Warsztat
granatowy tir
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc dla kierowców samochodów ciężarowych - najskuteczniejsza metoda naprawy

Wszyscy wiemy, jak niezwykle ważne jest bezpieczeństwo na drogach. Jeśli my przestrzegamy zasad, zagwarantujemy ochronę nie tylko sobie, lecz także innym kierowcom, którzy w tym samym czasie znajdują się w trasie. Rzecz jasna nie zawsze mamy wpływ na to, co dzieje się z naszym autem, ponieważ pomimo przygotowań może się po prostu zepsuć, absolutnie nie z naszej winy.
Oszroniona kratka w lodówce
Opracowanie: Bruce Guenter
Na podstawie: http://www.flickr.com
auta, lusterko, samochody
Opracowanie: Taner Lantow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbaj o swój samochód na wiosnę

Zbliża się wiosna, a razem z nią czas, kiedy to robimy zarówno porządki, jak i różne renowacje, czy to wnętrz, czy w ramach prac ogrodowych. Istotne jest również, by należycie zadbać o nasz samochód. Po zimie wymaga on na pewno wizyty w warsztacie samochodowym i kompleksowego przeglądu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że zima nie jest korzystną porą roku dla aut.
warsztat samochodowy
Opracowanie: Marcelo Campi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uposażenie, jakie powinno się znajdować w każdym specjalistycznym zakładzie pracy.

Każda osoba posiadająca profesjonalny warsztat jest świadoma, że musi posiadać takie wszechstronne uposażenie, jakie musi się znajdować w takim miejscu pracy, żeby całość prac miała szansę przebiec w optymalnych warunkach. Naturalnie, tak samo znaczące jest to, żeby na danej przestrzeni dopilnować wszystkich zasad powiązanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.
opony
Opracowanie: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykle przydatne przechowalnie opon działające przy serwisach samochodowych, w których możemy pozostawić posiadane opony na zmianę

Kiedy nadchodzi jesień zaczynamy myśleć nad wymianą opon. Zimowe opony zapewniają nam odpowiednią przyczepność w zimowych warunkach, Z tego powodu właśnie niezbędne jest stosowanie ich a także wymiana opon letnich, gdy nadchodzą coraz chłodniejsze dni. Kupując opony musimy zwrócić uwagę na ich parametry wytrzymałościowe jak również niezbędne oznaczenia. Muszą one posiadać również odpowiednie atesty. Warto kupować je w polecanych punktach, które mają w ofercie produkty znanych producentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.