Samolot
odprawa celna
Opracowanie: Luca Hammer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomoc w trakcie odprawy celnej - co musisz załatwić?

Kiedy zwyczajny człowiek wyruszając w podróż musi pamiętać o paru rzeczach. Wiadomo, że może się denerwować, że przykładowo nie zdąży na pociąglub zapomni o bilecie na samolot, to jednak tego rodzaju podróż nie jest zbyt stresującą sprawą. Jednak, jeśli osoby zajmujące się transportem morskim produktów coś pomylą, to straty da się liczyć w milionach. Dlatego tak ważna jest pomoc w czasie odprawy celnej, bo transport morski to niełatwa rzecz.
Samolot w chmurach
Opracowanie: Szmalback.pl
Na podstawie: Szmalback.pl

Jak się zachować, gdy mamy problemy na lotnisku? Gdy nasz lot się opóźnia lub z jakiegoś powodu nie udało nam się dostać na pokład samolotu?

W dzisiejszych czasach latanie samolotem jest tak samo popularne, jak inne formy przemieszczania się. W zależności od destynacji oraz kilometrów do pokonania możemy przemieszczać się w sposób tradycyjny – autobusem lub pociągiem, można także znaczniej sprawnie i nowocześnie latając.
Sport ekstremalny
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Roztropny zawżdy ubezpieczony - dlaczego jest to takie istotne?

Jeżeli podczas urlopu zamierzasz sterować statkiem, jeździć konno, skakać z samolotu uprawiać sport wyczynowo, nurkować z aparatem oddechowym, wziąć udział w łowach, praktykować górską wspinaczkę, lub speleologię winieneś rozszerzyć własny turystyczny pakiet ubezpieczeniowy o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W przypadku, jeśli wybierasz się na eskapadę z biurem turystycznym, dostajesz w większości wypadków podstawowy pakiet turystyczny, nazywany standardowym. Komponuje się on w większości wypadków z ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jak też wydatków na leczenie (KL).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.