Kłopoty
Archiwizacja dokumentów
Opracowanie: Gunnar Bothner-By
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co własny biznes robi z człowiekiem?! Sprawia, że jest szczęśliwy. Jednak pamiętaj o drobnostkach, które mogą utrudnić ci życie.

Uwolniłaś się od wszechogarniającej korporacji i nareszcie oddychasz świeżym powietrzem. Możesz oddać się temu, co kochasz najbardziej. Od pewnego czasu masz koncept, który masz ostatecznie szansę zrealizować.
Komputery
Opracowanie: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, kiedy szukasz pracy w it, możesz wyszukać ją w firmie outsourcingowej

Czasami zdarza się tak, że ze znalezieniem wartościowej pracy ma się poważne problemy. Nie okazuje się to domeną tylko tych branż, gdzie panuje duże bezrobocie. Często nawet tam, gdzie pozornie istnieje mnóstwo wolnych etatów, nie tak łatwo zyskać posadę. Przykładem może stać się branża IT. Rozwijała się ona w ostatnich latach rzeczywiście w zawrotnym tempie, proponuje mnóstwo miejsc pracy, a jednak panująca na rynku konkurencja sprawia, że jej przedstawiciele nierzadko mają kłopot ze znalezieniem posady.
kalkulator i pit
Opracowanie: eFile989
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadząc własną firmę powinno się być przygotowanym na różne zdarzenia

Aktualnie mnóstwo osób stawia na założenie własnej marki. Często są to niewielkie działalności, które w krótkim czasie się rozwijają i przekształcają w małe przedsiębiorstwa. Wtenczas konieczne jest dbanie o mnóstwo spraw połączonych z bezpieczeństwem w pracy czy chociażby z sporządzaniem rozliczeń podatkowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.