Płyty
Deep Purple
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Ogromny wybór płyt muzycznych

Czy kupowanie płyt z muzyką ma w obecnych czasach jakikolwiek sens? W końcu internet daje nam obecnie możliwość ściągnięcia bez płacenia praktycznie wszystkich utworów jakimi tylko możemy być w danym momencie zainteresowani, co jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem.
Zestawy słuchawkowe Sweex
Opracowanie: Sweex
Na podstawie: Sweex

Muzyka z Islandii jest wybitna

Co prawda nierzadko się mówi, że o gustach nie ma sensu dyskutować, ponieważ tak czy siak takowe rozmowy do niczego nie są w stanie prowadzić, to jednakowoż można zasadniczo pokusić się o krótką dysputę odnośnie gustów. Zatem jakie składanki płyty cd/dvd, które ostatnio zostały wypuszczone na rynku są w istocie godne zainteresowania?

Jaki gatunek muzyki jest najlepszy dla pociech?

To, jakiej muzyki słucha dzieciak, posiada wielki wpływ na jego zachowanie. Generalnie wszyscy rodziciele muszą wiedzieć, w jakich kapelach lubuje się ich podopieczny. Obecna branża muzyczna jest kiepska, tak uważają nawet najbardziej umiarkowani znawcy.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Dlaczego opłaca się kupować oryginalne płyty ulubionych artystów?

Przyszło nam żyć w czasach, w których internet – przynajmniej w opinii wielu ludzi – dość mocno uszkodził cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Wprawdzie otworzył on przed muzykami szereg kompletnie nowych, bardzo ciekawych możliwości, ale z drugiej strony trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest bardzo dużym problemem.

Wspaniałych koncertów jest u nas coraz więcej

Jeszcze dekadę temu Polska raczej nie była takim miejscem, w którym z ogromną chęcią grywali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy znacznym państwem, jednym z największych w Europie, ale i tak nie można powiedzieć, iż potencjał naszego kraju był odpowiednio wykorzystywany. Na całe szczęście w tym momencie jest fajniej: jeśli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo słuchać Metallikę, zatem jeden z najpopularniejszych bandów metalowych na całym świecie.
koncert w Amsterdamie
Opracowanie: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Melodia

Każdy słyszał, zdawać by się mogło wytarty, slogan, który składa się z takich słów „muzyka łączy pokolenia”. Chociaż nie zawsze w to wierzymy, to nie sposób zaprzeczyć tej tezie. Można zauważyć to nawet po duetach, które pojawiają się na rynku. Młodzi muzycy uprawiający różną muzykę, tworzą, z można by rzec, dinozaurami muzyki rozrywkowej i nagrywają razem piosenki, które latają na listach przebojów i trwają na wysokich pozycjach przez kilka miesięcy. Widocznie połączenie doświadczenia i innowacyjności działa na plus muzycznych idei.
muzyka

Płyty winylowe – dlaczego wciąż można je kupować?

W historii całego, ogólnie pojętego przemysłu muzycznego znanych było już całe mnóstwo różnych nośników, które były charakterystyczne dla poszczególnych epok. Przez długi czas niepodzielnie dominowały tu na przykład płyty kompaktowe, które obecnie zostały wyparte przez rozmaite nośniki elektroniczne – obecnie przechowujemy muzykę przede wszystkim w pamięciach swoich komputerów czy też telefonów komórkowych. Tak szybko rozwój technologii oraz zmiany jakie mu towarzyszyły nie oznaczają jednak, że pewne bardziej wiekowe już rozwiązania straciły swoją aktualność. Idealnym przykładem są tutaj przede wszystkim płyty winylowe, które pomimo swego wieku wciąż cieszą się znaczną popularnością. Fakt, na pewien czas praktycznie zniknęły one z rynku i były uważane wyłącznie za propozycję dla kolekcjonerów, ale obecnie systematycznie wracają one do łask i coraz więcej ludzi na nowo odkrywa ich niezwykłe zalety. Jak najbardziej warto w takim razie zapoznać się z nimi nieco bliżej, ponieważ być może będziemy mogli spojrzeć wówczas na naszą muzykę od całkowicie innej strony.
koncert
Opracowanie: BL4CK_K1N6
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zacznij kolekcjonować płyty cenionych wykonawców!

Na pozór mogłoby się wydawać, że kupowanie płyt z muzyką już wiele lat temu przestało być modne, i w chwili obecnej właściwie mało kto się na to decyduje. Najistotniejszym tego powodem jest oczywiście internet, a dokładniej: piractwo internetowe.
płyta The Dark Side of The Moon
Opracowanie: steve
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie najwygodniej albumy muzyczne?

Zapewne wielu ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale kupowanie rzeczy takich jak na przykład poezja śpiewana na cd wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Fakt, z pozoru mogłoby się wydawać, że coś takiego nie ma w obecnych czasach jakiegokolwiek sensu, ponieważ w końcu każdy z nas może błyskawicznie i bezpłatnie ściągnąć z internetu praktycznie wszystkie piosenki, jakie tylko akurat go interesują.
Opracowanie: RossinaBossioB

Kupowanie płyt w sklepie muzycznym?

W dzisiejszych czasach naprawdę często ludzie niemal gubią się w ciągle tworzonych nowych nurtach muzyki, których istnieje całe mnóstwo. Niejednokrotnie możemy również zaobserwować przeróżnego rodzaju kłótnie pomiędzy fanami poszczególnych gatunków, którzy próbują dowieść, iż to właśnie ich ulubiony gatunek muzyki jest najdoskonalszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.