Pozycjonowanie
nowoczesne smartfony
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są elementy innowacyjnej witryny WWW?

Sieć WWW jest błyskawicznie rozpowszechniającym się medium, dostępnym na całej ziemi i na dużej liczbie urządzeń. Od początku istnienia internetu wygląd witryn internetowych uległ znaczącym przemianom – zmianie uległy bowiem narzędzia, służące do uruchamiania tych witryn, zmianom uległy także trendy. Powstał również zawód webdesignera, a zatem specjalisty od tworzenia witryn od samego końca.
Biznes
Opracowanie: KamiPhuc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Promocja firmy to najważniejszy priorytet? Czy wiesz, jak to robić, ażeby było właściwie?

Dawniej gwarantem sukcesu był sklep w centrum miasta. Każdy do niego wstępował, ponieważ był blisko, był tam, gdzie wszyscy z reguły się znajdują, nie trzeba było wysilać się by go znaleźć. Był po prostu w idealnym miejscu.
Komunikacja marketingowa
Na podstawie: sxc.hu/photo/1377963

W obecnym czasie internet jest nieodłącznym elementem naszego życia

I to zarówno spraw osobistych, ponieważ bardzo dużo osób za jego pomocą się komunikuje, utrzymuje znajomości i szuka kolejnych kontaktów, ale również biznesu, zakupów i usług. Obecnie praktycznie każda szanująca się firma powinna mieć własną stronę internetową, jeżeli jej nie ma, to szanse na znalezienie klientów nie będą największe.
człowiek z laptopem
Opracowanie: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czytanie blogów SEO: wstęp do pozycjonowania stron www

Każda osoba, która posiada stronę internetową, ma świadomość, jak niełatwo jest spowodować, żeby pojawiała się ona wysoko w wynikach wyszukiwania Google.
Wyszukiwarka google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy zetknął się prawdopodobnie z określeniem zaplecze do pozycjonowania

Jeżeli zadecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, dzięki czemu liczymy na zwiększenie odwiedzin na naszą witrynę, a co się z tym wiąże, na uzyskanie większej wielości kontrahentów, to z pewnością powinniśmy też zaznaczyć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic odmiennego jak po prostu grupa kilkunastu witryn internetowych, na których znajdują się właściwe treści, jak też właściwe linki pozycjonujące.
Google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak aplikować tag canonical i poprawnie z niego używać?

W dobie nowoczesnych aplikacji internetowych, jakie znajdują rozmaite przeznaczenie pojawia się pojęcie pozycjonowania serwisów www. Jest ono znane już wielu ludziom, ponieważ do najświeższych nie należy, jednakże tworzy się mnóstwo ulepszeń oraz narzędzi, które posiadają na celu szczególnie lepszą efektywność eliminując zarazem niekorzystne zjawisko, którym jest ogromna ilość zduplikowanych zawartości. Aby optymalizowanie zawartości internetowych było coraz lepsze, likwidowanie tzw. duplicate content jest potrzebne i temu sprzyja między innymi atrybut canonical, jaki wprowadzany jest obecnie w gro układów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.