Kłopoty
Komputery
Opracowanie: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

W przypadku, kiedy szukasz pracy w it, możesz wyszukać ją w firmie outsourcingowej

Nieraz zdarza się tak, że ze znalezieniem dobrej pracy ma się duże trudności. Nie okazuje się to domeną tylko tych branż, gdzie panuje wielkie bezrobocie. Często nawet tam, gdzie pozornie znajduje się mnóstwo wakatów, nie tak łatwo zyskać posadę. Przykładem może być branża IT. Rozwinęła się ona w ostatnich latach rzeczywiście w zawrotnym tempie, proponuje mnóstwo miejsc zatrudnienia, a jednak panująca na rynku konkurencja sprawia, że jej przedstawiciele niejednokrotnie mają trudność ze zdobyciem posady.
kalkulator i pit
Opracowanie: eFile989
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadząc własną firmę powinno się być przygotowanym na różne zdarzenia

W obecnych czasach sporo ludzi stawia na otwarcie własnej marki. W szeregu przypadków są to małe działalności, jakie szybko się rozwijają i modyfikują w małe przedsiębiorstwa. Wtedy konieczne jest dbanie o gro spraw powiązanych z bezpieczeństwem w firmie czy choćby z przygotowywaniem rozliczeń podatkowych.
Archiwizacja dokumentów
Opracowanie: Gunnar Bothner-By
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co własny biznes robi z człowiekiem?! Sprawia, że jest szczęśliwy. Jednak pamiętaj o drobnostkach, które mogą utrudnić ci życie.

Uwolniłaś się od wszechogarniającej korporacji i nareszcie oddychasz świeżym powietrzem. Możesz oddać się temu, co kochasz najbardziej. Od pewnego czasu masz koncept, który masz ostatecznie szansę zrealizować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.