Klimat
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat jest istotny, powtarzają twórcy reklam lub podobnego rodzaju akcji promujących konkretne wydarzenie. Pomimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakże trzeba się z nim zgodzić. Bo jak to by było bez odpowiedniego klimatu, jednocześnie w rozumieniu dosłownym, jak i w przenośni. Klimat jest dobry dla naszego zdrowia, dzięki niemu żyjemy lepiej lub gorzej, stąd więc zepsucie klimatu wpływa na nasze samopoczucie. Tak samo w sensie mniej dosłownym: klimat określa, że dane miejsce jest warte, by zobaczyć je po raz kolejny.
sale konferencyjne
Opracowanie: Graeme Thickins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się szkolić to we wspaniałym miejscu. Najkorzystniej bowiem, żeby poza nauką istniały jakieś ciekawe dodatki

To, gdzie kształcimy się oczywiście ma znaczenie. Powiedz, czy wolisz się uczyć w ciasnym, zimnym pokoju bez okna czy lepiej na tarasie, gdy na dworze jest pięknie? Być może powiesz przewrotnie, że wolisz mały pokój, bo nic Cię w nim nie będzie rozpraszało, żadne krajobrazy, przyroda czy ciepłe powietrze, które zmusza wręcz do innych rzeczy, niż nauka. No okej, coś w tym jest, lecz takie miejsce bardziej się nadaje do medytacji i tu się można zgodzić, że jest nawet znacznie lepsze niż piękny, słoneczny taras. Jednak z nauka sprawa ma się troszkę inaczej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.