Księgowość
Kalkulator, dokumenty i okulary
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie można znaleźć doświadczonego księgowego

W obecnych czasach zastanawiamy się czy lepiej założyć działalność gospodarczą czy może tańszą opcją okaże się spółka z o.o. Na terenie stolicy Dolnego Śląska mamy rożne opcje.
księgowość
Opracowanie: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zarządzać firmą?

Rachunkowość jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie. Powinno się bowiem wyliczać ze wszystkich przychodów i dochodów i dobrze rejestrować wszystkie informacjeo przedsiębiorstwie. Zasadniczą kwestią jest księgowość magazynowa, którą określa się także księgowością gospodarczą a także ilościową. Chodzi w niej w szczególności o ujęcie zdarzeń gospodarczych w mierze ilościowej, na przykład według kilogramów, czy też sztuk. Zasadniczym aspektem tej księgowości jest katalogowanie przedmiotowych aktywów, które spadają ze stanu magazynowego.
księgowość

Podobno jedną z pewnych rzeczy w życiu są podatki, a jeśli o nich mówimy, to każdej firmie we Wrocławiu przyda się propozycja biura rachunkowego które zadba o księgowość.

Każda firma, przedsiębiorstwo, czy własna działalność gospodarcza potrzebuje poprowadzenia księgowości. Już w chwili jej zakładania trzeba od razu o tym myśleć.
Rachunki prowadzone przez biuro rachunkowe
Opracowanie: dziennik.elektroniczny
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak się zabrać za sprawy księgowe w swojej firmie, plusy rachunkowych biur i zatrudniania księgowego na etacie.

Każda, malutka nawet firma musi regularnie płacić wszystkie podatki, rozliczać się z Zusem, a jeżeli zatrudnia jakiś pracowników, to także prowadzić ich kompletną ewidencję. Tak naprawdę prowadzenie księgowości w przypadku najmniejszych firm nie będzie jakieś bardzo skomplikowane i trudne, zwłaszcza jeśli jest prowadzony standardowy obrót. Wielu biznesmenów bardzo dobrze sobie z tym radzi, co prawda będą oni musieli zdobyć trochę wiedzy księgowej, lecz podczas prowadzenia interesów ta może być bardzo przydatna.

Rachunkowość przez Internet - użyteczny
oraz nieskomplikowany w obsłudze program

Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Prowadząc firmę lub prywatną działalność na pewno musisz zadbać o księgowość. Na szczęście wcale nie musisz samodzielnie się na tym znać! Teraz zdołasz łatwo i szybko zająć się fakturami bez koniecznej wiedzy na temat księgowości. Jakim sposobem? Odpowiedzią jest rzecz jasna księgowość przez Internet.
Księgarnia muzyczna
Opracowanie: mathias genterczewsky
Na podstawie: http://www.flickr.com

Internet daje wiele możliwości, z których naprawdę powinno się korzystać!

W dzisiejszych czasach ogromna część obywateli naszego kraju ma dostęp do Internetu. Mało kto wyobraża sobie bez niego życie. Co jednak sprawia, że jest on tak interesujący?
księgowy na spotkaniu
Opracowanie: Twinfieldinternational
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesna księgowa musi znać problemy przedsiębiorstwa i w związku z tym ulepszać finanse przedsiębiorstwa.

W polskim systemie prawnym stanowisko księgowej nie zostało określone precyzyjnie przepisami prawa. Pomimo tego środowisko księgowych wypracowało własny kodeks etyki, biorąc pod uwagę odrębność tego zawodu. Kodeks Zawodowej Etyki Rachunkowości bierze się ze świadomości, iż profesja pracowników, zajmujących się prowadzeniem ksiąg rachunkowych nierozerwalnie łączy się z realizowaniem działalności statutowej jednostki i z jej zarządzaniem.
obliczenia
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szkolenia i kursy dla pracujących w dziale kadrowym

Praca w księgowości to konieczność ciągłej nauki i bycia na bieżąco z przepisami, które się bardzo szybko zmieniają. Jeśli do księgowości dojdzie jeszcze obsługa kadr i płac, to wiadomości do przyswojenia będzie jeszcze większa ilość. A nie może tu być mowy o pomyłkach, bo każda z nich będzie groziła jakimiś konsekwencjami - czy to niezadowoleniem pracownika z powodu niepoprawnie wyliczonego urlopu, czy kary finansowej nałożonej przez urząd podatkowy za niewłaściwie wypełnioną deklarację.
Rozliczanie PIT-u
Opracowanie: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com

PIT za 2014 – zachowaj do rozliczenia na przyszły rok

Człowiek ochoczo ułatwia sobie życie, kreując programy oraz urządzenia, które pomagają w codziennych obowiązkach. Rachunkowość to coś, co wprawia w przerażenie dużą część społeczeństwa, kiedy więc nadchodzi termin, w którym należy złożyć PIT za poprzedni rok, wielu ludzi dopada panika.
księgowość online
Opracowanie: Bas Evers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość online może być naprawdę przydatna

Księgowość online jest nieskomplikowana w obsłudze. Kiedy nie chcemy wykorzystywać z pomocy księgowej zatrudnionej na cały etat, gdyż zaznaczymy, że samodzielnie wspaniale sobie będziemy radzić, kiedy jedynie troszkę zostaniemy wspomagani, to trzeba popatrzeć, co ma okazję nam zaproponować księgowość online.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.