Elektronika
Windows 10
Opracowanie: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieżące ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier PC

Przeglądając aktualne nowinki połączone z elektroniką, grami komputerowymi czy też telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że teraz pojawiło się dużo nowych ciekawych informacji. Jedną z nich z pewnością jest to, iż potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to zachwycająca nowina dla osób, jakie posiadają PlayStation lub Xbox czy też entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.
mechanik pod samochodem
Opracowanie: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto posiada albo nabywa używany pojazd, ten wcześniej czy później będzie zmuszony znaleźć dobry autoserwis

Serwisowanie osobówek jest terminem niezwykle pojemnym i nawet niełatwo byłoby znaleźć mechanika, który byłby w stanie wykonać przy hondzie kompletnie wszystkie prace. I wcale nie chodzi tutaj o dostępność odpowiednich urządzeń diagnostycznych bądź innych sprzętów, ale o konkretne umiejętności. Zresztą obecnie posiadacze autoserwisów sami muszą zdecydować, czym będą się zajmować - jedni więc stawiają na elektronikę, drudzy na blacharstwo, pozostali np. mają stacje diagnostyczne.
inżynier
Opracowanie: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę kupując auto z drugiej ręki

Kiedy decydujemy się na zakup samochodu często pojawia się wiele dylematów. Jeżeli kupujemy auto bezpośrednio z salonu, zazwyczaj kluczowy jest wybór marki i konkretnego modelu. To, co zwraca naszą uwagę to wielkość, jakość wykończenia, kształt bryły czy kolor pojazdu. Ważną kwestią są również wszelkiego rodzaju gadżety i generalne wyposażenie. Jeżeli natomiast chcemy nabyć auto używane, do wymienionych wcześniej kwestii dochodzi jeszcze bardzo ważny aspekt, jakim jest ocena stanu technicznego.
faktura
Opracowanie: Daniel X. O'Neil
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze zorganizować obieg firmowych dokumentów, do czego przydają się systemy workflow.

W dużych firmach które robią spore ilości zakupów codziennie może się pojawiać spora liczba faktur. Dostarczane są one w różny sposób, czasami może to być razem z dostawą, czasami równolegle pocztą czy mailem, a niekiedy będzie to nawet kilka tygodni po wykonaniu zakupu. Niekiedy może się pojawić ich spiętrzenie w pewnych okresach czasu, często może to być na końcu miesiąca, gdy spora ilość firm będzie dopełniać formalności z poprzedniego okresu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.