Przedsiębiorstwo
Żurawie budowlane
Opracowanie: Canuckistan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie używane jak również używane oraz innowacyjne dźwigi na wynajem

Budując kolejne osiedle mieszkaniowe czy kolejną galerię handlową, firma trudniąca się tym trudni tysiące osób od murarzy, tynkarzy, elektryków aż po zbrojarzy oraz przeważnie architektów. Natomiast jest to nie wszystko, bo jak wiemy człowiek swoimi rękoma nie jest w stanie całości zbudować. Stąd również potrzebne będą maszyny, miedzy innymi betoniarki, koparki jak i dźwigi. Prace na wysokościach nie były by dopuszczalne, gdyby właśnie nie owe dźwigi.
Karty kredytowe i bankomatowe
Opracowanie: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę podpisują umowę o konto bankowe na potrzeby firmy?

Przedsiębiorcy prowadzący przedsiębiorstwo mają możliwość wykorzystania swojego prywatnego rachunku rozliczeniowego na cele związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. W wypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością lub s.a. konto bankowe dla firmy jest niestety obowiązkowe. W obu przypadkach właściciele muszą mimo wszystko zapoznać się z właściwościami, które trzeba brać pod uwagę przy wyborze ofert rachunku rozliczeniowego dla firm.
Biznesmen
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dofinansowanie i kapitał zalążkowy, czyli co należy wiedzieć wtedy gdy tworzysz start-up

Co to właściwie jest start-up? Takiego typu określeniem nazywa się dopiero co powstające firmy technologiczne – głównie aplikacje mobilne, witryny, serwisy i strony internetowe. Nie jest to jednak wymóg, ponieważ też inne firmy z innych dziedzin mogą być ujmowane w taki sposób. Generalizując możemy rzec, że start upy to będące już na rynku przedsiębiorstwa, ale należy również wiedzieć, że nie wszystkie nowo otwarte firmy należy tak tytułować.
Sprzedaż gazu
Opracowanie: Rhian
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać sprzedawcę gazu

Stoimy u progu sezonu grzewczego, w mediach pomału kwestia ciepła zaczyna się pojawiać w rozmaitych formach. Reklamy, dystrybutorzy różnorodnego rodzaju nośników energii, usiłują nas przekonać do swoich produktów. W polityce również ten przedmiot znajduje swoje odbicie. Co sekundę słychać o tym, jak to w polskim przemyśle wydobywczym źle. A to poda się do dymisji dyrektor takiej bądź innej spółki, nie uginając się pod ciśnieniem absurdalnych ekonomicznych żądań. I jeszcze rutynowy jesienny straszak, że sąsiad ze wschodu utrudni sprzedaż gazu, a zima za pasem.
Podatek
Opracowanie: Wilson Hui
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgi rachunkowe jako skrupulatne zapisywanie

Otwieranie ksiąg rachunkowych dla podatników prowadzących ewidencję uproszczoną jest złożoną operacją. Dlatego trzeba odpowiednio wcześniej rozpocząć przygotowania do takiego procesu. Księgi rachunkowe powinny prowadzić osoby fizyczne, spółki obywatelskie osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych, spółki partnerskie, oraz spółdzielnie socjalne. Zarządzenie honoruje jednak możliwość powierzenia prowadzenia ksiąg rachunkowych drugim podmiotom.
kuchenka gazowa
Opracowanie: Papa Pic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieżące ceny gazu, jakie podają dystrybutorzy.

Aktualne ceny gazu, które podają producenci są takimi cenami, jakie trzeba brać pod wzgląd, kiedy analizuje się obecną sytuację w branży. Jest to sytuacja tak czy owak ulegająca zmianom bez przerwy, w związku z tym osoby w większej mierze się tym zajmujące muszą do tego przywiązywać sporą wagę.
firma
Opracowanie: Emiliano García-Page Sánchez
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysł na firmę - uruchamiamy firmę transportową

Choć na rynku nie brakuje firm proponujących usługi transportowe, w tej branży ciągle możesz wiele zarobić. Najistotniejsze to wstrzelić się w niszę a także wypracować kontakty. Jeżeli to zrobisz, bez trudu zarobisz co miesiąc sześć tys.
na szkoleniu BHP
Opracowanie: Campus Party Brasil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zasięg usług, z którymi jest możliwość się zetknąć w firmach trudniących się się bhp.

Osoby trudniące się bezpieczeństwem i higieną pracy proponują bardzo często szereg świadczeń na jakie jest możliwość oczekiwać. A nie są to wyłącznie jak się wszystkim wydaje kursy. Obszar usług, z którymi można się zetknąć w przedsiębiorstwach zajmujących się bhp pozostaje znacznie mocniej poszerzony i odwołuje się między innymi do inspekcji konkretnych zakładów pracy. W zależności od faktu, do jakich zadań zostanie wyszkolony dany pracownik można przekonać się na wysłanie go do takiego a nie innego zakładu zatrudnienia, żeby sprawdził on, czy stosuje się tam w praktyce odpowiednie ustalenia bhp.
Pomoc prawna
Opracowanie: Junta Informa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mam firmę i wybieram się na urlop macierzyński

Jeszcze całkiem niedawno przyszłe matki zakładały własną działalność gospodarczą i to naprawdę sporo matek tak robiło. Czemu? Bo później były im wypłacane spore pieniądze. Jednak trcohe się pozmieniało w przepisach, jeśli chodzi o zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza. Dziś pieniądze, jakie dostaje świeżo upieczona matka, która ma działalność gospodarczą, są o wiele mniejsze. Zasiłek macierzyński to już nie jest kilka tysięcy złotych.
Obsługa klienta
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaką rolę odgrywa mystery schopper oraz jakie są jego zadania?

Mystery shopper, to odmiennie tajemniczy Konsument, jaki jest delegowany do sklepu w celu wypróbowania jakości i poziomu obsługi, i także sprawdzenia pojedynczych usług i artykułów. Praca w zakresie tajemniczego Klienta jest pracą bardzo fascynującą oraz zróżnicowaną. Jednego dnia możesz na przykład zjeść obiad w wykwintnej restauracji, natomiast następnego udać się do baru prędkiej obsługi lub sprawdzić poziom obsługi w banku lub w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w której wszelkiego dnia robi się coś innego.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.