Drukarki
punkt ksero na uczelni
Opracowanie: Matthew Cua
Na podstawie: http://www.flickr.com

Powielanie podręczników jest w dalszym ciągu bardzo popularne wśród studentów, chociaż dużo tekstów jest teraz dostępnych również w formie elektronicznej

Gdy dwójka studentów dostrzega na chodniku zapisaną kartkę papieru, to wtedy jeden z nich dopytuje, czy to faktycznie coś istotnego, a drugi odpowiada, że nie wie, lecz na pewno warto wspomniany dokument skopiować - taką anegdotę można było paręnaście lat temu usłyszeć od dwudziestoletnich studentów.
3d
Opracowanie: mangtronix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba na jej temat mieć na uwadze?

Coraz częściej słychać o stosowaniu drukarki 3D. Wydaje się, że już wkrótce będzie wykorzystywana powszechnie. Drukarka 3D służy do tworzenia przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po wcześniejszym stworzeniu modelu komputerowego. Drukarka 3D pracuje odmiennie niż klasyczne urządzenie, w którego posiadaniu jest prawie każdy z nas.
Gwiazda wydrukowana w drukarce 3D
Opracowanie: fdecomite
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niestandardowe metody druku

Druk dzisiaj rozwija się rzeczywiście dość szybko. Jeszcze niedawno drukowano wyłącznie na czarno, później zastosowane zostały tusze kolorowe, a stare drukarki zamieniono na nowoczesne urządzenia, gwarantujące znakomitą jakość wydruków przy minimalnych kosztach.
drukarka
Opracowanie: Waag Society
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody druku dostępne w branży motoryzacyjnej

Druk aktualnie rozwija się naprawdę dość szybko. Do niedawna drukowano wyłącznie na czarno, następnie zastosowane zostały tusze kolorowe, a stare drukarki zamieniono na kompaktowe urządzenia, zapewniające świetną jakość wydruków przy minimalnych kosztach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.