Biznes
biznes, firma
Opracowanie: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozmyślasz o założeniu swojej firmy? Szukaj alternatywnych możliwości zdobycia kapitału.

Współcześnie rynek pracy jest wyjątkowo zróżnicowany i wielu początkujących ludzi wchodząc na niego w krótkim czasie traci zapał do pracy. Z tego powodu bardzo rośnie zaciekawienie zakładaniem swojej firmy i coraz to więcej osób stara się realizować swoje pomysły przekuwając je w biznes.
tonery
Opracowanie: Cheon Fong Liew
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysł na firmę - naprawa drukarek oraz skup tonerów

Technologie komputerowe utworzyły wiele nowych zawodów. Przed popularyzacją komputerów jak też sieci internetowej, nie istniały takie zawody jak specjalista ds. oprogramowania, albo też Web developer. Dziś są to jedne z najbardziej lukratywnych fachów. Dzięki powszechnemu wykorzystywaniu komputerów a także sprzętów komputerowych, w mieszkaniach prywatnych oraz w firmach, stworzono świetne warunki do prowadzenia biznesu polegającego na serwisowaniu.
targi
Opracowanie: Yasna Communications Sp. z o.o.
Na podstawie: Yasna Communications Sp. z o.o.

Jak na targach budowlanych wyróżnić się spośród konkurentów i zdobyć stałych nabywców

Stały nabywca bywa jak żyła złota. Żeby go jednak zdobyć należy wykazać się nieprzeciętną pomysłowością oraz dość zasobnym portfelem, zwłaszcza kiedy dopiero zaczyna się własną przygodę w biznesie. Właściwie tylko te ogromne zakłady pracy są w stanie np. wziąć udział w targach. A takie imprezy cieszą się popularnością wśród możliwych klientów.
facebook
Opracowanie: downloadsource.fr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami realizować dobrą kampanię reklamową na Fb?

Kampanie na portalach społecznościowych to świetne rozwiązanie, gdyż umożliwia dotarcie do niezmiernie wielu użytkowników. Wycenia się, że z Facebooka, jaki obecnie jest najpopularniejszym portalem społecznościowym, korzysta przeszło 11 milionów Polaków. Dzięki temu dojście z reklamą do wielu ludzi jest faktycznie łatwe i może sprowadzić zachwycające wyniki. Musimy pamiętać o tym, że kampania reklamowa na fb jest wykonalna wyłącznie przy pomocy osobistego, prywatnego konta.
Sklep internetowy
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób internetowe sklepy zmieniły oblicze współczesnego handlu, ich zalety dla kupujących i sprzedawców.

Sklepy internetowe mają coraz większą popularność, doceniają je zarówno tak samo klienci mogący wygodnie i tanio zrobić zakupy, jak również przedsiębiorcy, dla których uruchomienie takiego sklepu jest świetnym pomysłem na biznes. Dla klientów najważniejsze będą dwie sprawy, to znaczy wygoda kupowania i ciekawe ceny. W sklepach internetowych można kupować tak naprawdę bez przerwy i z każdego miejsca, w jakim ma się dostęp do internetu.
praca nad promocją
Opracowanie: Lea Latumahina
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykorzystanie narzędzie youtube w nowoczesnej promocji

Youtube. Wielkie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to też przynosząca skutki promocja własnej działalności. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż prowadzenie prywatnego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne.
Analizowanie danych
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Obecnie posiadamy duże możliwości pozyskiwania informacji. Pokazuje to choćby temat Big Data

Istnieją ku temu przesłanki, że przyszłość należy do statystyki. Na sam przód wysuwa sie Big Data, są to zbiory danych o dużej pojemności, zmienności oraz jakiejś wartości. Cel pozyskiwania dojścia do tych danych oraz przetwarzania, jest dosyć jasny - ma to wspomagać procesy decyzyjne. Dzięki temu możemy odkrywać najnowsze zjawiska, a także optymalizować procesy.
łóżko hotelowe
Opracowanie: Chris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jedziesz do stolicy Dolnego Śląska służbowo i szukasz noclegu – dowiedz się, w jakim miejscu można się zatrzymać

Wrocław – miasto Dolnego Śląska, które wypełniają krasnale, może pochwalić się dynamicznym rozwojem. We wszystkich możliwych dziedzinach – tu powstają nowoczesne hotele i galerie handlowe, tu odbywają znaczące festiwale muzyczne, tu są istotne spotkania biznesowe, tu powstają znaczące inwestycje.
podatki
Opracowanie: Ervins Strauhmanis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość w rękach profesjonalistów

Planów na biznes można mieć całą masę, ale do każdego z nich trzeba się należycie przygotować. Nie można myśleć: ”Zacznę, a potem jakoś to będzie”, bo musimy płacić rachunki, odprowadzać składki oraz inwestować w firmę.
Biznesmen
Opracowanie: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dofinansowanie i kapitał zalążkowy, czyli co należy wiedzieć wtedy gdy tworzysz start-up

Co to właściwie jest start up? Takiego rodzaju określeniem nazywa się dopiero co powstałe firmy technologiczne – głównie aplikacje mobilne, witryny, serwisy i strony internetowe. Nie jest to jednak wymóg, ponieważ również inne przedsiębiorstwa z innych dziedzin mogą być ujmowane w ten sposób. Uogólniając można rzec, że start upy to istniejące już na rynku przedsiębiorstwa, ale należy też wiedzieć, że nie wszystkie nowo otwarte przedsiębiorstwa można tak tytułować.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.