Poligrafia
ulotka
Opracowanie: Sergey Yakunin
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wypromować restaurację? Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej agencji reklamowej?

Otwarcie na przykład restauracji to dość zaawansowany proces. Jeżeli chcemy mieć swój bar nie damy sobie rady bez odpowiedniej promocji. Idealna reklama musi\powinna zachęcić klienta, że warto u nas się zjawić, musi być estetyczna, nie może się narzucać. Pamiętajmy, iż wybujała fantazja może dać efekt odwrotny od zamierzonego, to znaczy zniechęcić potencjalnego klienta.
drukarka podczas drukowania
Opracowanie: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poligrafia to istotny etap drukowania

Drukujemy coraz więcej. Chociaż internet raduje się sporym powodzeniem, to my nie zaprzestajemy drukować. Drukujemy gazety, książki, a to wszystko po to, by każdy mógł wszystko przeczytać w dogodnym dla siebie momencie, lub żeby dało się dotrzeć z jakąś reklamą do jak najszerszej grupy ludzi.
kalendarz
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Przydatne wyposażenie biura – o czym nie można zapomnieć.

W każdym jednym biurze są pewne rzeczy, jakich nie może zabraknąć, ponieważ pomagają całkiem nieźle zorganizować i przyspieszyć pracę. Należy do nich komputer (jeden lub kilka), wielofunkcyjna maszyna służąca do robienia skanów, wydruków i kopii dokumentów, niszczarka do papieru i sporo drobnych przedmiotów, które doskonale ułatwiają organizację pracy i utrzymanie ładu, jak: segregatory, korytka na dokumenty czy biuwary i karteczki samoprzylepne.
książka drukowana
Opracowanie: Natasia Causse
Na podstawie: http://www.flickr.com

Postęp techniczny nową perspektywą dla społeczeństwa, rozwój druku w różnych dziecinach życia.

Za historią druku stoi przede wszystkim pragnienie udokumentowania słów, które mają ustrzec od zapomnienia daną koncepcję bądź wytwór. To co ktoś, kiedyś powiedział odeszło w niepamięć, no chyba że zostało spisane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.