Klimat
konferencja
Opracowanie: World Trade Organization
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdecydowanie, klimat jest bardzo ważny. Lecz dlaczego właściwie to takie ważne? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat jest istotny, powtarzają jak mantra twórcy reklam lub podobnego rodzaju akcji promujących konkretne wydarzenie. Mimo, że hasło to jest już trochę nudne i wypaczone, to jednak możemy się z nim zgodzić. Bo jak to by się odbywało bez pożądanego klimatu, zarówno w pojęciu dosłownym, jak i przenośnym. Klimat jest odpowiedni dla naszego zdrowia, dzięki niemu funkcjonujemy korzystniej lub słabiej, stąd więc zepsucie klimatu wpływa na nasze życie. Podobnie w sensie mniej dosłownym: klimat definiuje, że konkretne miejsce jest warte, by zobaczyć je po raz kolejny.
sale konferencyjne
Opracowanie: Graeme Thickins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się szkolić to we wspaniałym miejscu. Najkorzystniej bowiem, żeby poza nauką istniały jakieś ciekawe dodatki

To, gdzie podnosimy swoje kwalifikacje ma oczywiście znaczenie. No przyznaj to, czy preferujesz się uczyć w małym, obskurnym pokoju bez okna czy może na tarasie, gdy na dworze jest pięknie? Być może przewrotnie powiesz, że wolisz niewielki pokój, bo nie będzie Cię nic rozpraszało, żadne krajobrazy, przyroda czy ciepłe powietrze, które bardzo zachęca do innych czynności, aniżeli nauka. No OK, jest w tym pewna racja, lecz takie miejsce bardziej służy do medytacji i tu się można zgodzić, że jest nawet zdecydowanie lepsze od pięknego, słonecznego tarasu. Jednak z nauka jest trochę inaczej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.