Rock
Rocking Residence BoMB
Opracowanie: Rocking Residence
Na podstawie: Rocking Residence

Zbuduj własną kolekcję płyt z muzyką!

Jeśli ktoś uważa się za prawdziwego fana któregokolwiek stylu muzycznego to bez wątpienia chce uczynić absolutnie wszystko, co tylko jest możliwe aby w najwyższym możliwym stopniu móc po prostu połączyć cały swój tryb życia z taką muzyką. Możliwości tego typu są oczywiście bardzo szerokie; warto przede wszystkim zainteresować się nieco bliżej możliwością kupowania płyt cd.

Gitara na pierwsze lekcje grania?

Sporo młodych osób decyduje się rozpocząć swą przygodę z gitarą, mając niewielkie pojęcie o tym, jaką gitarę kupić i na na czym się skupić przy zakupie instrumentu. Odpowiedź na to pytanie to po prostu podstawa, nie jest to jednak sprawa lekka. Bardzo często zależy to po prostu od funduszy, jakie mamy zamiar przeznaczyć na pierwszy instrument.
koncert
Opracowanie: BL4CK_K1N6
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy faktycznie muzyka jest właściwym lekarstwem na wszystko?

Każdy z nas doskonale wie, że rozrywka jest jedną z części naszego życia powszedniego, która ma dla nas nadzwyczaj duże znaczenie. Dzięki niej jesteśmy w stanie skutecznie zapomnieć o otaczających nas problemach, w następstwie tego też jest tak w szeregu przypadków przez nas wybierana jako doskonałe źródło zapomnienia. Niemniej jednakże praktyka pokazuje nam, że nasze źródła rozrywki w pewnym sensie są wybitnie różnorodne, dlatego też tak trudno jest wyznaczyć jedną, najbardziej skuteczną, ale i równocześnie znaną metodę zabijania wolnego czasu.
gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/

Najsłynniejsze utwory rockowe

Choć obecnie znanych i fenomenalnych jest wiele zespołów rocka, to Deep Purple i Pink Floyd są zdecydowanie tymi, które zdecydowały o historii rocka, a i dziś są jednymi z najczęściej wznawianych zespołów. Te progresywne brytyjskie grupy podbiły krytyków swym świetnym brzmieniem, cudownym podejściem do muzyki i tajemniczymi tekstami.
Guns n Roses
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Jakie są najbardziej znaczące atuty słuchania muzyki?

Muzyka tak naprawdę w aktualnej formie towarzyszy nam od stosunkowo niedawna, ale oczywiście ciężko nie pamiętać, że i niegdyś, zanim jeszcze wynaleziono elektryczność ludzie mogli się raczyć piękną muzyką. Może dawno temu muzyka głębiej na nas oddziaływała?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.