Rozwiązanie
szuflady ze śrubami
Opracowanie: kense
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wkład kominkowy w domu coraz powszechniejszym elementem wykończeniowym

Kominek od zawsze funkcjonował jako nie tyle funkcjonalne dopełnienie przestrzeni domowej, co specyficzny wyznacznik statusu. Artystyczne kominki czy kafelkowane piece dodawały wyjątkowych walorów estetycznych w wielu domach.
witryna
Opracowanie: Viktor & Rolf
Na podstawie: Viktor & Rolf

Oklejanie witryn jest w tej chwili dosyć popularne

Im lepiej wyróżniony market, tym więcej będzie kontrahentów
Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że im dokładniej oznaczony okaże się być nasz sklep, tym większa będzie szansa na to, że klienci będą do niego wchodzili. Dlatego tak istotne są nie tylko same reklamy, lecz również to, żeby szyld okazał się być widoczny już z daleka i żeby ludzie, nawet nie planujący zachodzić do środka, mimo wszystko nie mieli możliwości przejść obok niego obojętnie.
czytanie
Opracowanie: Mauricio Apablaza
Na podstawie: http://www.flickr.com

TPM – poznaj kluczowe informacje na jego temat

Chcesz się dowiedzieć, co to jest TPM? To Total Productive Maintenance, tłumacząc zaś tę nazwę – Produktywne Utrzymanie Maszyn. Dzięki temu, iż pozwala zaoszczędzić pieniądze, jest coraz częściej i chętniej wykorzystywanym rozwiązaniem, a polega na podnoszeniu efektywności sprzętów użytkowanych w danym procesie produkcji. Odbywa się to przy wykorzystaniu sprawdzonych technik, umożliwiających zyskać właśnie takie rezultaty.
pasja fotografa
Opracowanie: Jackie.lck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Innowacyjne metody wykonywania zdjęć produktów

Rozwiązania z zakresu fotografii, jakie są wyjątkowo promowane przez profesjonalistów, to absolutna innowacja. Sporym uznaniem w przypadku reklamowania produktowej w internecie wyróżniają się zdjęcia obrotowe. Ta forma prezentowania produktów i usług w internecie jest wprowadzana przez dużą liczbę studiów fotograficznych, wśród usług których znajdują się zdjęcia 360 stopni. Dzięki tego rodzaju fotografiom można uniknąć dodawania znacznej liczby zdjęć, które nie skupiają odpowiednio uwagi odbiorców. Zastępuje się je innowacyjną prezentacją.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.