Inwestor
Usługi remontowe
Opracowanie: Qde Pejorian
Na podstawie: www.flickr.com

Decydując się na remont mieszkania powinno się pamiętać o wielu formalnościach powiązanych z pozwoleniami.

Wielu ludzi obecnie samemu przeprowadza różne roboty remontowe we własnym mieszkaniu. Wskutek tego zaoszczędza pieniądze, jakie potrzeba byłoby wydać na ekipę remontową i nabywa tylko konieczne towary. Są natomiast takie prace, jakie nie każdy zdoła samemu wykonać i wtenczas specjaliści są pożądani. Do tego dochodzą też kwestie urzędowe związane z pozwoleniami, jakie należy pozyskać, by móc zainicjować remont czy budowę.
Lokal
Opracowanie: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpływ umiejscowienia firmy na zainteresowanie daną usługą i zaufanie potencjalnych klientów

Każda osoba która świadczy osobiste usługi z całą pewnością zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę spełnia lokalizacja punktu oraz jakość budynku, w którym będziemy przyjmować klientów. Szczególnym zainteresowaniem ze strony inwestorów mogą pochwalić się lokale usługowe w dużych miastach, takich jak np. Wrocław, gdzie właściciele firm mogą cieszyć się szerokim gronem klientów. Dlaczego właściwy standard oraz lokalizacja lokalu usługowego są aż tak ważne oraz jakie znaczenie mają one dla klientów?
Centrum leasingu
Opracowanie: romana klee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Umowa o leasing - jakie ma zalety i zagrożenia

Sporo drobnych firm i rozpoczynających inwestorów nie miałoby pomyślnego, a zwłaszcza perspektywicznego otwarcia, gdyby nie leasing Warszawa. Ten rodzaj finansowania daje całkiem nowe możliwości - nie gmatwa nas w papierkowym chaosie, ma opcję przeniesienia odpowiedzialności w spłacaniu. Niesie za sobą jednakże zagrożenia, o których warto co nie co wiedzieć, by nie wpaść w finansowe problemy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.