Pozycjonowanie
człowiek z laptopem
Opracowanie: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czytanie blogów SEO: wstęp do pozycjonowania stron www

Każda osoba, która posiada stronę internetową, ma świadomość, jak ciężko jest spowodować, by była ona wysoko w wynikach wyszukiwania.
Biznes
Opracowanie: KamiPhuc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Promocja firmy to najważniejszy priorytet? Czy wiesz, jak to robić, ażeby było właściwie?

W dawnych czasach gwarantem sukcesu był punkt handlowy w centrum miasta. Każdy do niego przychodził, ponieważ był po drodze, był tam, gdzie wszyscy przebywają, nie trzeba było go szukać. Znajdował się po prostu w doskonałym miejscu.
Wyszukiwarka google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy zetknął się prawdopodobnie z określeniem zaplecze do pozycjonowania

Kiedy zadecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, przez co liczymy na powiększenie odwiedzin na naszą stronę, a co się z tym łączy, na uzyskanie większej wielości klientów, to bez wątpienia musimy też wiedzieć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic innego jak po prostu zbiór kilkunastu stron internetowych, na których mieszczą się właściwe treści, jak także właściwe linki pozycjonujące.
Google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak aplikować tag canonical i poprawnie z niego używać?

W dobie nowoczesnych aplikacji internetowych, jakie znajdują rozmaite przeznaczenie pojawia się pojęcie pozycjonowania serwisów www. Jest ono znane już wielu ludziom, ponieważ do najświeższych nie należy, jednakże tworzy się mnóstwo ulepszeń oraz narzędzi, które posiadają na celu szczególnie lepszą efektywność eliminując zarazem niekorzystne zjawisko, którym jest ogromna ilość zduplikowanych zawartości. Aby optymalizowanie zawartości internetowych było coraz lepsze, likwidowanie tzw. duplicate content jest potrzebne i temu sprzyja między innymi atrybut canonical, jaki wprowadzany jest obecnie w gro układów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.