Losowanie
reklama
Opracowanie: Alan Stanton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietypowe sposoby promowania różnych produktów czyli jakim sposobem promocyjne loterie będą pomagać w zwiększeniu sprzedaży.

Firmy często zaczynają sięgać po niestandardowe metody promocji w celu przyciągnięcia nowych klientów i powiększenia zysków ze sprzedaży. Jedna z takich metod to promocyjne loterie, jakie zdobywają coraz więcej popularności. Tak naprawdę idea takich loterii jest dość prosta. Po zakupie jakiegoś towaru lub ich większej liczby trzeba to zgłosić w odpowiedni sposób. Na koniec odbywa się losowanie, w jakim wybierani są zwycięscy loterii.
promocje sklepowe
Opracowanie: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne sposoby i techniki reklamowania produktów i usług, zalety loterii promocyjnych.

Firmy szukając sposobów na przyciągnięcie klientów sięgają po kolejne pomysły i rozwiązania. Już nie wystarczą banery reklamowe, ulotki czy gazetki promocyjne. Faktycznie, pewną ilość klientów się przyciągnie, być może nawet kupią oni coś więcej, ale ich lojalność zapewne jest jedynie na chwilę. Bo to właśnie lojalność jest największym problemem sprzedawców, coraz trudniej jest zachęcić klientów do tego, żeby zakupy robili w jednym sklepie i byli mu wierni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.