Działania
wywiad
Opracowanie: itupictures
Na podstawie: http://www.flickr.com

Warianty wywiadów, logo i logotyp i marketing mix 4p. Przydatne informacje

W dzisiejszych czasach zdołamy wyróżnić parę modeli wywiadów, jakie podzielone są na trzy kluczowe grupy, takie jak na przykład metody działania, cele działania, i także sposoby zdobywania dany. Ze względu na metody działania możemy wymienić wywiad biały i czarny. Jeżeli chodzi o różnorodne rozmiary działania, to rozróżniamy takie rodzaje wywiadów, jak wywiad wojskowy, wywiad polityczny, a także wywiad ekonomiczny oraz naukowy i wewnętrzny. Form zdobywania wiadomości także jest kilka, w szczególności rozróżniamy wywiad agenturalny, wywiad elektroniczny, a także wywiad technikami operacyjnymi.
teczka z dokumentami
Opracowanie: Flazingo Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej wyróżnić firmę z tłumu?

Żyjemy w czasach, w których trudno się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – dostajemy tak wiele informacji, iż nie mamy już siły i chęci, by przyswoić ten cały szum informacyjny. Jesteśmy w stanie zapoznać się z pewną informacją, by po chwili o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po tafli informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w jakim żyjemy. Wystarczy spojrzeć na portale informacyjne, jak prędko najważniejsze wiadomości znikają ze strony głównej, ma to miejsce również na płaszczyźnie offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taki znak rozpoznawczy aktualnych czasów. Dzieje się przez krótki czas, za chwilę znika, bo w innym miejscu dzieją się ciekawsze rzeczy.
praca
Opracowanie: UBM
Na podstawie: UBM

Systemy crm popierają przeróżne działy

Czy wiemy z jakich systemów powinniśmy korzystać w przedsiębiorstwie?


Systemy crm popierają przeróżne działy

Technologia cały czas się rozwija, co sprawia, że pojawia się coraz więcej systemów komputerowych, które mają szansę wspomagać nasze działania.
firma - fotografijka
Opracowanie: Ministerio de Relaciones Exteriores
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaplecze seo powinno okazać się być jak najlepiej przygotowane

Dużo rzeczy dzieje się dzisiaj w sieci, dla ludzi jest on najistotniejszym sposobem porozumiewania się z innymi i organizowania przeróżnych rzeczy. Przez to tak ważne będzie to, by własna działalność również okazała się być w sieci, gdyż wówczas potencjalnym klientom znacznie prościej będzie do nas trafić.
ocieplanie poddasza zdjęcia
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak prezentuje się ocieplanie poddasza zdjęcia możemy przejrzeć

Powinno się namyślić, co robić, by w naszym domu faktycznie niesamowicie się przebywało, tak żebyśmy uzyskali pewność, że zimą nie będzie z niego uciekać ciepło, a latem nie będzie w nim nazbyt gorąco.
Customer Match
Opracowanie: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak oferowane obecnie narzędzia udostępniane przez Google wpływają na usługi tego światowego giganta.

Współczesny świat, oparty na internecie, potrzebuje szybkiego i sprawnego dostępu do informacji. Z tego też powodu Google w wyszukiwarce, którą oferuje cały czas poszukuje coraz to nowych rozwiązań, jakie mogłyby pomóc w jeszcze bardziej dopasowanym i skuteczniejszym prezentowaniu wyników. Przez ostatnie lata nastąpiło szereg zmian, jakie miały za zadanie pokazywanie stron jak najbardziej wartościowych i spełniających oczekiwania szukających. Ale też sami użytkownicy sieci mają coraz większą świadomość tego, jakich informacji będą potrzebować, i zaczynają wprowadzać coraz bardziej precyzyjne sformułowania. Jak twierdzi samo Google, codziennie około piętnastu procent wszystkich zapytań, jakie się pojawiają, są zupełnie nieznane. A jeśli są nowe, to wyszukiwarka w jakiś sposób musi dać sobie z nimi radę i dobrać do nich odpowiednie, wartościowe strony. Google w tym celu ma różne mechanizmy, a w ostatnim czasie coraz częściej używany jest RankBrain, będący formą sztucznej inteligencji. Po szczegóły sprawdź stronę Artefakt Ten algorytm opracowano w roku 2015 i przez te kilkanaście miesięcy pokazał już swoją wyjątkową skuteczność. Bez przerwy analizuje on nowe pojawiające się pierwszy raz hasła, sprowadzając je do matematycznych jednostek nazywanych wektorami. Jeśli pojawi się określenie, które nie było do tej pory znane, to RankBrain za pomocą sztucznej inteligencji odnajduje określenia o podobnym znaczeniu i dzięki temu pozwala na lepszą filtrację wyników.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.