Losowanie
promocje sklepowe
Opracowanie: onnola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Współczesne sposoby i techniki reklamowania produktów i usług, zalety loterii promocyjnych.

Firmy szukając sposobów na zdobycie klientów zaczynają sięgać po kolejne rozwiązania i pomysły. Już nie będą wystarczać banery reklamowe, gazetki promocyjne oraz ulotki. Owszem, jakąś ilość klientów się przyciągnie, być może zrobią nawet większe zakupy, ale ich lojalność zapewne będzie tylko chwilowa. Bo to tak naprawdę lojalność jest największym problemem sklepów, coraz trudniej jest skusić klientów do tego, aby zakupy robili w jednym sklepie i byli mu wierni.
reklama
Opracowanie: Alan Stanton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nietypowe sposoby promowania różnych produktów czyli jakim sposobem promocyjne loterie będą pomagać w zwiększeniu sprzedaży.

Firmy często zaczynają sięgać po niestandardowe metody promocji w celu przyciągnięcia nowych klientów i powiększenia zysków ze sprzedaży. Jedna z takich metod to promocyjne loterie, jakie zdobywają coraz więcej popularności. Tak naprawdę idea takich loterii jest dość prosta. Po zakupie jakiegoś towaru lub ich większej liczby trzeba to zgłosić w odpowiedni sposób. Na koniec odbywa się losowanie, w jakim wybierani są zwycięscy loterii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.