Biznes
Analizowanie danych
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Obecnie posiadamy duże możliwości pozyskiwania informacji. Pokazuje to choćby temat Big Data

Istnieją ku temu przesłanki, iż przyszłość jest w rękach statystyki. Na pierwszy plan wysuwa sie Big Data, czyli zbiory danych o ogromnej objętości, zmienności oraz jakiejś wartości. Cel pozyskiwania dostępu do tego typu danych oraz wykorzystywanie ich, jest dość jasny - ma to wspierać procesy decyzyjne. Dzięki temu możemy odkrywać nowe zjawiska, a także ulepszać procesy.
konsultanci
Opracowanie: Open Knowledge Foundation
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem?

Kiedy słabo idzie nam w interesach, bardzo często uskarżamy się na choćby naszą biurokrację czy spowolnienie gospodarcze. Naturalnie mogę to jakoś tam zrozumieć, lecz fakty są takie, że często kłopoty w biznesie są wyłącznie naszą zasługą. Szczera prawda. Przykładowo możemy napotkać na bardzo duże kłopoty z procesami biznesowymi. Sam całkiem często mam utrudnienia w prowadzeniu firmy, ale na całe szczęście doskonale zdaję sobie sprawę, że na szczęście nie jestem sam na tym świecie. Jest chociażby firma consultingowa!
reklama
Opracowanie: 7 w d
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób dotrzeć ze swoją produktową ofertą do nabywców, by wyraźnie powiększyć własną sprzedaż?

Każdemu biznesmenowi zależy, żeby jego towary się cieszyły dużym zainteresowaniem i były z chęcią nabywane. Z tego powodu profesjonalni menedżerowie firm opracowują specjalne reklamowe kampanie, by dotrzeć z produktową ofertą do rzeszy przyszłych nabywców. Do wyboru jest mnóstwo ciekawych technik reklamy. Największą skuteczność da się osiągnąć za pomocą telewizyjnej reklamy. Niewątpliwie tyczy się to towarów oferowanych na globalnym rynku.
koszula
Opracowanie: Kent Wang
Na podstawie: http://www.flickr.com

Moda dla mężczyzny - jakie koszule są właściwe dla szczupłych sylwetek

Współcześnie jest bardzo ważne dla dużej ilości mężczyzn, aby prezentować się jako osoba sukcesu – zarówno w trakcie pracy, jak i w życiu prywatnym. Odpowiednie tworzenie image’u nie jest mimo to kwestią prostą – niezbędne jest zwykle nie jedynie opanowanie pewnego strategii zachowań się, lecz nawet dbanie o wygląd.
podatki
Opracowanie: Ervins Strauhmanis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość w rękach profesjonalistów

Pomysłów na biznes można mieć sporo, jednak do każdego z nich trzeba się umiejętnie przygotować. Nie można myśleć: ”Zacznę, a później jakoś to będzie”, albowiem trzeba płacić rachunki, odprowadzać składki i stawiać na rozwój prowadzonej działalności.
firma
Opracowanie: MBWA PR
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kierowanie mikro przedsiębiorstwem i wiążące się z tym czynności

Na dzień dzisiejszy posiadanie własnej firmy jest marzeniem wielu osób. Tym, co przyciąga wielu ludzi w prowadzeniu firmy jest przede wszystkim niezależność, a więc praca na własny rachunek. Ponadto jeżeli firma odniesie sukces, można w przyszłości liczyć na dochody większe niż w przypadku zatrudnienia na typowym etacie. Zarejestrowanie firmy nie jest jednak prostym przedsięwzięciem.
targi
Opracowanie: Yasna Communications Sp. z o.o.
Na podstawie: Yasna Communications Sp. z o.o.

Jak na targach budowlanych wyróżnić się spośród konkurentów i zdobyć stałych nabywców

Stały klient bywa jak żyła złota. Żeby go jednak pozyskać należy wykazać się nieprzeciętną życiową zaradnością oraz dość zasobnym pugilaresem, szczególnie gdy dopiero zaczyna się własną przygodę w biznesie. W sumie tylko te duże zakłady pracy są w stanie np. wziąć udział w targach. A takie imprezy cieszą się popularnością wśród przyszłych klientów.
biznes, firma
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmyślasz o założeniu swojej firmy? Szukaj alternatywnych możliwości zdobycia kapitału.

Obecnie rynek pracy jest niezmiernie różnorodny i wielu początkujących ludzi wchodząc na niego w krótkim czasie traci zapał do pracy. Z tego względu ogromnie rośnie zaciekawienie zakładaniem swojej firmy i coraz to więcej ludzi próbuje realizować swoje projekty przekuwając je w biznes.
Biznesmen
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dofinansowanie i kapitał zalążkowy, czyli co należy wiedzieć wtedy gdy tworzysz start-up

Co to w zasadzie jest start up? Takiego typu określeniem nazywa się dopiero co powstające przedsiębiorstwa technologiczne – głównie aplikacje mobilne, witryny, serwisy i portale internetowe. Nie jest to jednak warunek, gdyż też inne firmy z innych branży mogą być określane w ten sposób. Generalizując możemy stwierdzić, że start upy to istniejące już na rynku przedsiębiorstwa, ale trzeba także wiedzieć, że nie wszystkie nowo otwarte przedsiębiorstwa należy tak określać.
przedsiębiorcy
Opracowanie: Chris & Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyzwania stojące przed polskimi przedsiębiorcami

Jak opornie jest prowadzić własną firmę wie każdy, kto choćby raz wpisał w przeglądarkę wyrażenie: "działalność gospodarcza VAT". Ilość kwestii, jakie ma na swojej głowie biznesmen nierzadko jest powalająca. Rozbieżności w interpretacjach często prowadzą do wynikania co chwila nowych kłopotów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.