Przedsiębiorcy

Rachunkowość przez Internet - użyteczny
oraz nieskomplikowany w obsłudze program

Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Prowadząc firmę bądź własną działalność na pewno musisz zadbać o księgowość. Na szczęście wcale nie musisz osobiście się na tym znać! Teraz zdołasz bez trudu i prędko zająć się fakturami bez nieodzownej wiedzy na temat księgowości. Jakim sposobem? Odpowiedzią jest naturalnie księgowość przez Internet.
tłumaczenie

Jak właściciel biura tłumaczeń organizuje działanie swojej firmy, aby jego klienci byli usatysfakcjonowani z jakości usług?

Różnorodność języków bywa tłumaczona na dużo różnych sposobów. Wedle starotestamentalnego przekazu języki świata zostały pomieszane w czasie budowy wieży Babel. Z kolei językoznawcy twierdzą, że jest rzeczą nieprawdopodobną, żeby na tak potężnych powierzchniach ludzie posługiwali się tylko jedną odmianą języka. Zresztą wystarczy w tym miejscu rzec słówko o gwarach, których w Polsce występuje przecież całkiem dużo, a sam język kaszubski jest jednym z przedmiotów zdawanych w trakcie egzaminu dojrzałości.
segregator
Opracowanie: Dominic Zaidan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Materiały reklamowe Jelenia Góra – szukanie korzystnej opcji zakupu

Za każdym razem, kiedy nosimy się z zamiarem nabycia czegokolwiek, zastanawiamy się przez moment, nierzadko porównujemy dostępne opcje i dopiero po takim przygotowaniu podejmujemy decyzję. O tak rozsądnym działaniu zapominamy, kiedy planujemy wydać stosunkowo niewielką kwotę, ale w chwili, gdy wydatek ma być niemały, wahamy się nad nim zdecydowanie dłużej.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Opłaca się oddać obsługę księgową firmie z zewnątrz. To obiecuje bez wątpienia więcej korzyści

Osoby prowadzące założoną przez siebie działalność gospodarczą, wiedzą, że należy zajmować się sprawami księgowymi. Bez względu na rodzaj rozliczania się podatkowego, sami utrzymywanie księgowości potrzebuje znajomości praw, które niestety dość często ulegają zmianie.
biurowiec
Opracowanie: Baumit Sp. z o.o.
Na podstawie: Baumit Sp. z o.o.

Czym jest biuro wirtualne i jak odnaleźć najlepsze biura wirtualne w Łodzi

Biura wirtualne to wspaniała usługa dla początkujących przedsiębiorstw. Dzięki nim możemy rozwijać działalność, zmniejszając koszty. Biura wirtualne sprawiają, że jesteśmy zwolnieni z posiadania siedziby, a w tym samym czasie mamy ją. W jaki sposób jest to wykonalne? Warto przyjrzeć się ofertom.
przestrzeń biurowa
Opracowanie: Sylvain Kalache
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co znaczy biuro wirtualne i jak szukać najodpowiedniejsze wirtualne biura w Łodzi

Biura wirtualne to świetna oferta dla przedsiębiorstw, które właśnie rozpoczęły swoją działalność. Za ich pomocą możemy rozbudowywać działalność, zmniejszając koszty. Biura wirtualne sprawiają, że nie musimy wynajmować siedziby, a jednocześnie posiadamy ją. Jak to wykonalne? Warto przyjrzeć się ofertom.
składki podatkowe
Opracowanie: Ian Lamont
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie formalności czekają przy rejestracji firmy i podczas jej późniejszego funkcjonowania.

Uruchomienie firmy wiąże się z licznymi obowiązkami wobec paru urzędów, przede wszystkim względem ZUSU i urzędu skarbowego. Co miesiąc trzeba opłacać składki na kilka ubezpieczeń, czyli społeczne, zdrowotne i chorobowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.