Ślub

Dźwiękowe zabawy - zespoły weselne

Sąsiedztwo miasta Wrocławia jest bardzo fascynujące architektonicznie. Już samo miasto Wrocław jest urokliwym miejscem obfitującym w przepiękne perły architektury, także zaułki jak ze sztychów i świadczące o bogactwie niegdysiejszych i obecnych Wrocławian. Podobnie jest z całym Dolnym Śląskiem, miejscem owianym tajemnicą ale też bardzo pięknym.
Ślub w plenerze
Opracowanie: F. D. Richards
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skrzypce na ślub mogą być wspaniałym pomysłem ofertą

Musimy pomyśleć o czymś mało spotykanym. Kiedy pragniemy mieć gwarancję, że nasz ślub będzie niesamowity oraz stanie się powodem do sympatycznych wzruszeń, to musimy się zastanowić nad dodatkami, których na zazwyczaj się nie spotyka na takich ceremoniach.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Opracowanie: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Rola oprawy muzycznej na weselu, czyli co wybrać, aby goście dobrze się bawili

Wesele to czas kilkumiesięcznych przygotowań, załatwiania wielu spraw no i rzecz jasna sporych kosztów. Duża część młodych par rozpoczyna od rezerwacji odpowiedniej sali weselnej. Jej pojemność powinna być dobrana do ilości gości, jakich zechce się zaprosić, jeśli sala będzie za duża, to w pewnym momencie może się okazać, że weselnicy gdzieś się rozejdą i ciężko będzie ich zgromadzić na wspólnej zabawie. Wiele par młodych wybierając salę kieruje się recenzjami znajomych, lecz powinno się samodzielnie także sprawdzić, jak wygląda obsługa, dekoracje i przede wszystkim jedzenie.
Taniec pary młodej
Opracowanie: Katsu Nojiri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotowanie wesela to sporo obowiązków, trzeba pamiętać o wielu kwestiach, przykładowo o oprawie muzycznej

czas bycia narzeczeństwem lub zwyczajnego "chodzenia" ze sobą dłuży sięczęsto niemiłosiernie. Młodzi ludzie ociągając się decydują się na całe życie, a tego typu decyzją jest chęć o założeniu rodziny. Dlatego też, gdy zbywane dotychczas milczeniem pytania o sakrament małżeństwa, doczekają się nareszcie właściwej odpowiedzi, rusza się cała machina skoligacona z przygotowaniem tej istotnej imprezy.
Zaproszenie na ślub
Opracowanie: Parekh Cards
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lepiej kupić zaproszenia gotowe czy samemu je zrobić?

Okazji do uczczenia jest bardzo wiele. Niekiedy organizujemy imieniny czy urodziny. Wielkim wydarzeniem jest ślub oraz wesele, a w dalszej kolejności chrzciny dziecka. Na każde istotne wydarzenie są potrzebne zaproszenia lub powiadomienia. Za sprawą tego dane wydarzenie nabiera honorowej rangi. Znajomi i rodzina rozumieją, że traktujemy ich szacunkiem i należytą powagą stosowną do wydarzenia.
dekoracje ślubne kościoła

Wykonywanie ślubnych sesji fotograficznych

Już dawno temu przyjęło się, że dzień zawarcia małżeństwa i uroczystości z tym się wiążące uwiecznia się na zdjęciach, a nierzadko również na nagraniach wideo. Zdjęcia z okazji ślubu są bowiem dobrą pamiątką, do której można wracać po dłuższym czasie. Całkiem długą tradycję ma również organizowanie specjalnych sesji zdjęciowych, gdzie biorą udział młode pary. Sesja tego typu za każdym razem ma miejsce w odmiennym terminie niż zawarcie małżeństwa, najczęściej krótko po uroczystości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.