Klimat
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat ma znaczenie, powtarzają twórcy reklam lub podobnego rodzaju akcji promujących konkretne wydarzenie. Mimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakowoż powinniśmy się z nim zgodzić. Bo jak to by było bez właściwego klimatu, jednocześnie w pojęciu dosłownym, jak i przenośnym. Klimat jest dobry dla naszego zdrowia, dzięki niemu działamy lepiej lub słabiej, stąd więc zepsucie klimatu wpływa na nasze funkcjonowanie. Identycznie w sensie mniej dosłownym: klimat określa, że dane miejsce jest warte, by zobaczyć je po raz kolejny.
sale konferencyjne
Opracowanie: Graeme Thickins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się szkolić to we wspaniałym miejscu. Najkorzystniej bowiem, żeby poza nauką istniały jakieś ciekawe dodatki

To, gdzie się kształcimy ma oczywiście znaczenie. Powiedz, czy preferujesz się uczyć w ciasnym, obskurnym pokoju bez okien czy lepiej na tarasie, gdy jest piękna pogoda? Być może powiesz przewrotnie, że lepszy jest niewielki pokój, bo nie będzie Cię nic rozpraszało, żadne krajobrazy, przyroda czy ciepłe powietrze, które zmusza wręcz do innych rzeczy, niż wkuwanie czegoś. No okej, jest w tym pewna racja, lecz takie miejsce bardziej służy do medytacji i tu się można zgodzić, że jest nawet znacznie lepsze niż piękny, słoneczny taras. Jednak z nauka jest trochę inaczej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.