Event
telebimy w mieście
Opracowanie: Matthias Mueller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Telebim – świetny pomysł na reklamowanie się

Chcesz rozreklamować swoją firmę? A może szukasz sposobu, aby coś kupić albo sprzedać? Zależy Ci, żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi, potencjalnych współpracowników, klientów czy nabywców? W takich razie wartym rozważenia rozwiązaniem będzie dla Ciebie telebim poznań al. Niepodległości. Oczywiście współcześnie istnieją bardzo rozmaite sposoby sprzedaży oraz reklamy. Jakie? Można m.in. zamieścić ogłoszenie w gazecie czy na słupie. Kupić reklamę w czasopiśmie, radiu albo w TV.

Kwartet smyczkowy stara się ulepszać swą formułę|Niepowtarzalne emocje – muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna zachwyca od wielu pokoleń a w tej kwestii nie zmienia się nic. Muzycy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, co słychać już po próbce koncertu. Ci doceniani w branży nie mają czasu na uczestniczenie w każdym projekcie, chociaż jest wielu, jacy chcieliby ich zaangażować. Wybierany bardzo z chęcią kwartet smyczkowy to znamienici artyści, którzy tworzą muzykę na wiele okazji. Zespół muzyczny cieszy się rosnącym zainteresowaniem, też ze strony medialnej.
event, wydarzenie promocyjne
Opracowanie: TechCrunch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urządzamy event promocyjny

Czy wyznaczono cię albo sam się desygnowałeś do zorganizowania eventu promocyjnego? Niestety nie masz bladego pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Obojętnie czy jest to twój pierwszy, czy może dziesiąty event, czy planujesz skromne spotkanie, czy też akcję na tysiąc osób istnieją pewne kardynalne reguły, które sprawdzają się zawsze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.