Samolot
odprawa celna
Opracowanie: Luca Hammer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc w trakcie odprawy celnej - co musisz załatwić?

Kiedy normalny człowiek wybierając się w podróż powinien pamiętać o paru rzeczach. Oczywiście może się denerwować, że na przykład spóźni się na pociąglub nie weźmie biletu na samolot, to mimo wszystko taka podróż nie jest bardzo stresującą sprawą. Jednak, jeśli osoby zajmujące się transportem morskim produktów coś pomylą, to straty będzie można liczyć w milionach. Z tego powodu tak ważna jest pomoc w czasie odprawy celnej, bo transport morski to poważna rzecz.
Samolot w chmurach
Opracowanie: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Jak się zachować, gdy mamy problemy na lotnisku? Gdy nasz lot się opóźnia lub z jakiegoś powodu nie udało nam się dostać na pokład samolotu?

W dzisiejszych czasach latanie samolotem jest tak samo popularne, jak inne formy przemieszczania się. W zależności od destynacji oraz kilometrów do pokonania możemy przemieszczać się w sposób tradycyjny – autobusem lub pociągiem, można także znaczniej sprawnie i nowocześnie latając.
Sport ekstremalny
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Roztropny zawżdy ubezpieczony - dlaczego jest to takie istotne?

Jeżeli podczas urlopu zamierzasz sterować statkiem, jeździć konno, skakać z samolotu uprawiać sport wyczynowo, nurkować z aparatem oddechowym, wziąć udział w łowach, praktykować górską wspinaczkę, lub speleologię winieneś rozszerzyć własny turystyczny pakiet ubezpieczeniowy o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W przypadku, jeśli wybierasz się na eskapadę z biurem turystycznym, dostajesz w większości wypadków podstawowy pakiet turystyczny, nazywany standardowym. Komponuje się on w większości wypadków z ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jak też wydatków na leczenie (KL).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.