Strony internetowe
przykładowa strona internetowa
Opracowanie: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ocenianie stron www w ankietach online

Ludzie mający swój interes dobrze wiedzą, że nie jest łatwo. Musimy każdą rzecz właściwie rozplanować. Dodatkowo trzeba pamiętać, że plan musi być elastyczny. Nie można od tak po prostu przewidzieć wszystkich sytuacji. Ale nie można zapomnieć o bardzo ważnym aspekcie zarządzania firmą, a mianowicie o ocenianiu. Ocena wiąże się z kontrolą. To pozwala na odpowiednie ukierunkowanie działalności całej firmy, jak też wyznaczenia celów poszczególnym pracownikom. Musimy też pamiętać o tym, by robić ankiety, które pozwolą nam na ocenę naszej strony www.
Biznes
Opracowanie: KamiPhuc
Na podstawie: http://www.flickr.com

Promocja firmy to najważniejszy priorytet? Czy wiesz, jak to robić, ażeby było właściwie?

W dawnych czasach gwarantem sukcesu był punkt handlowy w centrum miasta. Każdy do niego przychodził, ponieważ był po drodze, był tam, gdzie wszyscy przebywają, nie trzeba było go szukać. Znajdował się po prostu w doskonałym miejscu.
Wyszukiwarka google
Opracowanie: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdy zetknął się prawdopodobnie z określeniem zaplecze do pozycjonowania

Kiedy zadecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, przez co liczymy na powiększenie odwiedzin na naszą stronę, a co się z tym łączy, na uzyskanie większej wielości klientów, to bez wątpienia musimy też wiedzieć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic innego jak po prostu zbiór kilkunastu stron internetowych, na których mieszczą się właściwe treści, jak także właściwe linki pozycjonujące.
Gra komputerowa
Opracowanie: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry on-line, polska gra komputerowa

Zdawać by się mogło, że większość komputerów pozwala na zainstalowanie gier różnego rodzaju. Ale rzeczywistość jest taka, że gry te zajmują czasem dużo miejsca. Na dodatek wiemy, że nie wszyscy mają nowy laptop.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.