Event

Kwartet smyczkowy stara się ulepszać swą formułę|Niepowtarzalne emocje – muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna zachwyca od wielu pokoleń a w tej kwestii nie zmienia się nic. Muzycy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, co słychać już po próbce koncertu. Ci doceniani w branży nie mają czasu na uczestniczenie w każdym projekcie, chociaż jest wielu, jacy chcieliby ich zaangażować. Wybierany bardzo z chęcią kwartet smyczkowy to znamienici artyści, którzy tworzą muzykę na wiele okazji. Zespół muzyczny cieszy się rosnącym zainteresowaniem, też ze strony medialnej.
event, wydarzenie promocyjne
Opracowanie: TechCrunch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urządzamy event promocyjny

Czy wyznaczono cię albo sam się desygnowałeś do zorganizowania eventu promocyjnego? Niestety nie masz bladego pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Obojętnie czy jest to twój pierwszy, czy może dziesiąty event, czy planujesz skromne spotkanie, czy też akcję na tysiąc osób istnieją pewne kardynalne reguły, które sprawdzają się zawsze.
telebimy w mieście
Opracowanie: Matthias Mueller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Telebim – świetny pomysł na reklamowanie się

Chcesz rozreklamować swoją firmę? A może poszukujesz sposobu, aby coś kupić albo sprzedać? Zależy Ci, aby dotrzeć do ogromnej liczby ludzi, potencjalnych współpracowników, klientów albo nabywców? W takich razie najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie telebim poznań al. Niepodległości. Rzecz jasna współcześnie istnieją rozmaite sposoby sprzedaży oraz reklamy. Jakie? Można między innymi umieścić ogłoszenie w gazecie lub na słupie. Wykupić reklamę w czasopiśmie, radiu lub w TV.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.