Wypadek
pierwsza pomoc
Opracowanie: Anas Qtiesh
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio zachować się gdy jest się uczestnikiem wypadku i życie poszkodowanego jest zagrożone

Niepomyślnie czasami jesteśmy świadkami tragicznego wypadku podczas, którego jakaś osoba odnosi obrażenia. Brak reakcji ze strony świadków jest nie tylko niemoralny ale także na bakier z prawem. Tak więc każdy z nas winna mieć właściwą wiedzę na temat tego jak należy pomóc w takiej sytuacji. Pierwszym i najistotniejszym etapem aby pierwsza pomoc przedmedyczna przebiegła prawidłowo jest dowiedzenie się czy nic nam nie zagraża. Przy katastrofa komunikacyjnych bardzo groźne może być spotkanie ognia i benzyny, zniszczona trakcja wysokiego napięcia, a także ruch samochodowy.
Promocja
Opracowanie: Steve Snodgrass
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odszkodowanie z OC osoby winnej - czyli, co naszym osobom przysługuje, a jakie rzeczy nie

Miałeś wypadek? Jest Ci należne odszkodowanie oraz wydaje Ci się, że ubezpieczyciel Tobie we wszystkim pomoże? Prawda wygląda trochę w inny sposób - zadaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych jest obniżanie świadczeń, wykorzystując nasza własną niewiedzę, tymczasem wielu prawników nie mówi naszym osobom szczegółów na temat tego, że mamy możliwość jakiejś rzeczy żądać, bez odpowiedniego naszego podpisu, który uprawnia ich do dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu.
Złomowisko

Całkowicie legalne sposoby na aby pozbyć się starego pojazdu, jak będzie wyglądać proces złomowania.

Większość pojazdów w pewnym momencie będzie czekać koniec jazdy. Niektórym się udaje, dostają się w ręce pasjonatów i tam pod świetną opieką mogą jeździć przez wiele następnych lat. Inne do samego końca będą jeździć po ulicach i drogach, zmieniając kolejno właścicieli i w niejednym przypadku będą powodować bardzo duże zagrożenie na ulicach.
szkolenie iso
Opracowanie: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyznaczone osoby mają szkolenia bhp we Wrocławiu

Szkolenia bhp we Wrocławiu prowadzone są w każdej dziedzinie

Nie ma działalności, w której nie bylibyśmy wystawieni na jakieś niebezpieczeństwa. Nawet jeśli wydaje nam się, że praca przy biurku nie grozi najmniejszym wypadkiem, to jesteśmy w błędzie, ponieważ źle dopasowane krzesło w dłuższej perspektywie czasu ma szansę zaszkodzić naszemu zdrowiu, a sięganie segregatorów ustawionych na najwyższej półce w chwili kiedy stoimy na krześle może skończyć się upadkiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.