Stres
masażystka
Opracowanie: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest jest Work Site Massage i jakie są jego pozytywy?

Work Site Massage to masaże, jakie są oferowane firmom oraz przedsiębiorstwom w toku pracy. Pracowanie 8 godzin dziennie (w wypadku poniektórych zawodów nawet więcej) częstokroć jest stresujące i sprawia, że jesteśmy przemęczeni. To rzecz jasna negatywnie oddziałuje na naszą oraz wydajność w pracy.
rejestr osób zaginionych
Opracowanie: wyprzedaże
Na podstawie: flickr.com

Policja i stowarzyszenia na pomoc w nagłych przypadkach

Żaden człowiek nie spodziewa się, iż bliska mu osoba zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt również nie przeczuwa przecież, iż konkretnego dnia o ściśle wyznaczonej porze zgubi dokumenty, ale jednak takie sytuacje się nam przytrafiają. Co wówczas robić?


Policja i stowarzyszenia na pomoc w nagłych przypadkach

Czasem zdarza się, że ktoś bliski znika bez śladu. Jest to trudna sytuacja dla przyjaciół i rodziny. Trzeba sprawę taką jak najprędzej zgłosić na policję, popytać pośród sąsiadów i znajomych, przejrzeć rzeczy osobiste. Rejestr osób zaginionych to kolejne miejsce, które powinniśmy odwiedzić (www.nagrodazainfo.pl/kategoria/?id=1). Takie rejestry prowadzi rzecz jasna policja, ale również ogólnokrajowa fundacja Itaka. Z tą fundacją dobrze nawiązać kontakt, ponieważ poza wpisaniem osoby zaginionej do rejestru, oferuje ona wsparcie psychologiczne dla bliskich oraz pomoc przy poszukiwaniach na szeroką skalę.


Policja i stowarzyszenia na pomoc w nagłych przypadkach

Rejestr osób zaginionych zda się nam, gdy spotkamy na ulicy osobnika, któremu trudno będzie ustalić swoją tożsamość przykładowo osobę starszą. Bywają też przypadki, kiedy ktoś zachowuje się dziwacznie. możemy wówczas] dyskretnie przejrzeć rejestr i sprawdzić czy podejrzany człowiek w nim nie widnieje.


Policja i stowarzyszenia na pomoc w nagłych przypadkach

Inną, mniej stresującą, lecz kłopotliwą sytuacją jest zagubienie dokumentów (moje źródła). Wbrew pozorom ów problem może być niebezpieczny. Nasze dane mogą być bowiem wykorzystane do niepożądanych przez nas celów na przykład do wyłudzeń. Po spostrzeżeniu, że dokumenty zniknęły, trzeba natychmiast je zastrzec i poinformować urzędy, które wydały te dokumenty.
portret - zdrowie
Opracowanie: Magic Madzik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na czym polega masaż relaksacyjny? Jak powinien być wykonywany? Co jest w tej kwestii najistotniejsze?

Stres może prowokować bardzo dużo nieprzyjemnych objawów, jak ból głowy, szyi i karku. Co więcej, jest w stanie również rozwijać depresję lub choroby serca. Rewelacyjny na to wszystko jest masaż relaksacyjny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.