Elektronika
inżynier
Opracowanie: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę kupując auto z drugiej ręki

Kiedy decydujemy się na zakup samochodu często pojawia się wiele dylematów. Jeżeli kupujemy auto bezpośrednio z salonu, zazwyczaj kluczowy jest wybór marki i konkretnego modelu. To, co zwraca naszą uwagę to wielkość, jakość wykończenia, kształt bryły czy kolor pojazdu. Ważną kwestią są również wszelkiego rodzaju gadżety i generalne wyposażenie. Jeżeli natomiast chcemy nabyć auto używane, do wymienionych wcześniej kwestii dochodzi jeszcze bardzo ważny aspekt, jakim jest ocena stanu technicznego.
Windows 10
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieżące ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier PC

Przeglądając obecne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi czy też telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że w dzisiejszych czasach pojawiło się multum nowych interesujących informacji. Jedną z nich naturalnie jest to, iż potwierdzono wiadomości o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezspornie jest to wyborna nowina dla osób, które posiadają PlayStation lub Xbox lub chętnie zagraliby w tą grę na PC-cie.
mechanik pod samochodem
Opracowanie: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto posiada albo nabywa używany pojazd, ten wcześniej czy później będzie zmuszony znaleźć dobry autoserwis

Naprawa pojazdów mechanicznych bywa pojęciem niezwykle pojemnym i nawet trudno byłoby znaleźć mechanika, który mógłby wykonać przy skodzie absolutnie wszystkie prace. I w żadnym wypadku nie chodzi w tym miejscu o dostępność właściwych urządzeń pomiarowych albo innych sprzętów, ale o konkretne kompetencje. Zresztą obecnie posiadacze warsztatów samochodowych sami muszą wybrać, czym będą się trudnić - jedni zatem stawiają na elektronikę, drudzy na lakiernictwo, pozostali np. prowadzą stacje diagnostyczne.
faktura
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zorganizować obieg firmowych dokumentów, do czego przydają się systemy workflow.

W dużych firmach które robią spore ilości zakupów codziennie może się pojawiać spora liczba faktur. Dostarczane są one w różny sposób, czasami może to być razem z dostawą, czasami równolegle pocztą czy mailem, a niekiedy będzie to nawet kilka tygodni po wykonaniu zakupu. Niekiedy może się pojawić ich spiętrzenie w pewnych okresach czasu, często może to być na końcu miesiąca, gdy spora ilość firm będzie dopełniać formalności z poprzedniego okresu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.