Przychody
Leasing

Jakim sposobem obniżyć koszty pieniężne w naszej firmie?

Nie da się ukryć faktu, że zarabianie jest naszą fundamentalną czynnością w trakcie życia. Obowiązek pracy jest poniekąd nałożony na nas od zarania dziejów, tym samym też każdy z nas wyszukuje zajęcia, jakie będzie mu w stanie zastrzec wysokie dochody pieniężne, ale i równocześnie satysfakcję płynącą ze swoich czynności.
Zwinięte rachunki
Opracowanie: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wypełnić pit za 2014 będziemy mieli szansę się wywiedzieć z internetu

Co rok musimy rozliczyć się z urzędem skarbowym. Jeśli powzięliśmy działalność zarobkową, to jesteśmy przymuszeni oddawać część tej kwoty państwu, tak żeby mogło się ono za co utrzymać. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, żeby co roku, jeżeli jedynie coś zarobimy, rozliczać się w odpowiedni sposób z urzędem skarbowym. Powinniśmy wtedy wykazać wszelkie nasze przychody, dochody, a też wartość podatku, którą musimy wpłacić i którą wpłaciliśmy.
karta kredytowa
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmaite usługi bankowe – co najlepiej pamiętać

W dzisiejszych czasach typów usług oferowanych przez placówki bankowe jest znacznie więcej, niż kiedyś, z przyczyny nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to szczególnie firm – teraz można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.