Biznes
przedsiębiorcy
Opracowanie: Chris & Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyzwania stojące przed polskimi przedsiębiorcami

Jak bardzo ciężko będzie prowadzić swój biznes ma świadomość każdy, kto chociaż raz wpisał w wyszukiwarkę sformułowanie: "działalność gospodarcza VAT". Mnogość kwestii, które ma na swojej głowie biznesmen często jest porażająca. Rozbieżności w wykładniach prawa często prowadzą do pojawiania się coraz to nowych dylematów.
wykład na temat crowdfundingu
Opracowanie: Joe Vivona
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zbiórka publiczna w Polsce

Wielu finansistów od dawna zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać rewelacyjne efekty na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości i mówią razem – przemyślane działanie oraz w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo zalet i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie zauważony już w niedługim czasie!
tonery
Opracowanie: Cheon Fong Liew
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysł na firmę - naprawa drukarek oraz skup tonerów

Technologie komputerowe utworzyły wiele nowatorskich zawodów. Przed popularyzacją pecetów oraz sieci internetowej, nie istniały takie zawody jak profesjonalista ds. oprogramowania, lub też Web developer. Obecnie są to jedne z bardziej lukratywnych fachów. Dzięki wszechstronnemu wykorzystywaniu komputerów i sprzętów komputerowych, w domach prywatnych a także w firmach, stworzono doskonałe warunki do prowadzenia biznesu polegającego na serwisowaniu.
kasa fiskalna

Otwieramy własny sklep – co jest najważniejsze w tego rodzaju przedsięwzięciu? Zobacz nasze wskazówki

Aktualnie panuje trend na otwieranie swoich własnych firm. Ludzie coraz bardziej nie chcą być pracownikami dużych firm jako czyjś podwładny, a bardzo często nawet jeśli to robią, to ich głównym celem jest zarobienie pieniędzy i rozpoczęcie działania na własną rękę.
Sklep internetowy
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób internetowe sklepy zmieniły oblicze współczesnego handlu, ich zalety dla kupujących i sprzedawców.

Sklepy internetowe mają coraz większą popularność, bedą to doceniać je zarówno klienci mogący tanio i szybko dokonać zakupów, jak również biznesmeni, dla jakich prowadzenie sklepu internetowego jest doskonałym pomysłem na biznes. Dla kupujących najważniejsze są dwie rzeczy, to znaczy sprawność kupowania i ciekawe ceny. W sklepach internetowych kupić można w zasadzie przez cały czas i z każdego miejsca, w którym ma się dostęp do sieci internetowej.
Biznesmen
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dofinansowanie i kapitał zalążkowy, czyli co należy wiedzieć wtedy gdy tworzysz start-up

Co to właściwie jest start up? Tego typu określeniem nazywa się nowo powstające przedsiębiorstwa technologiczne – przeważnie aplikacje mobilne, witryny, serwisy i strony internetowe. Nie jest to jednakże wymóg, ponieważ również inne firmy z różnych branży mają możliwość być nazywane w ten sposób. Generalizując możemy rzec, że start upy to istniejące już na rynku przedsiębiorstwa, ale powinno się również wiedzieć, że nie każde dopiero co otwarte przedsiębiorstwa należy tak tytułować.
System zarządzania jakością
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Scc, system zarządzania jakością iso w organizacji

Każda osoba, która jest zatrudniona wie, że szef musi zapewnić jej odpowiednie warunki pracy, jest to zapisane między innymi w zasadach BHP. Jednak w obecnych czasach mówi się też o scc, czyli certyfikacie, który ma za zadnie zmniejszyć liczbę wypadków w przedsiębiorstwach. Jest to sprawdzenie systemu zasad i norm zapisanych w BHP.
loyalty zen
Na podstawie: https://loyaltyzen.com

Ciekawe a także trafione sposoby na zachęcenie do własnych produktów jak największej ilości ludzi.

Interesujące a także przynoszące korzyść pomysły na zachęcanie do swoich towarów jak największej ilości konsumentów są dzisiaj czymś wręcz fundamentalnym, kiedy tylko biznesmen nie chce się martwić o własną pozycję w branży. Należy albowiem nie jedynie spełnić wymagania konsumentów, lecz robić wszystko, aby nie mieli ochoty oni skorzystać z tego co proponuje konkurencja.
Archiwizacja dokumentów
Opracowanie: Gunnar Bothner-By
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co własny biznes robi z człowiekiem?! Sprawia, że jest szczęśliwy. Jednak pamiętaj o drobnostkach, które mogą utrudnić ci życie.

Uwolniłaś się od wszechogarniającej korporacji i nareszcie oddychasz świeżym powietrzem. Możesz oddać się temu, co kochasz najbardziej. Od pewnego czasu masz koncept, który masz ostatecznie szansę zrealizować.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

O które detale osobiste musi zatroszczyć się początkujący przedsiębiorca?

Każdy przedsiębiorca, jaki dopiero rozpoczyna swoją aktywność gospodarczą często posiada wiele problemów z wstąpieniem w rzeczywistość biznesu. Jest to bowiem niebywale mocno rozłożony świat, jaki kryje przed sobą wiele zawiłości.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.