chris RubberDragon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co trzeba zwracać uwagę podczas planowania inwestycji budowlanej?

Budowa domu jest trudnym przedsięwzięciem. Decydując się na jej rozpoczęcie powinniśmy liczyć się z niespodziankami. Nie można niestety przewidzieć wszystkiego, niezależnie od tego czy będzie to budowa większa czy tylko modernizujemy istniejący już budynek, zawsze może się wydarzyć coś, czego nie założyliśmy.
Wzmacnianie gruntu
Opracowanie: Soil Science
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze usztywnić materiały wykorzystywane przy budowie?

Budowanie jest niezwykle niełatwym zadaniem dla inwestorów. Często dochodzi do trudności już na pierwszym etapie. Opóźnienia nie są dobrze widziane. Co więc zrobić, żeby ich uniknąć? Czemu co chwila dochodzi do komplikacji z ziemią, na której ma stać osiedle? Specjalistyczne badania nie zawsze są nam w stanie podpowiedzieć, jak zachowa się ziemia podczas prac.
apartament z tarasem
Opracowanie: Tomtom Suites
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kruszywo - czyli, z jakiego miejsca zebrać okruszki skalne (a także nie wyłącznie), oraz gdzie je zakupić

Co to jest kruszywo? Z jakiego obszaru się pobiera, z jakich rzeczy można je sobie zafundować? Jakie bywają ceny tego "substancji"? Nie wiesz? odczytaj ten pismo!
Usługi remontowe
Opracowanie: Qde Pejorian
Na podstawie: www.flickr.com

Decydując się na remont mieszkania powinno się pamiętać o wielu formalnościach powiązanych z pozwoleniami.

Wiele osób obecnie na własną rękę realizuje różne roboty remontowe we własnym mieszkaniu. Dzięki temu zaoszczędza pieniądze, jakie trzeba byłoby wydać na ekipę remontową i kupuje wyłącznie wymagane towary. Są natomiast takie roboty, które nie każdy jest w stanie samemu wykonać i wówczas specjaliści są konieczni. Do tego dochodzą też kwestie urzędowe powiązane z przyzwoleniami, jakie trzeba załatwić, żeby móc rozpocząć remont czy budowę.
żółta minikoparka
Na podstawie: www.flickr.com

Zakup bądź wypożyczenie potrzebnych urządzeń dla naszej firmy

Jeżeli prowadzimy swoją firmę budowlaną z pewnością posiadamy niezbędny sprzęt. Jeżeli jednak na razie zaczynamy na rynku jak również nie mamy wiele funduszy, dobrze jest go wypożyczyć w danej firmie, która zajmującej się sprzętem remontowo- budowlanym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.