Samolot
odprawa celna
Opracowanie: Luca Hammer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc w trakcie odprawy celnej - co musisz załatwić?

Kiedy normalny Kowalski wyruszając w podróż musi pamiętać o kilku rzeczach. Oczywiście może się denerwować, że przykładowo nie zdąży na pociąglub zapomni o bilecie na samolot, to jednak taka podróż nie jest bardzo stresującą sprawą. Jednak, jeśli osoby zajmujące się transportem morskim towarów coś pomylą, to straty możemy liczyć w tysiącach złotych. Dlatego tak istotna jest pomoc przy odprawie celnej, bo transport morski to niełatwa sprawa.
Samolot w chmurach
Opracowanie: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Jak się zachować, gdy mamy problemy na lotnisku? Gdy nasz lot się opóźnia lub z jakiegoś powodu nie udało nam się dostać na pokład samolotu?

Aktualnie podróże lotnicze stały się równie popularne, jak inne formy komunikacji. W zależności od kierunku oraz odległości jesteśmy w stanie podróżować tradycyjnie – autobusem lub pociągiem, lub bardziej sprawnie oraz nowocześnie samolotem.
Sport ekstremalny
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Roztropny zawżdy ubezpieczony - dlaczego jest to takie istotne?

O ile w czasie urlopu zamierzasz żeglować, jeździć konno, skakać ze spadochronem praktykować sporty ekstremalne, nurkować z aparatem oddechowym, brać udział w łowach, praktykować wysokogórską wspinaczkę, lub speleologię powinieneś rozszerzyć swój turystyczny pakiet ubezpieczeniowy o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W wypadku, gdy wybierasz się na ekskursję z biurem turystycznym, otrzymujesz najczęściej podstawowy pakiet turystyczny, określany standardowym. Złożony jest on zwykle z ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jak także kosztów leczenia (KL).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.