Inwestor
Usługi remontowe
Opracowanie: Qde Pejorian
Na podstawie: www.flickr.com

Decydując się na remont mieszkania powinno się pamiętać o wielu formalnościach powiązanych z pozwoleniami.

Wielu ludzi na obecną chwilę indywidualnie realizuje różne prace remontowe we własnym mieszkaniu. Dzięki temu zaoszczędza pieniądze, jakie potrzeba byłoby wydać na załogę remontową i kupuje tylko potrzebne towary. Są jednakże takie prace, które nie każdy potrafi samemu zrobić i wtenczas specjaliści są potrzebni. Do tego dochodzą także kwestie formalne powiązane z pozwoleniami, jakie należy zdobyć, aby zdołać zainicjować remont czy budowę.
Lokal
Opracowanie: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wpływ umiejscowienia firmy na zainteresowanie daną usługą i zaufanie potencjalnych klientów

Każda z osób świadcząca własne usługi niewątpliwie zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę spełnia lokalizacja punktu oraz rodzaj budynku, w którym będziemy przyjmować klientów. Sporym zainteresowaniem ze strony inwestorów cieszą się lokale usługowe w dużych miastach, takich jak np. Wrocław, gdzie szefowie przedsiębiorstw mogą cieszyć się szerokim gronem klientów. Dlaczego odpowiedni standard a także lokalizacja lokalu usługowego są aż tak ważne oraz w jaki sposób wpływają one na klientów?
Centrum leasingu
Opracowanie: romana klee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Umowa o leasing - jakie ma zalety i zagrożenia

Sporo drobnych firm i rozpoczynających inwestorów nie miałoby udanego, a zwłaszcza perspektywicznego otwarcia, gdyby nie leasing Warszawa. Ta forma finansowania daje kompletnie nowe możliwości - nie gmatwa nas w biurokratycznym chaosie, ma opcję która pozwala przenieść odpowiedzialność na stronę trzecią. Niesie za sobą także zagrożenia, o których warto trochę wiedzieć, by nie popaść w finansowe kłopoty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.