Kontakt
billboard reklamowy
Opracowanie: ING Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama outdoorowa oraz jej kluczowe przymioty

W dzisiejszym świecie gdzie nie spojrzymy, tam widzimy reklamy. W czasopismach, TV, na słupach z ogłoszeniami, billboardach oraz wyświetlaczach ledowych. Przedsiębiorstwa zasypują nas wręcz propozycjami kremów, kredytów, wyjazdów i innymi ofertami, jakimi aż musimy się zainteresować, ponieważ odmienią one naszą codzienność. Jedną ze szczególnie powszechnych współcześnie metod na reklamę jest reklama outdoorowa.
wizytówka
Opracowanie: Geoffrey Franklin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaka powinna być wizytówka? Co jest najistotniejsze, o jakiego rodzaju szczegółach trzeba pamiętać?

Wizytówka musi mówić o nas więcej niż tysiąc słów. Musi być efektywna, skierowana do odbiorcy od razu. Jeżeli chcemy, ażeby była naszym sprzymierzeńcem powinniśmy pamiętać o paru niezbędnych kwestiach.
ksiegowosc
Opracowanie: Anka Albrecht
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowa jeszcze skuteczniejsza metoda zatrzymywania uwagi klientów

Marketing, wykorzystujący formę video, to coraz skuteczniejsza dziedzina promocji. Jesteśmy pokoleniem obrazkowym i tego nic nie potrafi zmienić. Video marketing to najnowocześniejsza form sprzedaży używana głównie w internecie.
konferencje
Opracowanie: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konferencje w Ciechocinku – sposób na świetne połączenie spotkań i obowiązków biznesowych z odpoczynkiem oraz regeneracją.

Obecnie zauważyć można bardzo dużą liczbę przedsiębiorstw na rynku. Związane jest to z usprawnieniem przepisów oraz procedur dotyczących tworzenia prywatnych przedsiębiorstw. Związane jest to też z dużą chęcią jednostek do posiadania własnej firmy i będąc tym samym dla siebie pracodawcą nie będąc od nikogo zależnym.
elewacja budynku
Opracowanie: Röben
Na podstawie: Röben

Jak zapewnić czystość naszego budynku?

Spora część z nas dobrze wie, że przebywanie w wygodnych warunkach jest przez nas bardzo pożądane. Kochamy bowiem spędzać nasz czas w miejscach, jakie są odpowiednio wyekwipowane, ale również utrzymane w czystości oraz schludności. Stan naszego najbliższego otoczenia bowiem zdoła wywrzeć gigantyczny wpływ na nasze samopoczucie,
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.