Strony internetowe
Wyszukiwarka google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy zetknął się prawdopodobnie z określeniem zaplecze do pozycjonowania

Jeżeli zadecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, dzięki czemu liczymy na zwiększenie odwiedzin na naszą witrynę, a co się z tym wiąże, na uzyskanie większej wielości kontrahentów, to z pewnością powinniśmy też zaznaczyć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic odmiennego jak po prostu grupa kilkunastu witryn internetowych, na których znajdują się właściwe treści, jak też właściwe linki pozycjonujące.
przykładowa strona internetowa
Opracowanie: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ocenianie stron www w ankietach online

Osoby posiadające swój interes dobrze wiedzą, że nie jest łatwo. Musimy każdą rzecz właściwie zaplanować. Dodatkowo należy pamiętać, że plan musi być możliwy do skorygowania. Nie da się od tak po prostu przewidzieć każdej sytuacji. Jednak nie możemy zapomnieć o niezmiernie ważnym przejawie zarządzania firmą, a szczególnie o ocenianiu. Ocena jest związana z kontrolą. To pozwala na odpowiednie ukierunkowanie działalności całej firmy, jak też wyznaczania celów konkretnym pracownikom. Musimy też pamiętać o tym, że należy tworzyć ankiety, które pozwolą nam na ocenę naszej strony internetowej.
Biznes
Opracowanie: KamiPhuc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Promocja firmy to najważniejszy priorytet? Czy wiesz, jak to robić, ażeby było właściwie?

W dawnych czasach gwarantem sukcesu był punkt handlowy w centrum miasta. Każdy do niego przychodził, ponieważ był po drodze, był tam, gdzie wszyscy przebywają, nie trzeba było go szukać. Znajdował się po prostu w doskonałym miejscu.
Gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry on-line, polska gra komputerowa

Zdawać by się mogło, że większość komputerów pozwala na zainstalowanie gier różnego rodzaju. Ale rzeczywistość jest taka, że gry te zajmują czasem dużo miejsca. Na dodatek wiemy, że nie wszyscy mają nowy laptop.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.