Kłopoty
Archiwizacja dokumentów
Opracowanie: Gunnar Bothner-By
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co własny biznes robi z człowiekiem?! Sprawia, że jest szczęśliwy. Jednak pamiętaj o drobnostkach, które mogą utrudnić ci życie.

Uwolniłaś się od wszędobylskiej korporacji i nareszcie oddychasz świeżym powietrzem. Możesz ofiarować się temu, co lubisz najbardziej. Od jakiegoś czasu masz koncept, który masz wreszcie okazję urzeczywistnić.
Komputery
Opracowanie: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, kiedy szukasz pracy w it, możesz wyszukać ją w firmie outsourcingowej

Czasami zdarza się tak, że z wyszukaniem wartościowej posady miewa się duże trudności. Nie okazuje się to domeną jedynie tych branż, gdzie panuje wielkie bezrobocie. Często nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka znajduje się mnóstwo wolnych etatów, nie tak łatwo zyskać posadę. Przykładem może być branża IT. Rozwinęła się ona w ostatnich latach wprost w zawrotnym tempie, oferuje mnóstwo miejsc pracy, a jednak panująca na rynku konkurencja sprawia, że jej przedstawiciele nierzadko miewają problem ze zdobyciem posady.
kalkulator i pit
Opracowanie: eFile989
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadząc własną firmę powinno się być przygotowanym na różne zdarzenia

W obecnych czasach sporo ludzi stawia na otwarcie własnej marki. W szeregu przypadków są to małe działalności, jakie szybko się rozwijają i modyfikują w małe przedsiębiorstwa. Wtedy konieczne jest dbanie o gro spraw powiązanych z bezpieczeństwem w firmie czy choćby z przygotowywaniem rozliczeń podatkowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.