Rozrywka
Gry planszowe
Opracowanie: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe rozwiązaniem na wyjątkowy wieczór

Weekendowe popołudnia nie muszą być nudne. Czy to rodzinne spotkania czy we dwoje warto wymyślić rozrywkę, która urozmaici nam czas.. W trakcie minionych paru lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością staje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie ułatwia znalezienie gry wciągającej całej grupy. Wystarczy tylko poszukać i próbować.
Mężczyzna przy komputerze
Opracowanie: Marcin Wichary
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy najlepszy komputer do gier powinien być poza tym najsolidniejszy?

Zaledwie dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły olśniewać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili spowodowałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była decydująca. Podstawową rolę odgrywała historia.
internet
Opracowanie: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy zamierzamy zrelaksować się po ciężkim dniu to gry przeglądarkowe z pewnością nam pomogą

Niewątpliwie na obecną chwilę coraz więcej rzeczy przesuwanych jest do netu. Całość za sprawą znacznej rewolty informatycznej, która ściągnęła do nas najnowocześniejsze rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych specjalnościach.
gra na ps3
Opracowanie: TransformersMan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konsola do grania to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla chcących nareszcie fajne spędzać wolny czas: to może konsola do gier? Niby nie wydaje się, że w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś bardzo odkrywczym, ale któż rzekł, iż takie nieco mniej ambitne pasje są złe?
koncert
Opracowanie: BL4CK_K1N6
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy faktycznie muzyka jest właściwym lekarstwem na wszystko?

Każdy z nas doskonale wie, że rozrywka jest jedną z części naszego życia powszedniego, która ma dla nas nadzwyczaj duże znaczenie. Dzięki niej jesteśmy w stanie skutecznie zapomnieć o otaczających nas problemach, w następstwie tego też jest tak w szeregu przypadków przez nas wybierana jako doskonałe źródło zapomnienia. Niemniej jednakże praktyka pokazuje nam, że nasze źródła rozrywki w pewnym sensie są wybitnie różnorodne, dlatego też tak trudno jest wyznaczyć jedną, najbardziej skuteczną, ale i równocześnie znaną metodę zabijania wolnego czasu.
granie na imprezie
Opracowanie: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry planszowe – dlaczego dobrze jest je kupować i w jaki sposób można je dzisiaj ciekawie wykorzystać?

Od zarania dziejów człowiek opracowywał gry, które miały głównie pełnić funkcję rozrywkową, ale najczęściej także doskonale ćwiczyły umysł.

Poznaj nieograniczone możliwości wirtualnej zabawy

Szeroko rozumiana komputerowa rozrywka od bardzo długiego już czasu cieszy się ogromną wręcz popularnością – bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że właściwie od momentu wejścia komputerów do codziennego użytku rozmaite gry są prawdziwą życiową pasją dla ogromnej rzeczy ludzi. Jednocześnie ciężko byłoby się temu dziwić, bowiem każdy, kto nawet raz spotkał się z takimi rzeczami przyzna rację co do tego, że naprawdę mogą one być bardzo wciągające.
gry przeglądarkowe, gry www
Na podstawie: http://www.wcograc.pl/

Gry rpg w internecie

Utworzenie i wzrost popularności sieci zmieniły nasz glob. W tym artykule nie omówimy tego, jak ogromny wpływ wykazuje internet na nasze życie. Skupimy się za to na jednym ciekawym aspekcie, jakim jest dla wielu ludzi granie w sieci.
koncert
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Z jakiego powodu tak chętnie słuchamy muzyki?

Dzisiaj w przeróżnych rozgłośniach radiowych, na Youtube, lecz także w TV niepodzielnie króluje kicz. Takie są fakty - nieco bardziej ambitny meloman wie, że nawet jeśli jadąc autem do domu usłyszy w rozgłośni radiowej piosenkę ambitnego muzyka, to i tak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał pójść nawet on na pewne ustępstwa! Tak funkcjonuje świat biznesu.
planszówka
Opracowanie: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry imprezowe cieszą się dużym zainteresowaniem

Czy wiemy jak sobie uprzyjemnić czas?
Coraz częściej możemy się spotkać z tym, że przyjaciele w czasie spotka nie tylko siedzą i dyskutują, ale również odnajdują ciekawe rozrywki, które dostarczają sporo śmiechu, ale też oczekują pomyślenia. Przez to właśnie w porze, kiedy wydawało się, że komputery zastąpiły planszówki, jest tak, że te na nowo wracają do łask oraz oferują ciekawe gry, które kiedyś nie były znane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.