Dokumenty
transport morski
Opracowanie: Rennett Stowe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Transport morski w polsce będzie mocno rozbudowany

Transport morski w polsce ma ścisłe zalecenia. Od czasu do czasu okazuje się być tak, że pragnąc przetransportować towar do kolejnego kraju, najlepszym pomysłem jest skorzystanie z transportu morskiego. Będzie on tańszy, szybszy, a do tego jeszcze można w jednym takim momencie przetransportować znacznie więcej przedmiotów, aniżeli ma to miejsce w przypadku wykorzystania z transportu drogowego.
Mózg
Opracowanie: Lwp Kommunikáció
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z potopem informacji i dokumentów w firmie?

We współczesnej gospodarce jednym z najbardziej cennych towarów jest wiedza. Mówi się wręcz iż ten kto posiada informacje ma władzę. W jakimś sensie jest to zgodne z rzeczywistością. Jednak sama informacja nie wystarczy. Można sobie wyobrazić że jakaś instytucja posiada niezliczoną ilość informacji, lecz na nieszczęście jest ona zarejestrowana w antycznym języku, którego nikt nie umie odczytać. Nawet gdyby dane w owym zbiorze były najcenniejsze na globie nic nam to nie da, gdyż nie umiemy ich odczytać i zinterpretować.
Słownik
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Praca tłumacza - na czym polega?

W sytuacji, gdy nie znamy angielskiego, a korzystanie z nabytej wiedzy i słowników uznamy za marnujące czas, rozważamy zlecenie tłumaczenia. Z reguły cennik tłumaczeń ustalany jest na podstawie stron i ilości znaków.
Prawo
Na podstawie: flickr.com

Czy internetowy system do rozliczania PIT-u faktycznie zapewnia nam oczekiwane bezpieczeństwo?

Jak powszechnie wiadomo wszystkie osoby, które w określonym roku wykazały przychód mają obowiązek rozliczenia PIT-u, stanowiącego formalność, którą jeszcze do niedawna wymagała oczekiwania w długich kolejkach do określonego okienka. Od momentu gdy pojawiła się możliwość wypełnienia oraz wysyłania PIT-u przez sieć internetową wiele osób wyraziło swe mieszane uczucia co do takiej formy składania jakże istotnych dokumentów. Czy specjalistycznie stworzony system rozliczeniowy rzeczywiście może dać nam pełne bezpieczeństwo?
niszczenie dokumentów
Opracowanie: Judith E. Bell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kompetentne niszczenie dokumentów i wywóz mebli - Warszawa

Mnóstwo firm w Warszawie proponuje profesjonalne niszczenie dokumentów, wywóz mebli oraz szereg innych podobnych usług. Nierzadko dużo z nas ma jakieś zbyteczne przedmioty, niepotrzebne dokumenty lub stare meble i nie zawsze wiemy jak tego wszystkiego się pozbyć.
kredyt
Opracowanie: Ed Ivanushkin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Główne odmiany produktów bankowych, krótka charakterystyka ich wad oraz zalet.

Dużej części osób współpraca z bankami będzie się jedynie ograniczać do posiadania konta oszczędnościowego, na jakie będzie się przelewać wynagrodzenie. Niektóre osoby mające jakieś wolne środki decydują się także na założenie terminowej lokaty, na jakiej trzymają swoje oszczędności.
faktura
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zorganizować obieg firmowych dokumentów, do czego przydają się systemy workflow.

W dużych firmach które robią spore ilości zakupów codziennie może się pojawiać spora liczba faktur. Dostarczane są one w różny sposób, czasami może to być razem z dostawą, czasami równolegle pocztą czy mailem, a niekiedy będzie to nawet kilka tygodni po wykonaniu zakupu. Niekiedy może się pojawić ich spiętrzenie w pewnych okresach czasu, często może to być na końcu miesiąca, gdy spora ilość firm będzie dopełniać formalności z poprzedniego okresu.
deklaracja intrastat; zgłoszenie intrastat
Opracowanie: pracowniainside.pl
Na podstawie: pracowniainside.pl

Nie wiesz, jak wypełnić deklarację intrastat? Są firmy, które zrobią to za Ciebie!

Jeśli prowadzisz własną firmę, która zajmuje się między innymi przywożeniem jakichś towarów z innych krajów Unii Europejskiej, niewątpliwie wiesz znakomicie, że musisz między innymi regularnie wypełniać i przesyłać do odpowiednich organów deklarację intrastat - w takim dokumencie podaje się, co dokładnie w jakiej wielkości przywiozło się na teren Polski.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

niszczenie dokumentów jako przymus

Jakakolwiek firma i instytucja codziennie produkuje ogromną ilość przeróżnego typu pism. Jest to podyktowane niezbędnością dokumentowania na papierze jakichkolwiek umów, rozliczeń, czy potwierdzeń.
dokumenty
Opracowanie: Robert Couse-Baker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Usuwanie dokumentów – jak wybrać wyspecjalizowaną firmę?

W każdej firmie produkowana jest tona dokumentów, jakie po jakimś czasie musimy wyrzucić. Jeżeli także ty kierujesz biurem albo innym zakładem usługowo-handlowym, zapewne ten kłopot nie jest ci obcy oraz zastanawiasz się, co z nim zrobić.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.