Warsztat
Oszroniona kratka w lodówce
Opracowanie: Bruce Guenter
Na podstawie: http://www.flickr.com
auta, lusterko, samochody
Opracowanie: Taner Lantow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbaj o swój samochód na wiosnę

Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas, kiedy to robimy zarówno porządki, jak i rozmaite renowacje, czy to pomieszczeń, czy w ramach prac ogrodowych. Istotne jest również, by odpowiednio zadbać o nasz samochód. Po zimie wymaga on jak najbardziej wizytacji w warsztacie samochodowym i rzetelnego przeglądu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że zima nie służy autom.
opony
Opracowanie: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niezwykle przydatne przechowalnie opon działające przy serwisach samochodowych, w których możemy pozostawić posiadane opony na zmianę

Gdy nadchodzi jesień zaczynamy myśleć nad zmianą opon. Zimowe opony gwarantują nam odpowiednią przyczepność w ciężkich warunkach, Z tego powodu właśnie niezbędne jest stosowanie ich oraz wymiana opon letnich, kiedy przychodzą coraz chłodniejsze dni. Kupując opony musimy zwrócić uwagę na ich parametry wytrzymałościowe jak również odpowiednie oznaczenia. Muszą one posiadać także odpowiednie atesty. Najlepiej kupować je w sprawdzonych punktach, które mają w ofercie produkty znanych producentów.
warsztat samochodowy
Opracowanie: Marcelo Campi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uposażenie, jakie powinno się znajdować w każdym specjalistycznym zakładzie pracy.

Każda osoba posiadająca profesjonalny warsztat jest świadoma, że musi zakupić takie wszechstronne wyposażenie, jakie powinno się znaleźć w tym zakładzie pracy, żeby całość prac miała szansę przebiec sprawnie. Naturalnie, tak samo znaczące jest to, żeby na określonej przestrzeni przestrzegać wszystkich zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.
granatowy tir
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc dla kierowców samochodów ciężarowych - najskuteczniejsza metoda naprawy

Wszyscy wiemy, jak niezwykle ważne jest bezpieczeństwo na drogach. Jeśli my przestrzegamy zasad, zagwarantujemy ochronę nie tylko sobie, lecz także innym kierowcom, którzy w tym samym czasie znajdują się w trasie. Rzecz jasna nie zawsze mamy wpływ na to, co stanie się z naszym autem, ponieważ pomimo przygotowań może się po prostu zepsuć, całkowicie nie z naszej winy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.