Prawo
komornik

Czemu należy zabrać udział w licytacjach komorniczych

Kupowanie wielorakich przedmiotów na licytacjach komorniczych bywa dziś świetną okazją do nabycia wielu, atrakcyjnych dóbr za naprawdę nie znaczne pieniądze. W Polsce takiego rodzaju licytacje są jeszcze dość mało rozpowszechnione, ale ich znaczenie na ryku mocno rośnie. Kto pragnie dowiedzieć się więcej o przebiegu takich licytacji, powinien wpisać w komputerze hasło: komornik Stargard licytacje.
Prawnicy
Opracowanie: Steven Vance
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc prawna Lublin okazuje się być niesamowicie dobra

Od czasu do czasu niezbędna okazuje się być wiedza kolejnych osób
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że popadamy w konflikt z prawem, albo powinniśmy stawić się w sądzie, lecz nie mamy żadnego pojęcia o tym, jak mamy się zachowywać. Które pisma mamy zaprezentować, co mamy robić, w jakie miejsce się skierować, jak przedstawić naszą kwestię tak, aby dla każdego była jak najbardziej jasna.
dokumenty
Opracowanie: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co robi rzecznik patentowy? Kompendium wiedzy dla zainteresowanych.

Rzecznik patentowy to osoba zajmująca się szeroko pojętą materią towaru i wszystkich związanych z towarami kwestii – logotypów, nazw, oznaczeń i tym podobnych spraw. Choć zwykle jest kojarzony z zastrzeganiem przynależności określonej osoby do odkrytego produktu lub technologii, rzecznik patentowy ma sporo różnych zadań, ponieważ robi wszelkie działania w imieniu swojego klienta – kompletuje odpowiednie papiery, sprawdza, czy nazwa, jaką klient chce zgłosić do zastrzeżenia może uzyskać ochronę urzędu patentowego i czy nie została wcześniej przez kogoś zgłoszona. Nie bez przyczyny nazywa się go nazwą zawodu zaufania publicznego.
komornik
Opracowanie: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawód dla ludzi o silnych nerwach, czyli kto oraz po co może zostać komornikiem

Komornicy nie cieszą się sympatią społeczeństwa. Często są uważani za bezdusznych ludzi, jakie żerują na nieszczęściu innych. Komornik to jednak zawód jak każdy. Z tą maleńką różnicą, że trzeba być bez skazy. Jakie cechy powinien posiadać odpowiedni kandydat na posadę komornika? Zobaczmy z bliska...
windykacja
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzedaż spółek w Warszawie i okolicach - co warto wiedzieć

Los lubi zaskakiwać. Zdarza się, że musimy stanąć w obliczu nieprzyjemnych sytuacji, z rozwiązaniem których możemy mieć niemałe trudności. Nie ma to początku w naszej ułomności, lecz z kształtu systemu czy zasad prawa, z którymi zwykły obywatel zwykle nie ma żadnej styczności.
Dobrym przykładem dziwnych sytuacji jest próba otrzymania pieniędzy od dłużnika.
młotek

Własność przemysłowa, intelektualna i prawa autorskie - popularna oferta różnorodnych firm

Teraz nie każde przedsiębiorstwo oraz nie każda firma działa rzetelnie. Nieraz spotykamy się współcześnie chociażby z łamaniem praw autorskich czy też pogwałcaniem czyjejś prywatności albo własności w jeszcze inny sposób.
Sąd
Opracowanie: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Masz kłopot prawny i nie wiesz do jakiego fachowca się udać? Sprawdź, czym trudni się radca prawny a czym adwokat

Czy wiedziałeś, że adwokat oraz radca prawny to dwa różnorodne zawody, jednakowoż ostatnio można dostrzec zmniejszanie różnic między tymi dwoma zajęciami. Jednak, zdarza się czasem, że mamy pewien problem prawny, lecz nie wiemy dokładnie do jakiego specjalisty się z nim zwrócić.
e-marketing
Opracowanie: flickr.com

Czy zorganizowanie promocji w wirtualu jest opłacalne?

Prowadzenie odpowiedniej kampanii reklamowej w Internecie jest dzisiaj bardzo w wielu przypadkach głównym kanałem komunikacji marki z klientami. Nie da się ukryć, że to właśnie w wirtualnej przestrzeni w szeregu przypadków znajduje się najwięcej naszych przypuszczalnych klientów, w związku z tym też tak znaczące jest trafienie w ich oczekiwania.
usługi kurierskie
Opracowanie: Carl Malamud
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co robić kiedy przesyłka kurierska jest zniszczona lub nie przyszła na czas. W jaki sposób zareagować?

Nasze życie jest połączona z nieustannym pośpiechem, co wiąże się z tym że czasem nie posiadamy czasu na załatwienie konkretnych formalności, a jest to bardzo istotne, kiedy dostajemy przesyłkę od kuriera.
kuchnia-meble
Opracowanie: Giles Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com

Powinniśmy dobrze znać prawo e-commerce

Należy się dowiedzieć, że używanie z marketów internetowych nie będzie niczym złym, pod warunkiem, że będziemy znać swoje prawa oraz obowiązki. Dlatego właśnie przed dokonaniem jakichś sprawunków musimy dokładnie poznać się z regulaminem, tak żeby mieć świadomość, że nic nas nie zaskoczy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.